Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi: :hi:
  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

doberek z rana :hi:[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2011, 07:45_________________________________________________co tam Karolu ?[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2011, 07:47_________________________________________________co tak wczesnie dzis? :mysli:

Panie rano rezanie , popołudniu do pracy :)

Opublikowano

mamy finał PP :good: :>

Opublikowano

dobry!!

właśnie skończyłem przekładać skrzynie, i udało mi sie to zrobić w ciągu jednego dnia.

AHA dzięki dla musashiego za pomoc w odpaleniu :D

Opublikowano

powiedz mu żeby telefon odbierał :gwizdanie:

Opublikowano

doberek :hi:

Opublikowano
:hi: :hi: :)
Opublikowano
:bry::)
Opublikowano

Witam :hi:

Czy ktoś z kolegów z Poznania / Lubonia miałby na tyle chęci by przejrzeć mi auto VAG-iem ?? kupiłem kabelek i du*a nie działa :( a cały czas sie świeci AIRBAG :(:wallbash:. Czy może poczekać do 8 maja i wtedy ktoś by mi pomógł. może ktoś będzie miał kompa lub crash reset bo już sobie rady z tym nie daje.

Z góry dzięki Pozdrawiam :notworthy:

Opublikowano

Będe miał czas w piątkowe popołudnie jeśli ci pasuje

Opublikowano

dobry :)

Opublikowano

co tam wieczorkiem ?

Opublikowano

zdygany dzisiaj jestem, byłem w Bydgoszczy a potem stałem w kurefskich Poznańskich korkach, na Katowickiej od Toyoty do ronda Rataje chechałem 50 min :wallbash:[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2011, 23:04_________________________________________________BTW śmigałem BMW 118d i spalanie 4,6 jak jechałem do 140 i w powrocie 5,1 a w korku 5,8, generalnie fajne autko i zawiecha super

Opublikowano

znajomego wujas miał dzisiaj wypadek w antoninku na wysokości VW i dlatego byly korki :thumbdown:

Opublikowano

widziałem, niestety śmiertelny, jakieś niebieskie auto coś jak Punto było totalnie zmasakrowane przez ciężarówkę, wyglądało jakby na czołówkę poszło ale na jezdni jedno kierunkowej

Opublikowano

widziałem, niestety śmiertelny, jakieś niebieskie auto coś jak Punto było totalnie zmasakrowane przez ciężarówkę, wyglądało jakby na czołówkę poszło ale na jezdni jedno kierunkowej

dokładnie tak - śmierć na miejscu chyba seichento jechali drugi jego wujas walczy o życie - masakra :thumbdown: :thumbdown:
Opublikowano

tylko nie wiem jak kierowca to wykombinował, tam są 2 nitki w jednym kierunku a maska wbita pod ciężarówkę

Opublikowano

nie mam pojęcia ... :no:

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2011, 08:04_________________________________________________

zdygany dzisiaj jestem, byłem w Bydgoszczy a potem stałem w kurefskich Poznańskich korkach, na Katowickiej od Toyoty do ronda Rataje chechałem 50 min :wallbash:

nie narzekaj ... budowlańcy chcą zamknąć wiadukt, bo jest w opłakanym stanie,

a miasto nie ma kasy na remont, wiec niedługo czas przejazdu wiaduktem będzie dążył do nieskończoności :)

Opublikowano

doberczak z rana :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.