Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

doberek z rana :hi:[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2011, 07:45_________________________________________________co tam Karolu ?[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2011, 07:47_________________________________________________co tak wczesnie dzis? :mysli:

Panie rano rezanie , popołudniu do pracy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry!!

właśnie skończyłem przekładać skrzynie, i udało mi sie to zrobić w ciągu jednego dnia.

AHA dzięki dla musashiego za pomoc w odpaleniu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi:

Czy ktoś z kolegów z Poznania / Lubonia miałby na tyle chęci by przejrzeć mi auto VAG-iem ?? kupiłem kabelek i du*a nie działa :( a cały czas sie świeci AIRBAG :(:wallbash:. Czy może poczekać do 8 maja i wtedy ktoś by mi pomógł. może ktoś będzie miał kompa lub crash reset bo już sobie rady z tym nie daje.

Z góry dzięki Pozdrawiam :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będe miał czas w piątkowe popołudnie jeśli ci pasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdygany dzisiaj jestem, byłem w Bydgoszczy a potem stałem w kurefskich Poznańskich korkach, na Katowickiej od Toyoty do ronda Rataje chechałem 50 min :wallbash:[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2011, 23:04_________________________________________________BTW śmigałem BMW 118d i spalanie 4,6 jak jechałem do 140 i w powrocie 5,1 a w korku 5,8, generalnie fajne autko i zawiecha super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znajomego wujas miał dzisiaj wypadek w antoninku na wysokości VW i dlatego byly korki :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem, niestety śmiertelny, jakieś niebieskie auto coś jak Punto było totalnie zmasakrowane przez ciężarówkę, wyglądało jakby na czołówkę poszło ale na jezdni jedno kierunkowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem, niestety śmiertelny, jakieś niebieskie auto coś jak Punto było totalnie zmasakrowane przez ciężarówkę, wyglądało jakby na czołówkę poszło ale na jezdni jedno kierunkowej

dokładnie tak - śmierć na miejscu chyba seichento jechali drugi jego wujas walczy o życie - masakra :thumbdown: :thumbdown:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2011, 08:04_________________________________________________

zdygany dzisiaj jestem, byłem w Bydgoszczy a potem stałem w kurefskich Poznańskich korkach, na Katowickiej od Toyoty do ronda Rataje chechałem 50 min :wallbash:

nie narzekaj ... budowlańcy chcą zamknąć wiadukt, bo jest w opłakanym stanie,

a miasto nie ma kasy na remont, wiec niedługo czas przejazdu wiaduktem będzie dążył do nieskończoności :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...