Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

doberek z ranca :hi:[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2011, 08:12_________________________________________________

doberek :hi:[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2011, 09:48_________________________________________________wstawac spiochy :kox:

o tej porze to już byłem zwarty i gotowy ... nastąpił come back po 11 latach - dystans 21,097 km osiągnięty w 1h42m43s

Poznański Półmaraton ukończony ... teraz dochodzę odo siebie, a jutro będę umierał ...

http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/208230_1301531394812_1726288641_532637_8294970_n.jpg

gratulacje Karolu, mi po kilometrze musieli by tlen podawac :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2011, 08:17_________________________________________________spadam do pracy, milego dzionka. narson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Nikuś to dla Ciebie czy obcej osobie .. jak dla Ciebie daj znać

@Połówka:727 ... w kategorii wiekowej byłem 218

bieg ukończyło 3500

[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2011, 11:20_________________________________________________Oficjalny wynik ... ponad minute lepszy :)

01:41:12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobacz po ile ma ten Pan http://www.lidmar-czesci.pl/index5.html jak bedziesz miał gdzies taniej to daj znac :)

nie dodzwoniłem się oczywiście, ale przejrzałem allegro i ceny faktycznie ma super koleś :kox:

http://allegro.pl/kolo-dwumasowe-sprzeglo-touran-golf-v-a3-1-9-105km-i1518907086.html

chyba biorę od niego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pepin: i jak tam te płytki do navi ? :)

a mam, mam :decayed: dzięki :decayed::hi::notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwon teraz

[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2011, 18:19_________________________________________________i dzwon z 10 sygnałow, i jeszcze kolo 19:30 sproboj

dzwoniłem parę minut po 18 i mnie odrzucił :wink4: ale mam jeszcze zagadkę z dobraniem tarcz i klocków... są dwa rodzaje przy moim silniku i nie wiem na 100% co zamówić :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki :)

już sprzątam :decayed:

Nikuś to dla Ciebie czy obcej osobie .. jak dla Ciebie daj znać

dla dobrego sąsiada, a co? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co sądzicie o tarczach i klockach zimmermann? koleś z tego sklepu poleca, mówi, że jakość jak TRW, a nawet tańsze trochę są... :mysli: i że najmniej podróbek niby :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki :)

już sprzątam :decayed:

Nikuś to dla Ciebie czy obcej osobie .. jak dla Ciebie daj znać

dla dobrego sąsiada, a co? :mysli:

jakby co to daj znaka... ale stosunek cena/jakoś w tej cenie to najlepsze rozwiązanie choć jak się wyda z 2,2-2,3 to już jest coś fajnego... i to co chciałem pisać na PW... może chce 12-cali wówczas jakiś fajny netbook :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...