Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

czesc Adam[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2011, 22:32_________________________________________________co tam?[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2011, 22:32_________________________________________________wlasnie przyjechalem z pracy , jestem zajechany jak kokodyl. jak wypije tego drina to padne jak kawka :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w porządku :good:

brat właśnie z żoną i dziećmi wpadli z pomorza i pijemy piwko :kox:[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2011, 22:40_________________________________________________a jak tam u Ciebie

??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kox:

piątek trasa, impreza .. sobota 3h na nartkach, pół godziny w basenie i pół godziny z Młodzikiem w saunie i .. 2 kolejki z Sulim ...

za wszystko inne zapłacisz MC

ja wolę to ...

https://lh6.googleusercontent.com/_s3AvR5s1qNI/TZRsTCdNWMI/AAAAAAAAAL4/SPvHGEagjrM/s720/DSC_0267.JPG

piękna kompozycja .. dwa dzbanki i butelka pepsi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w porządku :good:

brat właśnie z żoną i dziećmi wpadli z pomorza i pijemy piwko :kox:[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2011, 22:40_________________________________________________a jak tam u Ciebie

??

oj quwa ja dzis naprawde zajechany jestem :disgust:[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2011, 22:47_________________________________________________

:kox:

piątek trasa, impreza .. sobota 3h na nartkach, pół godziny w basenie i pół godziny z Młodzikiem w saunie i .. 2 kolejki z Sulim ...

za wszystko inne zapłacisz MC

ja wolę to ...

https://lh6.googleusercontent.com/_s3AvR5s1qNI/TZRsTCdNWMI/AAAAAAAAAL4/SPvHGEagjrM/s720/DSC_0267.JPG

piękna kompozycja .. dwa dzbanki i butelka pepsi :P

znaczy Bartas nie popijal :polew:[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2011, 22:50_________________________________________________a na focie dobrze sie prezetuje :polew:[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2011, 22:50_________________________________________________spadam do wyrka[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2011, 23:12_________________________________________________narson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doberek :hi:[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2011, 08:37_________________________________________________

a no widze ze byles lekko rozmiekczony :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2011, 08:38_________________________________________________i znow taka impra mnie ominela :thumbdown:[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2011, 08:42_________________________________________________a teraz musze spadac do pracy[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2011, 08:45_________________________________________________milego dzionka zycze,narson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może na początek bez długich ustaleń mcdonald's franowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doberek :hi:[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2011, 20:01_________________________________________________ co tam łotry? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może na początek bez długich ustaleń mcdonald's franowo

Podwiesić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...