Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi: :hi:
  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

czesc Adam[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2011, 22:32_________________________________________________co tam?[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2011, 22:32_________________________________________________wlasnie przyjechalem z pracy , jestem zajechany jak kokodyl. jak wypije tego drina to padne jak kawka :confused4:

Opublikowano

a w porządku :good:

brat właśnie z żoną i dziećmi wpadli z pomorza i pijemy piwko :kox:[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2011, 22:40_________________________________________________a jak tam u Ciebie

??

Opublikowano

:kox:

piątek trasa, impreza .. sobota 3h na nartkach, pół godziny w basenie i pół godziny z Młodzikiem w saunie i .. 2 kolejki z Sulim ...

za wszystko inne zapłacisz MC

ja wolę to ...

https://lh6.googleusercontent.com/_s3AvR5s1qNI/TZRsTCdNWMI/AAAAAAAAAL4/SPvHGEagjrM/s720/DSC_0267.JPG

piękna kompozycja .. dwa dzbanki i butelka pepsi :P

Opublikowano

a w porządku :good:

brat właśnie z żoną i dziećmi wpadli z pomorza i pijemy piwko :kox:[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2011, 22:40_________________________________________________a jak tam u Ciebie

??

oj quwa ja dzis naprawde zajechany jestem :disgust:[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2011, 22:47_________________________________________________

:kox:

piątek trasa, impreza .. sobota 3h na nartkach, pół godziny w basenie i pół godziny z Młodzikiem w saunie i .. 2 kolejki z Sulim ...

za wszystko inne zapłacisz MC

ja wolę to ...

https://lh6.googleusercontent.com/_s3AvR5s1qNI/TZRsTCdNWMI/AAAAAAAAAL4/SPvHGEagjrM/s720/DSC_0267.JPG

piękna kompozycja .. dwa dzbanki i butelka pepsi :P

znaczy Bartas nie popijal :polew:[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2011, 22:50_________________________________________________a na focie dobrze sie prezetuje :polew:[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2011, 22:50_________________________________________________spadam do wyrka[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2011, 23:12_________________________________________________narson

Opublikowano

doberek :hi:[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2011, 08:37_________________________________________________

a no widze ze byles lekko rozmiekczony :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2011, 08:38_________________________________________________i znow taka impra mnie ominela :thumbdown:[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2011, 08:42_________________________________________________a teraz musze spadac do pracy[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2011, 08:45_________________________________________________milego dzionka zycze,narson

Opublikowano
:hi: :hi:
Opublikowano

:hi:

Kiedy spotujemy? Przyszłą niedzielę mam wolną :decayed:

Opublikowano

:hi:

Kiedy spotujemy? Przyszłą niedzielę mam wolną :decayed:

:good:

Opublikowano

Ja też jestem za

Opublikowano

przy takiej pogodzie, może już na zewnątrz ?

Opublikowano

przy takiej pogodzie, może już na zewnątrz ?

koniecznie :good:

Opublikowano

to może na początek bez długich ustaleń mcdonald's franowo

Opublikowano

doberek :hi:[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2011, 20:01_________________________________________________ co tam łotry? :gwizdanie:

Opublikowano

to może na początek bez długich ustaleń mcdonald's franowo

Podwiesić?

Opublikowano

to może na początek bez długich ustaleń mcdonald's franowo

Podwiesić?

dajesz :decayed:

Opublikowano

Bart-s

ale 11 .04 to poniedziałek

Opublikowano

Sry już poprawiam - w kompie mam odpalony rok 2010 :wallbash:

Opublikowano

z enkeli jesteśmy na pewno

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.