Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Było miło. Dzięki za spotkanie.

Przed chwilą dopiero widziałem recenzje Vario z F&F5. Na pewno chcę się wybrać. Za to dzisiaj z Żonką widzieliśmy "Tożsamość" z Neesonem. I polecam. Trzyma w napięciu....

Bart-S, kupiliście odkurzacz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

rowerem Adas to wyjedź tydzień wcześniej :polew:

hyhy :decayed: :decayed: czekaj aż formy nabiorę :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na A2 i tak tylko 140 km/h możesz lecieć :) albo się jakiegoś TIRa złapiesz to 90 polecisz i na bramkach masz free :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pech taki, że dla rowerów nie ma ścieżek przy autostradach :disgust: więc zostaje tylko stara trasa :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart-S, kupiliście odkurzacz?

Nie i dzięki Bogu... Już prawie chwytaliśmy elektroluxa Ultra Silencer ZUS 3990 - ostatecznie zapadła decyzja, że jeszcze doczytamy na ich temat. Dobrze się stało bo nieźle jadą w sieci po tych modelach (awaryjny, śmierdzi itd...). Z tego co widzę Philipsy mają dobrą opinię...

Podobają mi się modele ze sterowaniem i przyciskiem zasilania na wężu - nie wiem tylko jak z awaryjnością tego rozwiązania (wiadomo, im więcej elektryki tym większa możliwość usterki). No i w takim wypadku wąż na pewno będzie bardziej sztywny.

Do tej pory używaliśmy Zelmera 1900W i średnio dawał radę. Głównie za sprawą sierści psa... Cel to przede wszystkim wykładzina i kanapy - do tego troszkę parkietu (wszystko na sucho).

Pewnie coś poradzicie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart-s poszukac coś w ofercie Karcher'a, mam 2 odkurzacze tej firmy, jeden ma z 12 lat i zero usterki i można nim prać dywany a drugi bardziej profi do odkurzania, miałem go na swojej myjni samochodowej i też zero problemów, w domu mam Hoovera i jest mega shit, bezworkowy ale non stop się zapycha i słabo ciągnie, odkurzysz i tak widać jakiś kurz i okruszki a ja jestem pedantem więc mnie wkwia ten odkurzacz

Inter-vip ma salon na Głogowskiej przy wylocie z Poznania, możesz tam podjechać przy okazji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart-s poszukac coś w ofercie Karcher'a, mam 2 odkurzacze tej firmy, jeden ma z 12 lat i zero usterki i można nim prać dywany a drugi bardziej profi do odkurzania, miałem go na swojej myjni samochodowej i też zero problemów, w domu mam Hoovera i jest mega shit, bezworkowy ale non stop się zapycha i słabo ciągnie, odkurzysz i tak widać jakiś kurz i okruszki a ja jestem pedantem więc mnie wkwia ten odkurzacz

Inter-vip ma salon na Głogowskiej przy wylocie z Poznania, możesz tam podjechać przy okazji

karcher robi odkurzaczenie tylko piorące, więc jeśli nie zależy Ci na (mokrym) odkurzaniu to zapłacisz o wiele mniej, a też są bez workowe a w razie co to wodę też możesz nim zbierać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym bardziej klasyczne rozwiązanie więc raczej "workowy". Napaliłem się na zdalne sterowanie na rurce ale chyba ostatecznie sobie podaruję (trzeba rzucić 900zł za ten model a w zestawie jest tylko nasadka do parkietu - brak turboszczotki na mojego zwierzaka :disgust:). Na 99% Philips Performer Animal Care (FC9174). Skubani tak ustawili ofertę, że tylko ten ma turboszczotkę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem nie tylko piorące robią bo mam taki co nie pierze ale wodę może zebrać po wyjęciu worka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nam się wątek poznański na "...o dywanach" przekwalifikował :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja i tak stawiam na Karchera

Bo to dobra marka je :good: :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dzisiaj upolowałem A4 B6 1.8T z klubowymi ramkami na Grunwaldzkiej :)

dzięki za krótkiego spota

[br]Dopisany: 09 Maj 2011, 21:03_________________________________________________poszukiwani wolontariusz do podawania bidonów na zawodach ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym bardziej klasyczne rozwiązanie więc raczej "workowy". Napaliłem się na zdalne sterowanie na rurce ale chyba ostatecznie sobie podaruję (trzeba rzucić 900zł za ten model a w zestawie jest tylko nasadka do parkietu - brak turboszczotki na mojego zwierzaka :disgust:). Na 99% Philips Performer Animal Care (FC9174). Skubani tak ustawili ofertę, że tylko ten ma turboszczotkę :decayed:

Co do turboszczotki, to ja kiedyś kupilem turboszczotke do klasycznego odkurazcza i to był spory błąd. Własnie Phillipsowska szczotka. W krótkim czasie włosie tak ją obsiadlo,że trzeba ją było rozbierać, żeby wydostać kłaki z łożysk wirnika :shocked:. A nie mieliśmy jakiegoś bardzo kłaczącego zwierzaka, tylko malego króliczka miniaturkę. Tak więc mam kiepskie wspomnienia z turboszczotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwerty - teraz się już nie pomylę :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...