Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

wczoraj na style przypadkiem spotkałem KTT xxxxx kurde ale zapomniałem nick :D

wycieraczki kupiłem VALEO .. teraz już pozostały testy czujnika deszczu :) z moda trwającego prawie 2.5 roku ;)

To chyba był TYC_JAN :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Siema! Spotujecie jutro :eusathink: (ja niestety odpadam, POP w pracy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[/color]

Szy-mon widziany dzisiaj kolo godziny 8 na skrzyżowaniu Wojciechowskiego / Kurpińskiego :wink:

Myślałam ze ludzie chociaż minimalnie dbają o samochody ale okazuje się ze niewiedza niektórych jest przerażająca, zmierzam do tego ze pojechałam dzisiaj obejrzeć jedną A3 wystawioną na sprzedaż pytam kiedy robiła coś przy aucie a ona do mnie ze jak 5 lat temu ją sprowadziła do Polski to wymieniła rozrząd i olej a tak to przez 5 lat dolewała tylko olej jak jej na komputerze wyświetliło ze jest za mało :facepalm:

Witam wszystkich :)

tak to ja to ja tam byłem :) cisnąłem sobie do pracy z rana ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema! Spotujecie jutro :eusathink: (ja niestety odpadam, POP w pracy).

ja mam dzisiaj domówkę i nie wiem jak się skończy... :wink: ale w sumie dawno nie byłem... :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też dawno nie byłem więc następny spot muszę zaliczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj na style przypadkiem spotkałem KTT xxxxx kurde ale zapomniałem nick :D

wycieraczki kupiłem VALEO .. teraz już pozostały testy czujnika deszczu :) z moda trwającego prawie 2.5 roku ;)

Cześć Wszystkim:hi:

Tak to ja byłem, w niedługim czasie rejestracja się zmieni na PO, więc będzie oficjalna Wielkopolanka

pozdro

---------- Post dopisany at 17:23 ---------- Poprzedni post napisany at 17:18 ----------

Panowie, pojawił się dziś mały problem, podczas jazdy wyłączyła mi się kontrola trakcji, i kontrolka świeci cały czas. Już jakiś czas temu zapalała mi się kontrolka od świec żarowych, w serwisie ustalili że to ma związek z czujnikiem hamulca, a teraz jak zapalę autko i wystarczy że wcisnę pedał hamulca, to od razu wyłącza się kontrola trakci, i rzeczywiście kontrola jest wyłączona.

Ktoś może zna przyczynę, poproszę o info.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być czujnik hamulca (kontrolka świec żarowych pasuje) - zVAGuj moduł ABS w poszukiwaniu błędów (wymiana sensora jest bardzo prosta a sam czujnik nie jest drogi - nie będzie tragedii).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema: To co Panowie,zrobi ktoś listę spotową.Jestem w Głogowie w drodze powrotnej bym zajechał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba trochę za późno żeby organizować spota jutro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich :)

potrzebuje małej pomocy a mianowicie podczas ruszania autkiem doprowadziłem do jego zgaśnięcia po czym chciałem szybko odpalić auto odpaliło ale zaczęła migać pomarańczowa lampeczka autka z kluczykiem (immo) auto dojechało do pożądanego przeze mnie celu ale od tamtego momentu mam taki problem ze wkładając i przekręcając kluczyk miga mi ta lampeczka i auto nie odpala, wyjmę kluczyk i znowu włożę, przekęce i znowu to samo się dzieje lampa miga a auto nie odpala ale po 3 czy 4 razie tak jakby coś załapało i auto odpali.. Czy jest na to jakaś rada i czy ktoś mógłby mi pomóc?? Z góry bardzo dziękuje..

Koło kolumny kierowniczej jest antena od IMMO, też miałem z nią problem, który nie ustąpił po kilku naprawach, a więc w efekcie końcowym, odłączyłem IMMO i problem znikł :decayed:

Witem :):)

dzięki za podpowiedź na razie po 2 -3 krotnym przekręceniu kluczyka auto odpala ale po weekendzie będę musiał się wziąć za ten problem żeby go zniwelować..

mam jeszcze jedno pytanie ma ktoś może pożyczyć klucze do gwintu ?? albo widział gdzieś w poznaniu żeby było można go kupić??

ja w B5 zlutowałem na nowo antene przy stacyjce i problem zniknął

---------- Post dopisany at 21:07 ---------- Poprzedni post napisany at 21:02 ----------

chyba trochę za późno żeby organizować spota jutro

jak ludziska sie zgłoszą to ja też mogę zawitać

---------- Post dopisany at 21:07 ---------- Poprzedni post napisany at 21:07 ----------

chyba trochę za późno żeby organizować spota jutro

jak ludziska sie zgłoszą to ja też mogę zawitać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej :hi:

ładna pogoda czas na rower

Rower_krosowy_Ke_4b39e647b47f3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś taki sam objaw w moim A3 wystarczyło zVAGować autko i wymienić czujnik ABS-u na jednym z kół po czym problem znikł..:)

Cześć Wszystkim :hi:

po wstępnej analizie Bart-S też tak mówi, więc myślę że sprawa się wyjaśni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...