Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale co mają mu zrobić w tym samochodzie ? Chip ? wydech? felgi? zawieszenie?

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

z mojej wiedzy nie ma

Wrocław _ Ecu Project Ecu Project - tuning, chiptuning, hamownia Wrocław

Warszawa_Rogalotti MR-MOTORS - chiptuning / kompleksowe modyfikacje programowe oraz mechaniczne / warsztat samochodowy /

---------- Post dopisany at 20:55 ---------- Poprzedni post napisany at 20:54 ----------

byłem w tych 2 firmach i polecam, nie tylko ja :whistling:

Opublikowano
ale co mają mu zrobić w tym samochodzie ? Chip ? wydech? felgi? zawieszenie?

Skoro pytam o tunera, to mam na myśli program. Ale sorry za bycie niedokładnym :facepalm:

---------- Post dopisany at 19:59 ---------- Poprzedni post napisany at 19:57 ----------

z mojej wiedzy nie ma

Wrocław _ Ecu Project Ecu Project - tuning, chiptuning, hamownia Wrocław

Warszawa_Rogalotti MR-MOTORS - chiptuning / kompleksowe modyfikacje programowe oraz mechaniczne / warsztat samochodowy /

---------- Post dopisany at 20:55 ---------- Poprzedni post napisany at 20:54 ----------

byłem w tych 2 firmach i polecam, nie tylko ja :whistling:

super, dzięki wielkie. Już go informuję.

Bo niby był dzisiaj u kogoś w Poznaniu i wstępnie się umówił. Gość mu powiedział że potrwa to około 5 godzin czy cuś, ale wolałbym żeby pojechał do sprawdzonego niż by miał później płakać :grin:

Opublikowano

ja robiłem swoje Audi u Rogala a kumpla w Ecu i wszystko było super

Opublikowano

Rogal to DYNOSOFT? Czy mi się z Aligatorem pochrzaniło?

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Napisał mi, że w Poznaniu był w firmie CHIP TUNING i są na ulicy Głównej.

Opublikowano

był w GECKO, nie jest to za dobra firma, bardzo paliwem podlewają :whistling:

co do Rogala i Aligatora to Ci się pomyliło

Opublikowano
był w GECKO, nie jest to za dobra firma, bardzo paliwem podlewają :whistling:

co do Rogala i Aligatora to Ci się pomyliło

To Rogal to gdzie jest? To go tam pośle ;-)

Opublikowano

MRMotors, wkleiłem adres

---------- Post dopisany at 21:37 ---------- Poprzedni post napisany at 21:36 ----------

do Wrocka ma 100 km bliżej, w 2 strony 200, ja bym jechał do Wrocka, no chyba, że będzie w Wawie przy okazji

Opublikowano

MRmotors to Warszawa a Wrocek?

Dzięki piękne!

Opublikowano

:bry:Dziś z Bartasem dłubaliśmy w moim autku,narazie czasu starczyło tylko na wymianę tunelu środkowego.Następnym razem oliwka i zerknięcie w rozrząd.Wielkie dzięki Bartek :decayed:

Opublikowano

wszyscy kreca auta to gzie ja z tym rowerkiem :wink:

Opublikowano

ponawiam pytanie - potrzebuje kogoś z fabrycznym radiem Concert żeby na 5 minut podpiąć w moim aucie

Opublikowano

Wrocław Ecuproject Ecu Project - tuning, chiptuning, hamownia Wrocław

---------- Post dopisany 20-09-2012 at 00:11 ---------- Poprzedni post napisany 19-09-2012 at 22:16 ----------

https://picasaweb.google.com/106841398270608020727/PassatB6?authuser=0&authkey=Gv1sRgCImrzK-j7676owE&feat=directlink

zdjęcia z ostatniej roboty :)

Opublikowano
:bry:Dziś z Bartasem dłubaliśmy w moim autku,narazie czasu starczyło tylko na wymianę tunelu środkowego.Następnym razem oliwka i zerknięcie w rozrząd.Wielkie dzięki Bartek :decayed:

No problem. W następną sobotę ustawimy kąt i wymienimy olej + filtr. Powinno też starczyć czasu na DVD i ogarnięcie tunera TV.

Opublikowano

zróbmy spot u Bartasa :banan::) Vario mega robota z Passatem.

Opublikowano

slo, uwierz, że było ciężej niż z 2ma A4mi od Lelego :whistling: ale ja kaszany staram się nie robić

Opublikowano

Vario powiem ci, niezła robota :decayed:

Jeszcze raz obejrzę te zdjęcia i za chwilę przyjadę do ciebie z moim paździochem...

Opublikowano

Nie dostałem linka :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.