Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

---------- Post dopisany at 08:38 ---------- Poprzedni post napisany at 08:38 ----------

:hi:

Michał dostałeś ode mnie wczoraj eske ?

Do kogo piszesz Arku :)

Marcin sory :) dostałeś ?

tak. Zadzwonie po 14, lub Ty do mnie bo teraz jestem w pracy....

będę w Poznaniu jakoś 11-12 pasuje Ci tak jakoś podlecieć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Slo, zrobiłeś logi ? Dzisiaj Style, więc zapraszam .. tylko daj znać, bo generalnie laptopka nie biorę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slo, zrobiłeś logi ? Dzisiaj Style, więc zapraszam .. tylko daj znać, bo generalnie laptopka nie biorę :)

wczoraj robiliśmy logi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: jjak tam panie i panowie przygotowania do wyjazdu? :0)

---------- Post dopisany at 20:31 ---------- Poprzedni post napisany at 20:19 ----------

:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już ogarnięty,a Magda się pakuje właśnie:wink: o 4.30 ruszamy spod Mc'Donalda komorniki, jakby ktoś chciał wyjechac nas pożegnac:nabijasie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przygotowania. jakie przygotowania wsiadam i jade:)

a na serio to snieg ciągle pada. dzis jezdziłem trochę po poznaniu i podwozie to mam chyba juz błyszczące :facepalm: i gdzie ta wiosna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sie pojawię pod mackiem :)

Grzegorz to podwozie juz wypucowane ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slo, zrobiłeś logi ? Dzisiaj Style, więc zapraszam .. tylko daj znać, bo generalnie laptopka nie biorę :)

pepin, co to znaczy style? juz ktorys raz to piszesz, i mnie to Ciekawi. pozatym, mi mozesz zrobic logi :) kompa mam, kabel mam, ale jeszcze logow nie robilem, pozatym i tak dla bezpieczenstwa trzeba we dwoch. mi auto zaczelo mulic do 2000 obr, na zimnym silniku. po1-2 minutach juz jest okiale mnie to martwi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już ogarnięty,a Magda się pakuje właśnie:wink: o 4.30 ruszamy spod Mc'Donalda komorniki, jakby ktoś chciał wyjechac nas pożegnac:nabijasie:

tylko chlopy... uwazajcie na siebie... bo trasa zdradliwa, ja Wam Zycze szerokiej i bezpiecznej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bawcie się dobrze. O 12 ląduję w Poznaniu więc w tym roku nici z BT :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i tak zapłacisz niecałe 100zl :) polecam k-ex na Smochowicach, ul. Słupska. Wyjdzie Tobie w granicach 80-90 zl.

no i kola polecialy, za pobraniem wyszla kwota 104 zł, a nie jak w DHL 240zł. dzieki MAX Michale :)

---------- Post dopisany at 21:43 ---------- Poprzedni post napisany at 21:19 ----------

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-wymiana-przelacznika-wycieraczek-odblokowanie-pelnego-fis-16394/

Bartek, Ty bedziesz wiedzial, jak w temacie wyzej, jak wymienie sama manetke bedzie pelen fis? czy modul tez trzeba wymienic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bawcie się dobrze. O 12 ląduję w Poznaniu więc w tym roku nici z BT :cry:

Szkoda bo mieliśmy wypic Finke:decayed: Ale jeszcze bedzie okazja, może kiedyś dostanę trase na Sverige:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-wymiana-przelacznika-wycieraczek-odblokowanie-pelnego-fis-16394/

Bartek, Ty bedziesz wiedzial, jak w temacie wyzej, jak wymienie sama manetke bedzie pelen fis? czy modul tez trzeba wymienic?

FIS obsługują wszystkie moduły więc nie musisz go wymieniać. Jedyne co będzie wymagało interwencji to dołożenie kabelka w odpowiedniej wtyczce zegarów i podłączenie go do dowolnej masy (bez tego DIS będzie zgłaszał Ci cały czas pusty zbiornik spryskiwaczy). Zawsze też można dołożyć brakujący zbiornik i podłączyć mu czujnik :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-wymiana-przelacznika-wycieraczek-odblokowanie-pelnego-fis-16394/

Bartek, Ty bedziesz wiedzial, jak w temacie wyzej, jak wymienie sama manetke bedzie pelen fis? czy modul tez trzeba wymienic?

FIS obsługują wszystkie moduły więc nie musisz go wymieniać. Jedyne co będzie wymagało interwencji to dołożenie kabelka w odpowiedniej wtyczce zegarów i podłączenie go do dowolnej masy (bez tego DIS będzie zgłaszał Ci cały czas pusty zbiornik spryskiwaczy). Zawsze też można dołożyć brakujący zbiornik i podłączyć mu czujnik :wink:

to drugi etap rezania :) audi brata :) jak mu pokazalem ten watek to bylo tak: :slina::slina::slina::slina::slina::slina::slina::slina: :polew::polew::polew::polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 22:35 ---------- Poprzedni post napisany at 22:33 ----------

i dzieki za odpowiedz Bartku :)

uciekam, dobrej nocy Panowie, i tam kurka uwazac na trasie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...