Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

jaka cena za olej? zastanawiam sie nad kupnem, ma tez filtry oleju?

bedzie na zas :)

czekam na ceny za filtry .. choć zwykle to w Intercars albo Interteam kupowałem: ceny z września, poprzedniej wymiany olej 29PLN, powietrze 42PLN, kabinowy weglowy 53PLN .. + VAT

"Oliwka 179zł

Engine clean 40zł

Wysyłka po wpłacie Karolu 18zł pobranie 20zł"

Olej 504.00 był ze 20% tańszy niż 507.00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a oliwke jaka bierzesz? ja jezdzilem na mobilu esp, do pdf-a ale juz go nie mam a mysle nad tym MOTUL 8100 x-Clean+ 5W30

napisalem do dzika, tez czekam za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak do mnie to pytanie o olej to Motul Specific 5w30, podobno ten x-clean jest trochę gorszy, ale nie zaglebialem tematu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka fajnych klasyków i wiele zepsutych nowszych autek

Vario Customs - zmiana koloru auta powłokami Plastidip - dystrybutor felg ROTIFORM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie ma co żałować nieobecności:wink:

Vario dzisiaj sciągnąłem smoka z tylnich lamp, jak poświeciło i się wygrzały to zeszło bez problemu:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Chatce akurat nie byłem, ciekawie wygląda i samo menu wydaje się być nieprzebarwione. Bo jak widzę opisy typu "...pod pierzynką", "...mix szefa kuchni" itp. to uciekam na drzewo. Stary i okolice, tam mogę coś podpowiedzieć. Osobiście zjadłbym w 1 miejscu na Starym. 90% knajp robi klienta w chu..., człowiek wychodzi z uczuciem, że właśnie został wydymany na jakości, ilości i kasie. Był ktoś w Mexican`ie przy Starym? NIE POLECAM, zainteresowanym udostępnię foto niektórych smaczków z w/w kuchni. Jest tego sporo, w zasadzie to już moje hobby, pstrykanie fot rzeczy paranormalnych w gastronomii, dla potomnych i tych którzy upierają się, że któraś z restauracji jest na poziomie :grin:

---------- Post dopisany at 00:16 ---------- Poprzedni post napisany at 00:15 ----------

W 99% kuchni spotkacie produkty ARO, resztę można sobie samemu dopowiedzieć.

A mi tam smakują zapieane pierogi w Chatce BAbuni ...

a co do kuchni .. to pewnie jest tak jak mechanikami, jak sam nie zrobisz to nie wiesz co i jak zostało zrobione :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, Nokia E71 ogarnie bluta z końcówką Q ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie trafilem na ogłoszenie Recaro w wersji jaką chciałbym mieć, i ogólnie u mnie w mieście, podjadę jutro zobaczyć:wink: Tylko ta cena zabija, więc na oglądanie pewnie się skończy:kwasny:

FOTELE WNETRZE KOMPLET A4 S4 8E B6 B7 SKORA RECARO (3125219434) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka fajnych klasyków i wiele zepsutych nowszych autek

Vario Customs - zmiana koloru auta powłokami Plastidip - dystrybutor felg ROTIFORM

Z tymi zlotami to zaczyna ssie robić jak z polską piłką nożną ... za dużo ich jest, to i jakość spada ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie ma co żałować nieobecności:wink:

Dokładnie, ja na chwilę tam zawitałem, ale jakoś szybko się zmyłem bo tak jak vario napisał nic szczególnego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...