Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

:siema:

to jak z niedzielą? Jakaś lista?

1. Maxcudo

jeśli uda mi się wyrwać, i było by to jakoś do południa chętnie bym się pojawił, później może być problem:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Powiem Wam ze ta gidzina 16 tez mi troche nie lezy, moze faktycznie przesuniemy na pozniejsza :) lub jakies godziny poranne. 16 to taka poobiednia niedzielna kawa :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doberek z rana :hi:

---------- Post dopisany at 08:25 ---------- Poprzedni post napisany at 08:21 ----------

doberek z rana :hi:

i blind przemówił ludzkim głosem, jak za starych czasów .. prawie z samego rana ;)

Cześć :P

oj tam, oj tam i to nie w wigiliie :decayed:. ostatnio mam Karolu wielki przewrot w zyciu nie ogarniam z wszystkim :kwasny:

---------- Post dopisany at 08:28 ---------- Poprzedni post napisany at 08:25 ----------

doberek z rana :hi:

i blind przemówił ludzkim głosem, jak za starych czasów .. prawie z samego rana ;)

Cześć :P

też mi czegoś cały czas brakowało a to piotrka nie było dawno

milo ze mnie jeszcze pamiętacie :wink:

---------- Post dopisany at 08:32 ---------- Poprzedni post napisany at 08:28 ----------

no i będę emigrowal ze sremu do jaworza w czerwcu :eusathink:

---------- Post dopisany at 08:34 ---------- Poprzedni post napisany at 08:32 ----------

Jedzie dwóch gangsterów samochodem...Nagle na ulicę wybiega pedał Jan...Jeden z bandziorów wysiada i mówi:

-człowieku, co Ty odpie**alasz?

-Posłuchaj, złotówka Ci upadła...

Gangster schyla się, a Jan go ładuje w d*pę...Nagle wysiada z samochodu drugi bandzior i strzela pedałowi w głowę...Idac do Nieba, pedał spotyka św Piotra...Piotr zaczyna oprowadzać go po niebie. Nagle Pedał wytrącił mu z ręki klucze. Piotr schyla się, a pedał go ładuje w dupala. Sw Piotr na to:

-od dzisiaj ch*ju mieszkasz w piekle...

Po trzech dniach sw Piotr rozmyśla... (może źle ze wysłałem tego człowieka do diabła... Pewnie to dobry chłopak...)

Postanowił po niego zejść.Zjeżdża na dól, wysiada z windy i widzi że w całym piekle w p*zdu zimno. Podchodzi do diabla, który siedzi na tronie w kurtce puchowej i mówi:

-Ty... czemu tu taka Pizgawka?

-Takiś kozak? To się po węgiel schyl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew::polew::polew: pewnie wszyscy brudni bo po mydło też nijak się schylić :decayed:

Dobry! :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew::polew::polew: pewnie wszyscy brudni bo po mydło też nijak się schylić :decayed:

Dobry! :hi:

:polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry: i dzięki za info :) sprawdzę

na spota jestem chętny a może by tak na 17 chociaż?? bo moja pani do 16 pracuje a muszę jej młodego przekazać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

Fany do kiedy jesteś w PL? Wojtas ma schowek do zrobienia :wink:

bede tylko 2 tyg. od 5 do 14 maja ale mam teraz komunie młodego i raczej nie dam rady bo troche latania i załatwiania spraw.

w czerwcu po 10 mogę pomyśleć coś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie 17 pasuje, ale niech inni tez się wypowiedzą :wink:

No Michał - mi nie pasuje... :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doberek z rana :hi:

---------- Post dopisany at 08:25 ---------- Poprzedni post napisany at 08:21 ----------

doberek z rana :hi:

i blind przemówił ludzkim głosem, jak za starych czasów .. prawie z samego rana ;)

Cześć :P

oj tam, oj tam i to nie w wigiliie :decayed:. ostatnio mam Karolu wielki przewrot w zyciu nie ogarniam z wszystkim :kwasny:

---------- Post dopisany at 08:28 ---------- Poprzedni post napisany at 08:25 ----------

doberek z rana :hi:

i blind przemówił ludzkim głosem, jak za starych czasów .. prawie z samego rana ;)

Cześć :P

też mi czegoś cały czas brakowało a to piotrka nie było dawno

milo ze mnie jeszcze pamiętacie :wink:

---------- Post dopisany at 08:32 ---------- Poprzedni post napisany at 08:28 ----------

no i będę emigrowal ze sremu do jaworza w czerwcu :eusathink:

A gdzie to jest - Śląsk ?

---------- Post dopisany at 15:23 ---------- Poprzedni post napisany at 15:09 ----------

BTW.

Sezon się chyba rozpoczął na dobre ;)

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/539620_510812218981368_2050547112_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko będzie utrzymać koncentrację za kierownicą, co roku ta sama historia :shock3::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sezon stłuczek uważam za oficjalnie otwarty:wink:

głosujemy na najładniejsze zdjęcie marca panowie, mamy Wielkopolskiego reprezentanta - slo

ja już oddałem swój głos teraz kolej na was :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doberek z rana :hi:

---------- Post dopisany at 08:25 ---------- Poprzedni post napisany at 08:21 ----------

doberek z rana :hi:

i blind przemówił ludzkim głosem, jak za starych czasów .. prawie z samego rana ;)

Cześć :P

oj tam, oj tam i to nie w wigiliie :decayed:. ostatnio mam Karolu wielki przewrot w zyciu nie ogarniam z wszystkim :kwasny:

---------- Post dopisany at 08:28 ---------- Poprzedni post napisany at 08:25 ----------

doberek z rana :hi:

i blind przemówił ludzkim głosem, jak za starych czasów .. prawie z samego rana ;)

Cześć :P

też mi czegoś cały czas brakowało a to piotrka nie było dawno

milo ze mnie jeszcze pamiętacie :wink:

---------- Post dopisany at 08:32 ---------- Poprzedni post napisany at 08:28 ----------

no i będę emigrowal ze sremu do jaworza w czerwcu :eusathink:

A gdzie to jest - Śląsk ?

---------- Post dopisany at 15:23 ---------- Poprzedni post napisany at 15:09 ----------

BTW.

Sezon się chyba rozpoczął na dobre ;)

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/539620_510812218981368_2050547112_n.jpg

tak kolo bielsko-bialej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to złożyło się kilka rzeczy... Po pierwsze od paru dni zaczęło mi coś stukać w przodzie z prawej strony, druga rzecz ubytek płynu chłodniczego od strony ściany grodziowej no i przydałoby się rozrząd wymienić.

jak mechanika to mogę polecić woytech.pl .. ale nie jest najtańszy i warsztat w Koniku pod Gądkami

Na Grunwaldzkiej Nikuś ma jakiegoś od Audi

---------- Post dopisany at 18:19 ---------- Poprzedni post napisany at 18:17 ----------

panowie możecie polecić jakiś warsztat/ serwis klimatyzacji?? chodzi mi o czyszczenie ozonowanie lub ultradźwięki, wiem że ultradźwięki ma kaczor w suchym lesie bo byłem u niego kiedyś i pomogło bo miałem strasznie zawaloną klimę w poprzednim aucie tylko cena trochę duża. znacie kogoś jeszcze z takim sprzętem??

RadiatorService w Suchym - pytaj o Kubę

PS.

Ja robię sam 2x w roku pianką CRC i działa ...

Musiałbym się wybrać do Ciebie :wink:

właśnei zbeiram graty na przegląd w weekend majowy :)

piankę kupiłem już i czeka -

zatem może będzie okazja się spotkać, to da radę przeczyścić - warto od razu filtr przeciwpyłkowy wymienić

BTW.

Szukam jak wymusić pracę pompy paliwa VAG-iem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...