Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

WItam wszystkich.....

To jak po długim snie się tu znowu znaleźć. Niestety brak czasu itd.

Slo, i co z tą Xperią?? Nie odpisałeś wcale.

Pepin, a te wahacze to robisz pod chmurką?? Niemniej jednak rób, rób, bo u mnie zaczyna coś pukać i za jakąś chwilkę też pewnie trzeba będzie z nimi na warsztat...

A na chwilę obecną to podnośnik szyby od kierowcy padł. Właśnie idzie zamiennik na wymianę i mam nadzieję, że do niedzieli znajdę czas wymienić....

Czy ktoś mi może powiedzieć, czy w przyciskach od szyb są jakieś newralgiczne punkty, które można wyczyścić, popsikać kontakt sprayem?? Czasem ginie mi komfort, albo otwieranie zamykanie startstop?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam wszystkich.....

To jak po długim snie się tu znowu znaleźć. Niestety brak czasu itd.

Slo, i co z tą Xperią?? Nie odpisałeś wcale.

Pepin, a te wahacze to robisz pod chmurką?? Niemniej jednak rób, rób, bo u mnie zaczyna coś pukać i za jakąś chwilkę też pewnie trzeba będzie z nimi na warsztat...

A na chwilę obecną to podnośnik szyby od kierowcy padł. Właśnie idzie zamiennik na wymianę i mam nadzieję, że do niedzieli znajdę czas wymienić....

Czy ktoś mi może powiedzieć, czy w przyciskach od szyb są jakieś newralgiczne punkty, które można wyczyścić, popsikać kontakt sprayem?? Czasem ginie mi komfort, albo otwieranie zamykanie startstop?

no ba, nawet w Kiekrzu :)

zamiennik z Intercarsu jakiś kiepski jest ... kumplowi kupiliśmy i był luźny, może kwestia lepszej regulacji(jakiś włoski był)

mi padł lewy i w niecały rok prawy .... pierwszy naprawiony w Bartsowni, ale prawego juz nie dało rady - kupiłem sprawny używany oryginał

wahaczy więcej nie tknę chyba :) ...

---------- Post dopisany at 14:52 ---------- Poprzedni post napisany at 14:48 ----------

w jednym warsztaci eobok mnie powiedzieli 50PLN od sztuki ... my już na wiertła , paliwo , jedzenie i klucz wydaliśmy połowę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pepinie, jak to w Kiekrzu. Gdzies koomnie?? To może wpadne zobaczyć???

Zamiennik chiński, ale dwa razy droższy niż inne chińszczyzny... Adadur polecał gościa. Sam już dwa lata jeździ i jest ok. A używany?? w zasadzie to może się też w każdej chwili popsuć, jak i mój... Z IC mogłem wziąć np Valeo, ale dwa razy drożej niż chińszczyzna......

Zresztą już leci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madbar, china chinie nie równa więc miejmy nadzieje że pożyje :wink: Ktoś ma namiar na tanie wysyłki paletą ? muszę wysłać moje fotele, a puki co najtaniej znalazlem za 140

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madbar, china chinie nie równa więc miejmy nadzieje że pożyje :wink: Ktoś ma namiar na tanie wysyłki paletą ? muszę wysłać moje fotele, a puki co najtaniej znalazlem za 140

a może taniej wyjdzie wysłać kilka paczek bez palety ;) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madbar, china chinie nie równa więc miejmy nadzieje że pożyje :wink: Ktoś ma namiar na tanie wysyłki paletą ? muszę wysłać moje fotele, a puki co najtaniej znalazlem za 140

Dzięki za słowa otuchy. Przeczytałem najpierw forum i pokazałem alledrogo i poszedłem za sugestia adadura.A prawdą jest, że w chinach można kupić każda jakość tylko różnią się cenami.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madbar, china chinie nie równa więc miejmy nadzieje że pożyje :wink: Ktoś ma namiar na tanie wysyłki paletą ? muszę wysłać moje fotele, a puki co najtaniej znalazlem za 140

Dzięki za słowa otuchy. Przeczytałem najpierw forum i pokazałem alledrogo i poszedłem za sugestia adadura.A prawdą jest, że w chinach można kupić każda jakość tylko różnią się cenami.

Pozdrawiam

No napisałem, że to może kwestia regulacji, której nie umieliśmy zrobić ;)

Ale na pewno te elementy metalowe były sztywniejsze.

---------- Post dopisany at 16:51 ---------- Poprzedni post napisany at 16:34 ----------

Miedzikos .. nie jeździłeś dzisiaj w okolicach giełdy w Przeźmierowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pepin tak jechałem dzisiaj tamtędy do aso

ja wracałem złotym Matizem z Regumu - wywiozłem im zwrotnice z wahaczami do powybijania :)

---------- Post dopisany at 21:35 ---------- Poprzedni post napisany at 21:07 ----------

mam na sprzedaż zaciski na przód od 3.0TDI z tarczami 320mm i klockami ponad 50%

oraz przednie zawieszenie sline od 2.0 TDI 170PS

jakby ktoś coś planował to może sie jakoś dogadamy i nie będę musiał fotek robić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Miedzik powiedz mi jaka waga tak na oko to się dowiem ile w rohligu by wzięli

nie było tematu za drogo wyszło:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać Panowie  dobre się skończyło i do pracy rodacy ;/

...... nacpane z kanału gdzie wódka się leje......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Arek co to znaczy "nacpane" ? ćpiesz w kanale ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slo, i co tam z ta Xperia,bo się w ogóle nie odezwales.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slo, i co tam z ta Xperia,bo się w ogóle nie odezwales.

Hej zapomniałem, sorki. Wkurza mnie trochę ale jest ogólnie ok

Wysłane z mojego LT26i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...