Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
drosdek a mnie to już kurna nie pozdrowisz :foch:

a co Ty baba jesteś ze F O CH-a strzelasz? :P

Ciebie to muszę odwiedzić, ale czasu jakoś mało chyba, że będziesz w dziupli w godzinach po 17-tej

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
vario a co maja amorki do wysokości auta ?

Chociażby ciężar silnika 1,9 a 3,0. Tylko nie wiem czy amory rzeczywiście coś do tego mają - sprężyny na 100% mają inną klasyfikację wagową od 1,9 i 3,0, no i to je amelinium - tego nie pomalujesz.

amortyzatory nic nie mają to wysokości przecież . .

chyba ?

wzywam cię POWER RANGER BART-S :polew:

:grin:

Opublikowano

pewno siedzi w kanale

Opublikowano
przy Twojej masie to będą lepsze niż nówki ;)

ej no Pepin ale aż tak gruby nie jestem :foch:

haha joke ;)

w życiu, nigdy ... jesteś idealny ....

idealny kształt to kula :P

leżę i kwiczę:polew:

Opublikowano

SLO, załóż i się przekonasz :whistling:

Opublikowano
pewno siedzi w kanale

albo daje w kanał ...

Opublikowano
SLO, załóż i się przekonasz :whistling:

troche z tym roboty. plus zbieżność potem

Opublikowano

drosdek, mam kilka Bentley'ów do rozebrania to często gęsto jestem do 18

Opublikowano

k**wa, bez Bart-Sa jak bez ręki

Opublikowano
drosdek, mam kilka Bentley'ów do rozebrania to często gęsto jestem do 18

To widzę ładnie kradniesz....

:decayed:

Opublikowano
SLO, załóż i się przekonasz :whistling:

troche z tym roboty. plus zbieżność potem

kto Ci tak powiedział .. ?

dopóki nie ruszysz końcówek drążków - zbieżności nie dotykaj ...

tak naprawdę nawet po wymianie wahaczy można odpuścić ;)

poza tym warto chwilę pojeździć żeby się gumy poukładały i dopiero na zbieżność - ustawisz na sztywnych amorach , wahaczach ... zrobisz 200-300km i już nie będzie tak jak przy ustawianiu

Opublikowano

sprężyny też da radę tak wymienić ?

Opublikowano

a Bart-S gdzie? na Hawajach?

Opublikowano
sprężyny też da radę tak wymienić ?

sprężyna z przodu wchodzi na amorek i wyciągasz całość z nadkola

https://lh5.googleusercontent.com/-NdZvdpHAG98/UeWW6Sz9CUI/AAAAAAAABTk/FUtpl_FvuPM/w640-h480-no/20130716_182633.jpg

jedyne na co mozesz zwrócić uwagę , to ułożenie sprężyny w tych łożach,

powinny być odpowiednio ułożone końce sprężyny .. i to może coś zmienić w wysokości auta - jak ktoś tam gmerał

kurde nei mogę teraz obrazke w ELSIE znaleźć z tym opisem

w komorze silnika odkręcasz 3 śruby 17tki chyba

jedna śruba na dole mocująca amorek do wahacza nośnego

dwie śruby wahaczy górnych

i gotowe

Opublikowano

Pepin, ale było ok, ostatnio się coś opuściło z prawej.

Gdzie bym mógł to ogarnąć z kimś ogarniętym ? nie za free oczywiście

Opublikowano
Pepin, ale było ok, ostatnio się coś opuściło z prawej.

Gdzie bym mógł to ogarnąć z kimś ogarniętym ? nie za free oczywiście

a moze tuleja na wahaczu nośnym się skończyła .. ta gdzie montuje się amorek na dole, ale to nawet jakby zniknęła to nie więcej niz pół centymetra by poszło w dół

Opublikowano

cholera wie. 1cm jest prawa strona niżej.

Opublikowano

Slo, jedyna rzecz to mogly sie na gumach powycierac i dlatego krzywo stoi. ja to juz robilem ale czas mam dopiero po niedzieli jak co.

Opublikowano
cholera wie. 1cm jest prawa strona niżej.

a czy poza kołami to tam coś ktoś robił ostatnio ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.