Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

Bartku - odpuśćcie mu. Auto sprzedaje - na ch%* mu teraz nowe felgi :kwasny: Cisnę mu aby zostawił te co są bo dobrze auto wygląda... To już lepiej dołożyć grzanie d*p i elektrykę foteli skoro stołki to mają a brak w ori instalacji. Będzie więcej wyposażenia = windowanie ceny i więcej chętnych na zakup :wink:

Si, ale nie spieszy mi się ze sprzedażą. Wystawie i będę czekać nawet do zimy.

Koniec rezania ogólnie tej fury. Jedyne mody teraz to dorwać sprawne lusterko, MCE, zderzak przód i ogarnać pęknięte lampy z tyłu (Bartek ta Twoja ok, ale paruje niestety).

Ewentualnie doprowadzić elektrykę do fotela i podłączyć podświetlenie nóg, żeby był pełen pakiet światło.

---------- Post dopisany at 10:07 ---------- Poprzedni post napisany at 10:05 ----------

a potem może

Audi A4 1.8t + gaz BRC quattro (3415888375) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

lub

Audi A4 Benzin Angebote bei mobile.de

lub

Audi A4 1.8 T - ** echte S-LINE ** als Limousine in Düsseldorf

coś w ten deseń

Szukaj S line od razu bo potem znów wydatki na body będą - a tak w środku zawsze możemy pogrzebać bo dostęp do gratów będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

s-line w PL nie poszukam, na mobile też ciężko. Ale czas mam.

---------- Post dopisany at 10:23 ---------- Poprzedni post napisany at 10:19 ----------

Bartku a o 3.0 co myślisz? Spalanie pewnie większe ale i tak podobne jak w 1.8T.

Jak z awaryjnością tej jednostki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartku - odpuśćcie mu. Auto sprzedaje - na ch%* mu teraz nowe felgi :kwasny: Cisnę mu aby zostawił te co są bo dobrze auto wygląda... To już lepiej dołożyć grzanie d*p i elektrykę foteli skoro stołki to mają a brak w ori instalacji. Będzie więcej wyposażenia = windowanie ceny i więcej chętnych na zakup :wink:

Si, ale nie spieszy mi się ze sprzedażą. Wystawie i będę czekać nawet do zimy.

Koniec rezania ogólnie tej fury. Jedyne mody teraz to dorwać sprawne lusterko, MCE, zderzak przód i ogarnać pęknięte lampy z tyłu (Bartek ta Twoja ok, ale paruje niestety).

Ewentualnie doprowadzić elektrykę do fotela i podłączyć podświetlenie nóg, żeby był pełen pakiet światło.

i Ty nazywasz to koniec rezania :) ?

nie wiem jak do B6 ... ale do B7 właśnie od Czakiego kupowałem kumplowi - 65PLN z przesyłką .. tylna lampa na błotnik 50PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry: Karol:

1) kiedy wpadniesz po szampon?

2) odpowiedz na PW na fejsie :decayed:

zapomniałem przepraszam

1. bo nam się mini spocik przedłużył z niestandardowym przedwczoraj - dzisiaj start na urlop .. ,zatem przyszły czwartek wieczór albo piątek

2. Co do szyby ... to jaki koń jest każdy widzi .. jak dla mnie to tylko szyba i nie wiem na co miałbym zwrócić uwagę; przy pierwszym śniegu se ja porysowałem skrobaczką :) i mam juz kolejne drobne kropki - malutkie odpryski ok 30kkm przebiegu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, dzieki za info :wink:

a i tego samego producenta ma w oryginale z tyłu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, dzieki za info :wink:

a i tego samego producenta ma w oryginale z tyłu ...

wiem, wiem, mówił mi koleś jak byłem mu pokazać "pająka" :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, dzieki za info :wink:

a i tego samego producenta ma w oryginale z tyłu ...

wiem, wiem, mówił mi koleś jak byłem mu pokazać "pająka" :grin:

co sie z szybą stało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, dzieki za info :wink:

a i tego samego producenta ma w oryginale z tyłu ...

wiem, wiem, mówił mi koleś jak byłem mu pokazać "pająka" :grin:

co sie z szybą stało?

Mam pajaka od 2-3 lat + jest już zmęczona i chce ja zrobić z AC przed końcem ubezpieczenia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

ktoś oglądał ten blamaż w Wilnie?:facepalm:

NIe :thumbdown:

Rafał ostatnio siedzisz cicho tutaj coś :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam niestety mało czasu ostatnio:kwasny:

a dziś miałem konkretne kółko do obskoczenia Koło-->Konin-->Jarocin-->Śrem-->Środa Wlkp. wyjechałem z firmy o 8.30 a pod firmą byłem równe 10h później

normalnie już rzygam robotą...czekam na ten upragniony urlop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam niestety mało czasu ostatnio:kwasny:

a dziś miałem konkretne kółko do obskoczenia Koło-->Konin-->Jarocin-->Śrem-->Środa Wlkp. wyjechałem z firmy o 8.30 a pod firmą byłem równe 10h później

normalnie już rzygam robotą...czekam na ten upragniony urlop

Ty to lecisz z km długo :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartku a o 3.0 co myślisz? Spalanie pewnie większe ale i tak podobne jak w 1.8T.

Jak z awaryjnością tej jednostki?

Fajnie się tym jeździ i naprawdę przyjemnie "brzmi" ale musi to być manual z Q. Awaryjnośc - gary kompresji nie trzymają (trzeba poszukać zdrowej sztuki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba lepiej poszukać B7 3,2, to i gada i w miarę jedzie, Yamaha takim wcześniej śmigał

Wyklepane na Variofonie :)

3.2 FSI też ma swoje problemy... Znając slo - myślę, że 1.8TQ to rozsądny wybór. Namówiłbym go na S4 ale przy tym zakupie na pewno będą koszty (na dzień dobry remont silnika :facepalm:).

---------- Post dopisany at 00:39 ---------- Poprzedni post napisany at 00:39 ----------

A przywitam się jeszcze wśród "swoich". ;)

Także...

Witam! :)

:bry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...