Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

Te 800 zł to na oryginałach czy zamiennikach? To i tak nie jest dużo :decayed: rozumiem że nic z pasków wielorowkowych ( sprzęgiełko , napinacz ) nie było ruszane?

Niestety w AJM jest napinacz hydrauliczny i troszkę podraża sprawę , troszkę się orientuje bo małymi krokami zbliżam się do kolejnej wymiany , zostało mi jeszcze 15000 km czyli mniej więcej 4-6 miesięcy , akurat na gwiazdkę :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

:bry: rosool88 w poniedziałek bede cos wiedział o tym rozrządzie bo w końcu nie byłem u mechanika, ale u mnie w 1.9 wzioł 400 za robote + ok 800 za graty jeśli dobrze pamietam
:shock3: komplet INA z pompą wody HEPU do 1.8T 600zł całość.

zawsze mozna sprawdzić na Sklep Inter Cars - 2mln części do samochodów | Sklep Online

i od tych cen na pewno będzie taniej ze zniżką jaką mogę załatwić albo w jakiś mniejszych sklepach typy MTM na Łokietka, Tom77 z forum czy Dzik

Ale katalog IC daje jakiś pogląd co do cen itp

---------- Post dopisany at 10:14 ---------- Poprzedni post napisany at 10:03 ----------

Bar-S ... może coś sprzed 2000 roku ;)

SportAudi RS/S/Forum :: Zobacz temat - RS4 B5 Niebieskie

SportAudi RS/S/Forum :: Zobacz temat - S4 / RS4 Srebrny Avant

---------- Post dopisany at 10:35 ---------- Poprzedni post napisany at 10:14 ----------

Potencjalnie dzisiaj wieczorem szukam chętnego/chętnej towarzysza na małą sportową zabawę.

Muszę odstawić auto kumpla do mechanika i planuję wracać biegnąc z Koninka na Piątkowo

i szukam może kogoś, kto chciałby mi towarzyszyć na rowerze i w razie co reanimować ;)

a przy okazji mógłby wieźć odpowiedni zapas płynów

Jeden rower zmieszczę w B7 kombi .. no chyba, żęe ktoś chce tam i spowrotem na rowerku?

Prędkość ze mną ok 11-13km na godzinę ... a to daje radę moja 8mio latka ... więc nie ma co się bać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pepin ale IC ma ceny zaporowe więc trzeba brać dużą poprawkę - te amorki co wrzuciłem wczoraj na tył w IC 340 zł za sztukę :facepalm: rozbój w biały dzień , na szczęście zapłaciłem duuuużo mniej w małym sklepie przez znajomego mechanika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, IC to jakiś kosmos cenowy, nawet po rabacie wygląda to źle. Pozdro z Warszafki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. IC nie ma co się sugerować bo sprawdzałem już u nich wiele części i te same tych samych producentów w pierwszym lepszym sklepie motoryzacyjnym są w znacznie lepszych cenach. Być może jak ktoś ma jakieś niezłe rabaty to może wygląda to inaczej ale tak ogólnie to kicha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ma ktoś sprawdzonego elektryka z Poznania ? jakiś kabelek od obrotów pod maską się całkiem zepsuł na kostce i jakoś może da się go naprawić.Obroty się zawieszają i auto nie jedzie wgl.Tylko na swoich obrotach.Jak sie pomiesza na tej kostce to jest poprawa ale nie na długo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wiesz gdzie jest usterka to po co ci elektryk? Przecież jeśli to jest jedynie wina niełączącego kabelka itp to zajmie to 5 minut roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby tak , lepiej żeby to fachowiec sprawdził czy nic więcej nie poszło przez te ruszanie.

ps.wychodzi na to że to kabelek a co dolega całkowicie temu to nie wiadomo .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby tak , lepiej żeby to fachowiec sprawdził czy nic więcej nie poszło przez te ruszanie.

Jak trafisz na "fachowca" to on już coś do naprawy wymyśli :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dlatego pytam czy jakiegoś sprawdzonego ktoś ma :) . Chyba samemu będę musiał tam popatrzeć najwyżej będę na forum pytał co i jak.Oby całkiem nie zepsuć :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim sprawdź samą kostkę czy coś tam nie zaśniedziało bo to najczęstsze problemy gdy coś nie łączy. Ja nie to kable. Bo jeśli ruszasz i jakiś czas jest dobrze to problem leży raczej wyłącznie w niełączeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli szukasz elektryka to polecam w suchym lesie GUŹNICZAK PAWEŁ. ELEKTROMECHANIKA POJAZDOWA

UL. OBORNICKA 92

62-002 SUCHY LAS , WIELKOPOLSKIE

GEO : 52.474161 , 16.876161

Telefon : 61 812 55 94

polecany na wielu forach i ja moge go polecić ze swojego doświadczenia i znajomych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie :wink: zobaczymy co wyjdzie z tego.Bo jak na razie na samych obrotach się toczy... kiedyś z tym problemy już były , pod komputer był podłączony i był błąd pedału gazu , pedał gazu był wymieniony na nowy oryginalny i po miesiącu problem wrócił.Potem coś wyszło z tymi kostkami , że one powodują te zawieszenia obrotów.Do tej pory jakoś się jeździło ale teraz to już trzeba zrobić jak należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...