Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Czy ktoś mieszka w okolicach Parku Wilsona i mógłby użyczyć kabel KKL lub inny którym mógłbym w końcu odczytać PIN do mojego Immo3? Mam interfejs KKL od Viakena ale z roku 2007 i programy VAG Eeprom programmer 1.18axim i 1.19g wywalają mi błędy "złej wersji oprogramowania". Chce kupić kabel ale że nie wiem który to chciałbym coś sprawdzonego.

Mam taki licznik:

Address 17: Instruments

Protocol: KW1281

Controller: 8D0 920 900 T

Component: KOMBI+WEGFAHRS. M73 D52

(Licznik JAEGER 1/2 FIS)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Jakiś tam kabel mam. Bede sie stolowal na os kosmonautów ale dopiero za tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kumpel chciał żeby pomóc mu z żarówką w tylnej lewej lapie od kierunku.

Okazało się że jeden pin jest cały zwęglony i przytopił wtyczkę/plastik.

Może ktoś chce sprzedać wnętrze tylnej lewej lampy do B7 z wtyczką ?

---------- Post dopisany at 19:07 ---------- Poprzedni post napisany at 17:43 ----------

Czy ktoś wie jakie piny potrzebne są do wtyczki do lampy tylnej i jak tego się szuka w ETCE?

wtyczka 1J0 973 704

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schematu instalacji elektrycznej w ETCE nie widziałem, poszczególne elementy, wtyczki, wiązki, a i owszem. W elsie wersja ang. tam znajdziesz schematy do B7. Pozdro z WarszaFki :wink:

---------- Post dopisany at 00:19 ---------- Poprzedni post napisany at 00:12 ----------

Dodatkowo schematy instalacji oraz instrukcja jak je czytać jest w "Sam naprawiam" dla modelu B6/B7 link http://turbobit.net/k3koihnwvj7d.html :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za pomoc ...

lampę kupiłem od naszego forumowego kolegi i znalazł też wtyczkę

:)

w ETCE można wyświetlić powiązane części jak już ma się wyświetloną pozycję z ceną .. ale u mnie nie zadziałało z wtyczką i pinami

(dzięki Madbar za podpowiedź)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za pomoc ...

lampę kupiłem od naszego forumowego kolegi i znalazł też wtyczkę

:)

w ETCE można wyświetlić powiązane części jak już ma się wyświetloną pozycję z ceną .. ale u mnie nie zadziałało z wtyczką i pinami

(dzięki Madbar za podpowiedź)

Karol, a od kogo kupiles lampe? ktos z WLKP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś tam kabel mam. Będę się stołował na os kosmonautów ale dopiero za tydzień.

Dzięki za chęci :) W przyszłym tygodniu mam urlop i sprawą zajmę się najprawdopodobniej dopiero w drugiej połowie sierpnia. Już wiem że KKL + VAG Eeprom programmer nie podejdą do tego licznika. Jedynie odpowiedni VAG tacho albo Commander ale jeszcze nie wiem który.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za pomoc ...

lampę kupiłem od naszego forumowego kolegi i znalazł też wtyczkę

:)

w ETCE można wyświetlić powiązane części jak już ma się wyświetloną pozycję z ceną .. ale u mnie nie zadziałało z wtyczką i pinami

(dzięki Madbar za podpowiedź)

Karol, a od kogo kupiles lampe? ktos z WLKP?

Czaki, z Tarnowa, już parę rzeczy od niego kupowałem.

---------- Post dopisany at 17:21 ---------- Poprzedni post napisany at 17:19 ----------

Jakiś tam kabel mam. Będę się stołował na os kosmonautów ale dopiero za tydzień.

Dzięki za chęci :) W przyszłym tygodniu mam urlop i sprawą zajmę się najprawdopodobniej dopiero w drugiej połowie sierpnia. Już wiem że KKL + VAG Eeprom programmer nie podejdą do tego licznika. Jedynie odpowiedni VAG tacho albo Commander ale jeszcze nie wiem który.

mam VAG 10.6, do czwartku w Poznaniu jestem na Piątkowie lub Grunwaldzie

później urlop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukujemy mieszkanka/pokoju 2 osoby, najlepiej okolice winograd, winiar, naramowic, piątkowa, itp złoty grosz te klimaty :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

I ściągacz do sprężyn okazał się niepotrzebny - chciałem pożyczyć od znajomego mechanika , zaśmiał się i powiedział że ręką wcisnę górne mocowanie i sprężyna się podda - no i miał rację ( a rok temu jak przekładałem zawieszenie na 1BE ściągałem sprężyny sciągaczem i zajęło to najwiecej czasu :( ).

Z małą pomocą ojca 2 godzinki pracy ( 2 litry potu :wink: ) - założony Sachs :thumbup1: i od razu auto przestało wozić na dziurach , jakby ktoś chciał zmieniać tył w B5 u siebie służę pomocą :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukujemy mieszkanka/pokoju 2 osoby, najlepiej okolice winograd, winiar, naramowic, piątkowa, itp złoty grosz te klimaty :polew:

Hehe sam niedawno szukałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukujemy mieszkanka/pokoju 2 osoby, najlepiej okolice winograd, winiar, naramowic, piątkowa, itp złoty grosz te klimaty :polew:
508074528 - Marcin, możesz się na mnie powołać, ul. Żywokostowa, mega standard i mieszkanie, polecam. Mieszkałem 2 lata za czasów studenckich.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry: rosool88 w poniedziałek bede cos wiedział o tym rozrządzie bo w końcu nie byłem u mechanika, ale u mnie w 1.9 wzioł 400 za robote + ok 800 za graty jeśli dobrze pamietam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry: rosool88 w poniedziałek bede cos wiedział o tym rozrządzie bo w końcu nie byłem u mechanika, ale u mnie w 1.9 wzioł 400 za robote + ok 800 za graty jeśli dobrze pamietam
:shock3: komplet INA z pompą wody HEPU do 1.8T 600zł całość.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...