Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

rosół np gdzie ?

Nie jest źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gorzej jak jadę na działkę, tam jest masakra. w Słupcy nie jest źle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajmuje się może ktoś z forum naprawą wypalonych pikseli w fis'ach, bądź może polecić kogoś najlepiej z Poznania?

O dobre pytanie bo sam u siebie mam taśmę do wymiany, czy do ponownego przyklejenia.

W Poznaniu nikt, jedynie ACEEF Zielona Góra. Siema :hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pepin ale IC ma ceny zaporowe więc trzeba brać dużą poprawkę - te amorki co wrzuciłem wczoraj na tył w IC 340 zł za sztukę :facepalm: rozbój w biały dzień , na szczęście zapłaciłem duuuużo mniej w małym sklepie przez znajomego mechanika
ze zniżkami ceny wychodzą nie wiele więcej niż u klubowych kolegów a masz część od razu i nigdy nie ma problemów z oddaniem w ciągu 7 dni, oczywiście jak coś większego planujesz robić to warto kupić na forum z wysyłką ... czy w dowolnym sklepie, znalazłem ostatnio sklepik MTM na os. Łokietka :)

---------- Post dopisany at 22:22 ---------- Poprzedni post napisany at 22:20 ----------

:hi:

skubi dzięki za info czekam za konkretami

Pepin Ty to masz zdrowie:wink:

Misja wykonana Sports Tracker auto kumpla odstawione, trening zrobiony ... momentami było przez pole owsa ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

skubi dzięki za info czekam za konkretami

Pepin Ty to masz zdrowie:wink:

Misja wykonana Sports Tracker auto kumpla odstawione, trening zrobiony ... momentami było przez pole owsa ;)

nieźle Pepin :naughty: gratuluje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol, Ty to masz zdrowie :)

ja dochodze do siebie po rzuceniu palenia, kiedys Tobie dorownam,

a tak a propo, w ktorym miejscu jest ten sklepik na łokietka? mozesz mapke wrzucic z zamieszczonym zdjeciem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol, Ty to masz zdrowie :)

ja dochodze do siebie po rzuceniu palenia, kiedys Tobie dorownam,

a tak a propo, w ktorym miejscu jest ten sklepik na łokietka? mozesz mapke wrzucic z zamieszczonym zdjeciem :)

wypiłem pół piwka i dochodzę do siebie ... nie było łatwo dzisiaj przy tej temperaturce :) może jutro coś byśmy wykombinowali z VMką i ELSA&ETKA i czujniki .. ? ...A TU JEST SKLEP Sklep Motoryzacyjny Mtm-Car S.C., Poznań - Mapa Polski w Zumi.pl (coś mi entery na forum nie chcą dzisiaj działać .. dlatego w jednej linii pisże )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto poleci dobry warsztat w Murow Gośl lub Poznan? , musze olej wymienic w B8 + kodowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestandardowy, trzymam za obietnicę/groźbę ... jeden tutaj kiedyś się odgrażał że na 1000m będzie chciał się ścigać ... ze 2 lata temu to było ... i teraz tylko w ping-ponga gra i czasem tu kapeluszem pomacha :) .... bo wiesz jak publicznie coś powiesz to już umarł w butach, wszyscy będą to wypominać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem za Karolu, a jak nie jutro to środa chyba ze sie wyrobie z hurtownią, i musze na serwis podjechac czesci zamowic. zadzwonie jak bede w drodze powrotnej...

a Ty jutro jak stoisz z czasem? rano popoludniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto poleci dobry warsztat w Murow Gośl lub Poznan? , musze olej wymienic w B8 + kodowanie
co chcesz kodować, może jakoś wspólnymi siłami coś wykombinujemy ?

możesz zapytać www.woytech.pl ... Wojtek, nie najtańszy, ale robi tylko VAG i BMW ... ale olej to chyba większość warsztatów wymieni dobrze .. na obornickiej np. Taurus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem za Karolu, a jak nie jutro to środa chyba ze sie wyrobie z hurtownią, i musze na serwis podjechac czesci zamowic. zadzwonie jak bede w drodze powrotnej...

a Ty jutro jak stoisz z czasem? rano popoludniu?

chcesz coś do Audi kupować czy jakiś inny serwis ? po południu po pracy .. pewnie ok 18tej-19tej

---------- Post dopisany at 22:52 ---------- Poprzedni post napisany at 22:51 ----------

Karol najważniejsze, że nie padłeś, jaki czas wykręciłeś?

w linku masz wszystko rozpisane .. każdy km i czas plus wysokość ..średnio 4:57 na km .. czyli ok 12km/h , dystans 21km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolu nie było pytania:grin:

czy ktoś się orientuję w jakiej cenie stoją lewe lusterka do b6 elektryka/podgrzewanie/składanie? bo nie mogę naleźć żadnego z tymi parametrami:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...