Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
ok:wink:, ja tez rezalem dzisiaj oswietlenie, kubka i wizytownika :wink:

a w poniedzialek doszla kierata multi, wiec troche mi sie auto w srodku... rozswietla :)

wrzuć na wątek :kox: u mnie możesz zobaczyć małego upa :wink: niedługo pełen pakiet oświetlenia :decayed:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pany, jaka paste polerska polecacie, chcialem polerowac pewne rysy ... tempo i wyszlo kiepsko :facepalm:

Opublikowano

Scholl, Tempo używają laicy i handlarze, Tempo robi dodatkowe rysy a nie usuwa rys, możesz podjechać to Ci to ogarnę, ręcznie na lakierze Audi nic nie zrobisz, to jak lizać c*pę przez szybę

Vario Customs - detailing - kosmetyki samochodowe - dystrybutor felg ROTIFORM

Opublikowano

chce ktoś moje felgi ?

Opublikowano

Zmianą podsufitki sobie nic nie polepszysz, no chyba, że wyciąłeś dziurę TAKĄ WIELKĄ i Ci wpadła do środka. Z której strony nie możesz tej lampki spasować?

Opublikowano

Vario jaki wulgar:grin:

Slo jak ewentualna cena?

Opublikowano

1700 tak jak teraz stoją z wyząbkowanym przodem potenza 6mm, 2000 z oponami przód conti sport contact 2 6mm

a tył conti sport contact 3 ok 4-5mm

Opublikowano

tempo byla pod reka, syn do skutera sobie zakupil ... slo, widze 18 " juz za malo :) 19" wjedzie :)

Opublikowano

:brawo::brawo::brawo::brawo::brawo::brawo::brawo::brawo::brawo::brawo::brawo:

Opublikowano

wczoraj widziałem:grin: dobrą robotę robią tacy ludzie...tak jak powiedział znaleźli sobie sposób na dofinansowanie do gminnych projektów...banda złodziej decydentów...strażnik miejski to odrzut któremu nie udało się zostać policjantem tyle w temacie

Opublikowano

Jaką droga najlepiej dojechac do Poznania (Murowana Gosl) z Giżycko?

Przez Warszawe i autostradą A2 czy przez Olsztyn,Torun i Gniezno? :eusathink:

Opublikowano

szybciej pewnie byś był autostradą, zjeżdżasz z autostrady na Poznań zachód, kierunek Piła drogą 92 w stronę Warszawy i Bydgoszczy i skręcasz na Wągrowiec droga wojewódzka 196, 15 km i jesteś w Murowanej

Opublikowano
Jaką droga najlepiej dojechac do Poznania (Murowana Gosl) z Giżycko?

Przez Warszawe i autostradą A2 czy przez Olsztyn,Torun i Gniezno? :eusathink:

polecam Giżycko-Mrągowo-Olsztyn-Ostróda-Brodnica-Toruń-Gniezno

czas wyjazdu z Olecka godzina 20:00 w poznaniu godzi 01:15...

Opublikowano

:siema:

Wysłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Pany, jaka paste polerska polecacie, chcialem polerowac pewne rysy ... tempo i wyszlo kiepsko :facepalm:

Wczoraj na FB mi się jakiś link rzucił z Kielc z DUBIT z krótką porada usuwania rys od Nowickiego

Mleczko polerskie Meguiar's Ultimate Compound

do tego 3 aplikatory różnej twardości - ale już nie mogę znaleźć ... jeszcze potrzebna IPA do małego przemycia

Pasta TEMPO swoją nazwę wzięła z postępu prac jak jej używasz .. "tempo idzie"

Opublikowano

Masakra jak ktoś poleca UC :/ i jeszcze do ręcznego zastosowania

Vario Customs - detailing - kosmetyki samochodowe - dystrybutor felg ROTIFORM

Opublikowano

:hi:

Potrzebuje pożyczyć na weekend ściągacze do sprężyn - po trasie załadowanym autem do DE i z powrotem wylał amortyzator lewy tył - ma ktoś może?

Opublikowano
:hi:

Potrzebuje pożyczyć na weekend ściągacze do sprężyn - po trasie załadowanym autem do DE i z powrotem wylał amortyzator lewy tył - ma ktoś może?

w B5 amor idzie w sprężynie .. bo w B6 i B7 amorki wymienia się bez walki ze sprężynami są rozłącznie zamontowane?

Poszukuję spinki/uchwytu do osłony przeciwsłonecznej do B7 czarnej

http://a4-klub.pl/kupie-23/uchwyt-oslony-przeciwslonecznej-b7-podsufitki-281354/#post3689957

Opublikowano

siema

apropo polerki, może ktoś potrzebuje profi narzędzie? mam na zbyciu w dobrej cenie

Polerka kątowa Bosch GPO 12E - profesjonalna 1200W, 600>3000obr./min Jarocin ? Tablica.pl

---------- Post dopisany at 13:29 ---------- Poprzedni post napisany at 11:57 ----------

Opublikowano
siema

apropo polerki, może ktoś potrzebuje profi narzędzie? mam na zbyciu w dobrej cenie

Polerka kątowa Bosch GPO 12E - profesjonalna 1200W, 600>3000obr./min Jarocin ? Tablica.pl

---------- Post dopisany at 13:29 ---------- Poprzedni post napisany at 11:57 ----------

Widzę, że ta sprawa na ostro się kręci, na pewno będę obserwował to dalej.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.