Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za spota:decayed:

Ja też mam popiskiwanie w lewym kole, myślałem że zacisk sie zaciera ze starości, wyczyściłem , wpadły nowe tuleje na których jarzmo pracuje (ori 4 tulejki na 2 koła tylko 143 zł:facepalm:) i dalej piszczy. Ale już się koło nie grzeje także tulejki już miały dośc po 18 latach:wink: Podejrzewam że łożyska wysiadają, także w tyg auto idzie do mechaniora i zobaczymy czy to łożyska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

Panowie miałbym prośbę, mianowicie wycena mojego autka

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/audi-a4-b6-2-5-tdi-180-km-silver-surfer-267923/

dodam,że z niewiedzy napisałem, że wersja 180 KM a jest to 163 KM...myślę o zmianach niestety...:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Panowie miałbym prośbę, mianowicie wycena mojego autka

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/audi-a4-b6-2-5-tdi-180-km-silver-surfer-267923/

dodam,że z niewiedzy napisałem, że wersja 180 KM a jest to 163 KM...myślę o zmianach niestety...:facepalm:

czemu Rafciu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Panowie wiecie może dlaczego nie mogę wystawić ogłoszenia w dziale sprzedaży ? Mam fajne alufelgi na sprzedaż, leżą u mnie niepotrzebne więc chętnie sprzedam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to mam takie felgi : ABT ale z tyłu jest odlane O.Z. 17" 8J 5x112 ET 35. Na mojej b7 otwór na piaście pasował idealnie bez pierścieni centrujących. Felgi razem z oponami, dwie do wykończenia na sezon a dwie git. Trzba przepolerować ranty bo trochę zaszły na dwóch felgach.

IMG_6018.jpg

IMG_6017.jpg

IMG_6019.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Panowie miałbym prośbę, mianowicie wycena mojego autka

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/audi-a4-b6-2-5-tdi-180-km-silver-surfer-267923/

dodam,że z niewiedzy napisałem, że wersja 180 KM a jest to 163 KM...myślę o zmianach niestety...:facepalm:

Rafał przed sprzedażą warto byłoby zachować dolną dokładkę lub cały zderzak w klubie np. u mnie ;) a włożyć mój ori ;) kolor chyba mamy ten sam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolor ten sam oczywiście ale brak bocznych kratek:wink:

cały czas biję się z myślami...myśle o imprezie gc 2.0 turbo:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem szczerze, że wczoraj szukałem opinii, wypowiedzi jakichś sensownych, ale niestety na każde pytanie które było zadawane przez różnych użytkowników, ludzi którzy chcieli/ zastanawiali się nad kupnem tego auta padały głupie i prostackie odpowiedzi ludzi którzy pozjadali wszystkie rozumy...mało przychylnie nastawieni do odpowiadania na pytania dla nich oczywistych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i odkryłem przyczynę moich niepokojących odgłosów. Niestety nie jest dobrze. Hałasuje wewnętrzny klocek hamulcowy. Ale nie to jest najgorsze. Na piaście tarczy hamulcowej pojawiło się pęknięcie. Idzie od otworu na szpilkę i kończy się cm od samej tarczy. Tak że masakra. Auto niestety muszę zostawić do piątku na parkingu, przesiąść się na komunikację miejską i w piątek znów wrócić na chatę. A w chacie leży już jakiś czas odmalowany nowy zestaw zacisków pod wentyle razem z tarczami. :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to wpadaj po soczewki b8 do lamp

a cała reszta jest P&P ?

do b6 soczewki z adapterami p&p.

do b7 nawet adaptery nie potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...