Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

spr wtrysków i turbo jeśli to możliwe nie znam możliwości vaga na tyle, bo błędów nie mam żadnych tylko powyżej 1800 obrotów czuje jak bym jechał na odkurzaczu tzn taki dźwięk słyszę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Na temat usterek mechanicznych o ile nie wpływają na pracę silnika to nic ci nie powie. A i z takimi usterkami które wpływają na pracę silnika nie jest łatwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak, pojawił sie jakis czas temu dziwny dziwęk powyżej 1800 obrotów i kopcenie na czarno przy wstawieniu w pi*** czego wcześniej nie było :/ a po nocy czasami puszcza białego dyma, ale nie mam żadnych błedów czy spadków mocy, może porostu jestem przewrażliwiony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo nieszczelność gdzieś w dolocie :eusathink: ( sprawdź rurę od intercoolera do plastikowej rury dolotu one chyba najczęściej się wykruszają )

u mnie tak od 1600 obr/min słychać lekki gwizd , biały dym po nocy to podobno norma w PD , bąka czarnego też czasem puści ( z reguły po okresie spokojniejszej jazdy )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Pyrabar kiedyś jadłem placki i były dobre, więc możesz tam uderzyć. :wink:

Pyrabar

Byłem wczoraj mega jedzenie dobra obsługa i ogólnie za***ista knajpka :thumbup1:

---------- Post dopisany at 13:24 ---------- Poprzedni post napisany at 13:08 ----------

http://a4-klub.pl/kalendarz-audi-a4-klub-polska-120/wrzesien-najladniejsze-zdjecie-a4-forum-290589/

Glosujemy na miedzika :naughty:

---------- Post dopisany at 14:48 ---------- Poprzedni post napisany at 13:24 ----------

Lechu mogłeś się pochwalić że otwierasz biznes a nie tak za plecami :decayed::naughty:

https://www.facebook.com/PizzeriaLeLe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

objawy jakby był nieszczelny dolot, ale jakby była nieszczelność to by nie jechał i wchodziły by w tryb awaryjny i by meeega kopcił na czarno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inny dzien tez ok, tylko ja mam 2 zmiane :facepalm:

ja podobnie ale 12 h:facepalm:

moja propozycja jeden konkretny dzień na kręgle i wtedy sesja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jakiś spot w niedziele ? jak by było ładnie to nawet na zewnątrz :wink: kto by się pisał ?

PS. Dzięki wszystkim którzy oddali na mnie głos :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...