Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

kręgle? :mysli: nienajgorszy pomysł może :decayed:

No moim zdaniem dobry pomysł zebrać ekipe i posiedzieć spędzić wieczór i później sesja jakaś :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek to fajnie, że się podobają

bedę dzwonił jak coś będę potrzebował :naughty: dziś idę myć autko zobaczymy jak szampon :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale do dobrego wieczoru to trzeba byłoby wypić jakieś piwko. Po piwku nie można kierować. A kierowanie mojego auta przez osoby bez licencji "jeżdżę na glebie" jest nie możliwe :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale do dobrego wieczoru to trzeba byłoby wypić jakieś piwko. Po piwku nie można kierować. A kierowanie mojego auta przez osoby bez licencji "jeżdżę na glebie" jest nie możliwe :grin:

Z Poznania może jakoś można się zgadac itp ;) trzeba wolny termin żeby wszystkim pasowało;)

Wysłane z mojego ST26i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no narazie nie będę pisał, przy okazji jakoś najwyżej, bo i tak nei wiem kiedy ja się pojawię :decayed:

chociaż chętnie bym wpadł teraz w niedzielę, ostatnio też ominąłem wykłady z ekonomi, tzn ktoś wyszedł, później jeszcze ktoś, później nasza powiedzmy "ostrowska" czwórka ktoś tam jeszcze i koleś skończył wykłady 1.5 godziny wcześniej :grin:

No czaje nieźle :naughty: ja proponowałem kręgle wspólne tak na pożegnanie wakacji zebrać ekipę zrzuta i jazda :wink:

na to to już troche późno ale pomysł na plus:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no narazie nie będę pisał, przy okazji jakoś najwyżej, bo i tak nei wiem kiedy ja się pojawię :decayed:

chociaż chętnie bym wpadł teraz w niedzielę, ostatnio też ominąłem wykłady z ekonomi, tzn ktoś wyszedł, później jeszcze ktoś, później nasza powiedzmy "ostrowska" czwórka ktoś tam jeszcze i koleś skończył wykłady 1.5 godziny wcześniej :grin:

No czaje nieźle :naughty: ja proponowałem kręgle wspólne tak na pożegnanie wakacji zebrać ekipę zrzuta i jazda :wink:

na to to już troche późno ale pomysł na plus:naughty:

przejęzyczyłem się na pożegnanie sezonu miało być :D

Tymczasem w Poznaniu :naughty:

1008787_606809146043864_1634816738_o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

u mnie koło pracy jest inter cars i tam czasami podjeżdża a3 z blachami chyba olsztyńskimi NO IDEA

ps. miedzik nutka z Twojego filmu mi wpadła w ucho i męczę ją cały czas:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

u mnie koło pracy jest inter cars i tam czasami podjeżdża a3 z blachami chyba olsztyńskimi NO IDEA

ps. miedzik nutka z Twojego filmu mi wpadła w ucho i męczę ją cały czas:decayed:

Nie tylko Tobie wpadła mi tez hehe :naughty: nutka dobraa :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, mam pytanie. Czy po przesiadce z felg 15 calowych na felgi 17 calowe i odwrotnie (na zime) trzeba ustawiać lampy? Na 17 calowych samochód stoi wyżej bo nie mam jeszcze zamontowanych springów -30mm ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miedzik bo dobre rzeczy nie są złe:decayed:

panowie ma ktoś fotkę jak wyglądają BBS RS6 w budzie b6??

Chodzi Ci o łopaty czy te nowe ?

Michał, wiadomo :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...