Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Druga lepsza wg mnie :decayed:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
slo, zrobisz swapa pompy oleju i latasz jak 1.9 tdi wiec sie nie zastanawiaj...

właśnie, ile taka pompa ? bo się nawet nie orientuje

Opublikowano

Odnośnie pompy oleju - to nie jedyny problem 2.0TDI... Jeszcze głowica i PD. Szukałbym raczej 2007+. Sprawę pompy prostują już za 1k.

Rosół - najważniejsze, że nic Ci się nie stało. Teraz spokojnie załatwiaj sprawę.

---------- Post dopisany at 23:24 ---------- Poprzedni post napisany at 23:23 ----------

witka :hi:

SIEMA kochany CYCU! :grin:

:naughty::naughty: trzeba by na kawkę się zgadać co :grin:

Z Tobą zawsze :decayed: Mam nadzieję, że u Ciebie wszystko OK. Brachol sprzedał C5?

Opublikowano
Odnośnie pompy oleju - to nie jedyny problem 2.0TDI... Jeszcze głowica i PD. Szukałbym raczej 2007+. Sprawę pompy prostują już za 1k.

Rosół - najważniejsze, że nic Ci się nie stało. Teraz spokojnie załatwiaj sprawę.

---------- Post dopisany at 23:24 ---------- Poprzedni post napisany at 23:23 ----------

witka :hi:

SIEMA kochany CYCU! :grin:

:naughty::naughty: trzeba by na kawkę się zgadać co :grin:

Z Tobą zawsze :decayed: Mam nadzieję, że u Ciebie wszystko OK. Brachol sprzedał C5?

rozumiem. Ale na B7 2007+ mnie nie stać póki nie wygram 10k w totka :)

Opublikowano
Odnośnie pompy oleju - to nie jedyny problem 2.0TDI... Jeszcze głowica i PD. Szukałbym raczej 2007+. Sprawę pompy prostują już za 1k.

Rosół - najważniejsze, że nic Ci się nie stało. Teraz spokojnie załatwiaj sprawę.

---------- Post dopisany at 23:24 ---------- Poprzedni post napisany at 23:23 ----------

witka :hi:

SIEMA kochany CYCU! :grin:

:naughty::naughty: trzeba by na kawkę się zgadać co :grin:

Z Tobą zawsze :decayed: Mam nadzieję, że u Ciebie wszystko OK. Brachol sprzedał C5?

rozumiem. Ale na B7 2007+ mnie nie stać póki nie wygram 10k w totka :)

To weź inny silnik... np 1.8T.

Opublikowano
Odnośnie pompy oleju - to nie jedyny problem 2.0TDI... Jeszcze głowica i PD. Szukałbym raczej 2007+. Sprawę pompy prostują już za 1k.

Rosół - najważniejsze, że nic Ci się nie stało. Teraz spokojnie załatwiaj sprawę.

---------- Post dopisany at 23:24 ---------- Poprzedni post napisany at 23:23 ----------

witka :hi:

SIEMA kochany CYCU! :grin:

:naughty::naughty: trzeba by na kawkę się zgadać co :grin:

Z Tobą zawsze :decayed: Mam nadzieję, że u Ciebie wszystko OK. Brachol sprzedał C5?

przeciez ponoc kawy nie pijesz :decayed:

Opublikowano
Odnośnie pompy oleju - to nie jedyny problem 2.0TDI... Jeszcze głowica i PD. Szukałbym raczej 2007+. Sprawę pompy prostują już za 1k.

Rosół - najważniejsze, że nic Ci się nie stało. Teraz spokojnie załatwiaj sprawę.

---------- Post dopisany at 23:24 ---------- Poprzedni post napisany at 23:23 ----------

witka :hi:

SIEMA kochany CYCU! :grin:

:naughty::naughty: trzeba by na kawkę się zgadać co :grin:

Z Tobą zawsze :decayed: Mam nadzieję, że u Ciebie wszystko OK. Brachol sprzedał C5?

przeciez ponoc kawy nie pijesz :decayed:

To prawda ale Madas wie gdzie jest czajnik i jak kawę zrobić :grin:

Opublikowano

Tonasz, ja na Twoim miejscu tez szukalbym 1.8 t...

---------- Post dopisany at 23:33 ---------- Poprzedni post napisany at 23:30 ----------

czesc ludziska, pozdrowienia z Olecka ;)

o 3 zajechalem, a mgly jak cholera, ale za to xenony spisuja sie w trasie rewelacyjnie :)

A opony jak? :kox:

tu sie nie wypowiem. na zimowej feldze i tak nie mige na nią patrzec. ale opony rewelacja. jak zima troche glosniejsze...

---------- Post dopisany at 23:36 ---------- Poprzedni post napisany at 23:33 ----------

Barts. ..:decayed: ja nie wim gdzie czajnik i tak Cie o kawe zmolestowalem :decayed:

Opublikowano

Marcin, na 1.8T w B7 nie mam co liczyć

Opublikowano

Jak tam Panowie? :wink:

Ja od 9 rano w kanale :facepalm:

Najpierw całe podwozie odczyścić, zakonserwować, progi, ramę itp wysikać preparatem do profili zamkniętych, potem poleczyć parę miejsc, znowu zabezpieczyć podkładem, potem konserwacja podwozia masą i na końcu baranek z pistoletu :facepalm:

Jeszcze zostały mi 4 nadkola do wyczyszczenia, zakonserwowania i potem baranek, ale materiału i czasu dziś nie starczyło, a jutro wyjeżdżam :wink:

Mam dość :decayed:

Opublikowano
Jak tam Panowie? :wink:

Ja od 9 rano w kanale :facepalm:

Najpierw całe podwozie odczyścić, zakonserwować, progi, ramę itp wysikać preparatem do profili zamkniętych, potem poleczyć parę miejsc, znowu zabezpieczyć podkładem, potem konserwacja podwozia masą i na końcu baranek z pistoletu :facepalm:

Jeszcze zostały mi 4 nadkola do wyczyszczenia, zakonserwowania i potem baranek, ale materiału i czasu dziś nie starczyło, a jutro wyjeżdżam :wink:

Mam dość :decayed:

To nieźle się zabrałeś za przygotowania do zimy :wink:

Opublikowano
Jak tam Panowie? :wink:

Ja od 9 rano w kanale :facepalm:

Najpierw całe podwozie odczyścić, zakonserwować, progi, ramę itp wysikać preparatem do profili zamkniętych, potem poleczyć parę miejsc, znowu zabezpieczyć podkładem, potem konserwacja podwozia masą i na końcu baranek z pistoletu :facepalm:

Jeszcze zostały mi 4 nadkola do wyczyszczenia, zakonserwowania i potem baranek, ale materiału i czasu dziś nie starczyło, a jutro wyjeżdżam :wink:

Mam dość :decayed:

kup audi :naughty:

Opublikowano

Madas... Nie masz gdzieś zachowanych naszych wcześniejszych wyników z wyścigów gokartowych?

Opublikowano
Jak tam Panowie? :wink:

Ja od 9 rano w kanale :facepalm:

Najpierw całe podwozie odczyścić, zakonserwować, progi, ramę itp wysikać preparatem do profili zamkniętych, potem poleczyć parę miejsc, znowu zabezpieczyć podkładem, potem konserwacja podwozia masą i na końcu baranek z pistoletu :facepalm:

Jeszcze zostały mi 4 nadkola do wyczyszczenia, zakonserwowania i potem baranek, ale materiału i czasu dziś nie starczyło, a jutro wyjeżdżam :wink:

Mam dość :decayed:

To nieźle się zabrałeś za przygotowania do zimy :wink:

dawno nikt mu tego nie robił i w paru miejscach widać było już gołą blachę, więc barierę ochronną dostał i dziur po czasie nie będzie, a ja spokojniejszy :naughty:

Opublikowano

SLO 1,8T w B7 można wyrwać ale chyba 163 PS

Wyklepane na Variofonie :)

Opublikowano

vario, można wyrwać, ale nie za kwotę którą ja przeznaczam na kupno auta.

Dlatego albo b6 1.8T Q albo b7 2.0tdi

Opublikowano

Oki ;)

Wyklepane na Variofonie :)

Opublikowano

vario kiedy chlejemy vodke w golfie ? poniedziałek/wtorek ?

Opublikowano

Poniedziałek wieczorem? Chociaż lepiej jutro bo nie lubię na kacu pracować

Wyklepane na Variofonie :)

Opublikowano
:bry: Panowie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.