Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja bym proponował nie przenosić, a jak zmieniamy godzinę to i miejsce trzeba bo o 18 jest mecz Lecha i parking w KC będzie zajęty cały...

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Spoko w kc na -2 zawsze jest miejsce

Wysłane z mojego LG-P710

Opublikowano

16ta jak zawsze miejsce też KC Marcelin -2 zielony.

Edytowane przez danielo

Opublikowano

ok to od 16 się widzimy - ode mnie jeszcze jedna może 2 osoby będą.

Opublikowano

ok to od 16 się widzimy - ode mnie jeszcze jedna może 2 osoby będą.

My też w 3kę zawitamy :wink: ja żonka i synek :grin:

Opublikowano
  • Autor

:hi:


Panowie tak oficjalnie mogę powiedzieć: Będę mieszkał w Poznaniu ;)

Opublikowano

Bry.

To elegancko Arek , prace dostałeś w poznaniu?

Opublikowano
  • Autor

Bry.

To elegancko Arek , prace dostałeś w poznaniu?

no znalazłem ;) ale to temat na spota i :drunk:

Edytowane przez Arkadiush

Opublikowano

ech ASO ... 2 tygodnie radości i najwyraźniej nie potrafią dobrze nastawnika turbo zrobić,

teraz jak przychodzi do reklamacji to marudzą że to pewnie nastawnik zły .. a terminy mają na przyszły tydzień

ktoś chętny na wycieczkę do Pruszcza Gdańskiego .. chyba jutro raniutko śmignę do ZA Serwis .. masakra w tej Wielkopolsce,

mechanicy albo nie wiedzą co i jak - albo nie maja sprzętu albo jedno i drugie :)

Czołem panowie - mam pytanie czy macie jakiegoś zaufanego mechanika w Poznaniu lub okolicach ? Ja mieszkam tu od kilku lat i nadal nie mam żadnego, z którego bym był zadowolony. Słyszałem, że ten warsztat jest dobry http://www.autoklyszewski.pl/, ale ceny prawie jak w ASO ...

Opublikowano
  • Autor

tumblr_n9g84wpgXZ1rtg6n0o1_250.gif

Opublikowano

tumblr_n9g84wpgXZ1rtg6n0o1_250.gif

Lubie to!

Wysłane z mojego LG-P710

Opublikowano

ech ASO ... 2 tygodnie radości i najwyraźniej nie potrafią dobrze nastawnika turbo zrobić,

teraz jak przychodzi do reklamacji to marudzą że to pewnie nastawnik zły .. a terminy mają na przyszły tydzień

ktoś chętny na wycieczkę do Pruszcza Gdańskiego .. chyba jutro raniutko śmignę do ZA Serwis .. masakra w tej Wielkopolsce,

mechanicy albo nie wiedzą co i jak - albo nie maja sprzętu albo jedno i drugie :)

Czołem panowie - mam pytanie czy macie jakiegoś zaufanego mechanika w Poznaniu lub okolicach ? Ja mieszkam tu od kilku lat i nadal nie mam żadnego, z którego bym był zadowolony. Słyszałem, że ten warsztat jest dobry http://www.autoklyszewski.pl/, ale ceny prawie jak w ASO ...

Ja mam Suchy Las Obornicka 122

Opublikowano
  • Autor

tumblr_n9g84wpgXZ1rtg6n0o1_250.gif

Lubie to!

Wysłane z mojego LG-P710

przypominam: jesteś świeżym MĘŻEM :grin::grin::grin:

Opublikowano

Kolega tam z Octavka jedzie w przyszlym tygodniu, mial sie zapytac na ile Audi ogarniaja :)

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Opublikowano

:hi: Przypominam :grin:

1.niestandardowy

2.danielo

3.Darek

4.maxcudo

5.lele

6.papuga

chętni dopisywać się :wink:

Karol

Dawid

Marcin

Opublikowano

ech ASO ... 2 tygodnie radości i najwyraźniej nie potrafią dobrze nastawnika turbo zrobić,

teraz jak przychodzi do reklamacji to marudzą że to pewnie nastawnik zły .. a terminy mają na przyszły tydzień

ktoś chętny na wycieczkę do Pruszcza Gdańskiego .. chyba jutro raniutko śmignę do ZA Serwis .. masakra w tej Wielkopolsce,

mechanicy albo nie wiedzą co i jak - albo nie maja sprzętu albo jedno i drugie :)

Czołem panowie - mam pytanie czy macie jakiegoś zaufanego mechanika w Poznaniu lub okolicach ? Ja mieszkam tu od kilku lat i nadal nie mam żadnego, z którego bym był zadowolony. Słyszałem, że ten warsztat jest dobry http://www.autoklyszewski.pl/, ale ceny prawie jak w ASO ...

warsztat jak każdy ja tam już więcej samochodu nie oddam po tym jak mi poprzednie auto do odcinki rozgrzewał przed wymianą olejui po jego zabawach oring strzelił w podstawie filtra, aczkolwiek brat i ojciec są z niego zadowoleni, ja serwisuje w AUTO SERVICE Ryszard Kriger ul.św. Michała 40 a tani nie jest ale ekipa raczej kompetentna jedyny minus brak diagnostyki komputerowej

Opublikowano

Ogień...

Opublikowano

Do ustawieni nastawnika turbo w 3.0 TDI potrzebny jest VAS6395 ..

jest 2 albo 4ry sztuki na wszsytkei ASO Audi w Polsce ...robią se zapisy

Ma to tez AZet Serwis, Hugo&Alan .. i turbiarze mają atd-2 .. ale chcą turbo na stół.

AZet serwis zrobił to w 15 minut ... ASO Poznan 2h15min i jeszcze zj***li ;)

dzisiaj robiłem 10h przy aucie kumpla .... wyczyszczone navi i panel klimy, odgrzybianie klimy, filtry, i czyszczenie całego dolotu

to co można w RNS-E spotkać .. przebieg 405kkm 3.0TDI

https://lh5.googleusercontent.com/-dqMEPLTR9iM/VAIWj112QSI/AAAAAAAAHtA/zuEWN9WPwPY/w938-h563-no/20140830_092653.jpg

A dolot jak zwykle masakra + wymiana zestawów naprawczych

https://lh4.googleusercontent.com/-frH9AWsRNXo/VAIWnVCbdzI/AAAAAAAAHtM/xCOKJ_7K7JU/w938-h563-no/20140830_115430.jpg

https://lh6.googleusercontent.com/-l2IgkO2h6SM/VAIWZS3pELI/AAAAAAAAHsc/xC7odw3Rgg0/w938-h563-no/20140830_132715.jpg

https://lh3.googleusercontent.com/-JY69ALqxss0/VAIWFs3TblI/AAAAAAAAHrg/iof1qso85W4/w338-h563-no/20140830_132608.jpg

https://lh4.googleusercontent.com/-dRbYbp7B2Lc/VAIWJdIZy0I/AAAAAAAAHrs/3P_7Dn5v6d8/w938-h563-no/20140830_132624.jpg

Jeszcze został tylko olej po niedzieli

Opublikowano

Karol.... robisz sie specjalista od tego silnika ... :decayed:

Opublikowano

Karol.... robisz sie specjalista od tego silnika ... :decayed:

hmmmm chodzi mi jednak po głowie jakaś zmiana ....

Szukam osłony przewodów w komorze silnika ...

z takimi podporami do plastikowej pokrywy ...

ktoś podpowie gdzie takich rzeczy szukać w ETCE ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.