Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Heja!

Podpowie ktoś co może być z lapkiem, wlacza sie i po sekundzie wylacza i tak w kółko.

Ewentalnie jakiś godny serwis laptopów co nie zje z kasa ? :)

wyjmij baterię i sprawdź na zasilaczu

a widzę, że już następna strona jest i na zasilaczu to samo :(

można sprawdzić bez pamięci i bez dysku co się stanie

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

http://allegro.pl/show_item.php?item=4535941047

jaguśowa a4 już się komuś znudziła :P

no i doinwestowana w lpg

Wszyscy bezpiecznie wrócili? Podziękował za spota.

lecialem jeszcze na czerwonak i ulewa masakryczna, ale ja dotarlem calo :)

dzieki za spota Panowie ...

Opublikowano
  • Autor

Heja!

Podpowie ktoś co może być z lapkiem, wlacza sie i po sekundzie wylacza i tak w kółko.

Ewentalnie jakiś godny serwis laptopów co nie zje z kasa ? :)

miałem podobnie albo siadł win albo dysk ;]

Opublikowano

Tak spot był nawet gruby :wink: ale gdzie fotki :naughty: widziałem,że fotograf był :grin:

Edytowane przez danielo

Opublikowano

Witam spot był fajny :) a co do fotek to mogę wysłać :naughty:


xkwhsd9h.jpg

juaddjxp.jpg

y44t3hnu.jpg

g8ou9cla.jpg

Opublikowano

:hi: Nawet nieźle się prezentuje ten mój paździoch :wink:

Opublikowano

I żadnej B5 :)

Opublikowano

Była, ale Dawid robił zdjęcia jak juz odjechała ;)

Opublikowano

Heja!

Podpowie ktoś co może być z lapkiem, wlacza sie i po sekundzie wylacza i tak w kółko.

Ewentalnie jakiś godny serwis laptopów co nie zje z kasa ? :)

miałem podobnie albo siadł win albo dysk ;]

dysk wykręcasz i podłączasz do dowolnego kompa , nawet stacjonarnego i sprawdzasz HD TUNE

pamieć, niestesty trzeba włożyć do innego lamptopa.

Jeśli BIOS nie przechodzi to raczej marne szanse że to Windows się rozsypał, no może jeszcze jakiś virus w bootladerze,

ale to i tak do BIOSU powinno dochodzić

Opublikowano

same czarne na spocie były :kox:

ja niestety nie dotarłem :wallbash:

Opublikowano

prawie same czarne :)

Panowie navi ogarnięte :) bez kompa - bo wymianie bezpiecznika wystarczyło przytrzymać dłużej przycisk wyciągania płyty - wyszła jakaś niemiecka z 2003 roku i po odpaleniu navi weszła nowa :)

nie wiem tylko czy da się zmienić menu na j. polski? chociaż angielski nie przeszkadza, bardziej lektora bym wymienił ;)

Opublikowano

lektora nie zmienisz. Nawet w rns-e gdy masz polskie menu, lektor wali po angielsku...

Edytowane przez niestandardowy

Opublikowano

Z czego ja wiem menu zmienisz na polski ale lektora już niestety nie :kwasny:

Opublikowano

To chociaż menu zmienię ;)

Opublikowano

Czyje to piekne B7 na ZSL?

Opublikowano
  • Autor

Panowie luźna propozycja może zrobimy spoty w tygodniu ? np w czwartek o 19 ?

Opublikowano

dawac ceny tutaj, w koncu dzial ogloszen...

Opublikowano

Możesz podjechać pod makro jest co czwartek :wink: więcej info u Pepina.


Czyje to piekne B7 na ZSL?

Moja niunia zerknij nie obrażę się jak coś skrobniesz http://a4-klub.pl/index.php?/topic/138438-b7-blb-lakier-czarna-perla-bixyledya6c6fk/

Edytowane przez danielo

Opublikowano

Panowie luźna propozycja może zrobimy spoty w tygodniu ? np w czwartek o 19 ?

w czwartki już są .. czasem to nawet od 18tej auta myją :)

i czasem do północy ględzimy .. co niektórzy wpadają na piwko ze stacji, inni na śmieciowe żarcie, czasem podjedziemy na kbab czy pastwisko

btw,

https://www.facebook.com/Styledbystylepoznan

Może zrobimy spota na tej imprezie ... w następny weekend ???

Opublikowano

Witam [emoji4]

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.