Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Były niewentylowane 288x15 w B5 wg ETKI - w ADR do któregoś tam numeru nadwozia , AFY , ADP , AHL

Sprawa prosta ktoś miał pod ręką takie to założył - u mnie były założone klocki od A6 C6 i tarcz 320mm :decayed: a mam 312mm

Zmieściły się w jarzmo? Czy leciały iskry jak w oldscolach? :grin: Już znalazłem do mnie Ferodo - 260 złociszy, albo ATE 200zł, i klocki Ferodo 200? :shock3: To cena intercarsu, ale obok siebie mam jeszcze jeden tańszy sklepik. Niestety czas mnie goni bo autko na gwałt potrzebne.

Edytowane przez KALAMAT

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Łapały trochę brzegu ale nic nie iskrzyło , poprzedni właściciel zrobił tak 6 tyś km:

IMG_20140522_193940.jpg

Opublikowano
  • Autor

:hi: Panowie szukam dla siebie pracy jakieś Poznań okolice macie cos może ?

Opublikowano

Czyli z serii- jestem hardkorem:p Ludzie mają fantazje. Raz za duże, raz za małe- gorąco źle, pada deszcz też źle:)

Wysłane z patelni przez Tapatalk. Możliwe buendy z braku teflonu ;-)

:hi: Panowie szukam dla siebie pracy jakieś Poznań okolice macie cos może ?

Oj gdybyś się wczoraj odezwał- dzisiaj zatrudnili u mnie nowego ludzia...

Wysłane z patelni przez Tapatalk. Możliwe buendy z braku teflonu ;-)

Opublikowano
  • Autor

Czyli z serii- jestem hardkorem:p Ludzie mają fantazje. Raz za duże, raz za małe- gorąco źle, pada deszcz też źle:)

Wysłane z patelni przez Tapatalk. Możliwe buendy z braku teflonu ;-)

:hi: Panowie szukam dla siebie pracy jakieś Poznań okolice macie cos może ?

Oj gdybyś się wczoraj odezwał- dzisiaj zatrudnili u mnie nowego ludzia...

Wysłane z patelni przez Tapatalk. Możliwe buendy z braku teflonu ;-)

jaka branża czy coś ?

Opublikowano

Budownictwo sportowe. Boiska syntetyczne, poliuretan i sztuczna trawa. Nie lekka i godzin sporo niestety.

Wysłane z patelni przez Tapatalk. Możliwe buendy z braku teflonu ;-)

Opublikowano

Arek a co z Orlenem ?

Opublikowano
  • Autor

Arek a co z Orlenem ?

chce odejść po prostu zmienić bo robi się lekki gnój :kwasny:

Opublikowano

Czaje bazę Arek, nie wnikam w szczegóły

Panowie pytanie z innej beczki - zna ktoś kogoś kto był/mieszka/zwiedza Tajlandię ?

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

hej Panowie,

kalamat, jestem w szoku ... co za debile w PL. tak sobie wlasnie pomyslalem ze wczoraj z rodzinaka po autostradach czasami pod dwie paczki podchodzilo...

co do klamotow napisz jeszcze do WANDEJ-a ma dobre ceny...

co do pogody... tak chwila prze PL:

jak wjechalismy burza w Kodzku.

QD5K8sb.jpg

Edytowane przez niestandardowy

Opublikowano

Masakra z tymi hamulcami...

A tak z innej beczki to mimo iż jeszcze lato ale ja juz sprzęt zimowy wymieniam :kox:

Wpadły dziś nowki Volkl Racetiger Speedwall SL 170cm :kox:

Już się zimy doczekać nie mogę :kox:

Opublikowano

hej Panowie,

kalamat, jestem w szoku ... co za debile w PL. tak sobie wlasnie pomyslalem ze wczoraj z rodzinaka po autostradach czasami pod dwie paczki podchodzilo...

co do klamotow napisz jeszcze do WANDEJ-a ma dobre ceny...

co do pogody... tak chwila prze PL:

jak wjechalismy burza w Kodzku.

QD5K8sb.jpg

No niestety głupota ludzka nie zna granic! Ja rozumiem, można zaoszczędzić na oponach, lać rzepak i co jeszcze tylko, ale na hamulcach? Na jedynej rzeczy która zatrzyma cała pedzaca masę? Na własnym bezpieczeństwie i życiu? Tego nie zrozumiem nigdy... Dziś moja była w sklepie ad auto i tarcze bosh mają za 130 szt a klocków do tego nie znaleźli niby. Niby gościu sprawdzał i wyglądają zupełnie inaczej niż moje.dziwny koleś, bo w inter carsie wczoraj znalazłem bez problemu. Nie kupiła w końcu nic ;-)

Wysłane z patelni przez Tapatalk. Możliwe buendy z braku teflonu ;-)

Opublikowano

Na oponach tez się nie oszczędza. Co Ci po dobrych hamulcach jak opona nie trzyma? :)

Opublikowano

Panowie pytanie z innej beczki - zna ktoś kogoś kto był/mieszka/zwiedza Tajlandię ?

https://www.facebook.com/tajlandiathaifever?fref=ts

Chłopak co to prowadzi Łukasz mieszka w Tajlandii i jest nawet z Poznania

Może Ci jakoś pomoże (p.s. mój nick stąd i tak mu nic nie powie ;-) )

Opublikowano

Na oponach tez się nie oszczędza. Co Ci po dobrych hamulcach jak opona nie trzyma? :)

Flinstonowie nie mieli z niczym problemu ;-) mieli opony których nie przebiles,a heble uzależnione od preferencji danego osobnika :-P

Nawiasem i tak wolał bym słabe opony a dobre heble i jazda z głowa niż jazda bez trzymanki z myślą hmm...na czym tu by dziś wyhamowac przed domem ;-)

Wysłane z patelni przez Tapatalk. Możliwe buendy z braku teflonu ;-)

Opublikowano

Ale pisałeś o oszczędzaniu wiec napisałem co o tym myślę i jakie jest moje zdanie :kox:

Dla mnie w samochodzie można oszczędzać na dodatkach. Takie a może inne felgi, takie radio a może inne. Ale jeśli chodzi o hamulce, opony, zawieszenie to ja bym nie ryzykował własnego zdrowia żeby zamiast kupić nowe opony zmienić np. Felgi czy tam fotele w środku :kox:

A co do Flinstonow to rozwijali oni bagatela parę km/h a nie tyle co obecne auta potrafią :D

Opublikowano
  • Autor

:hi: Lele najlepszego :drunk:

Opublikowano

lele, 100-ówa leci :wink:

Opublikowano

W jakiej branży szukasz tej roboty ??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.