Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

:hi: witam dziś trasa Sławno-Poznań 4,20 :kwasny: ruch jak w ulu

To jest nic ,rodzice trasa Dziwnów -Poznań 8 godzin jechali.

Wysyłane z mojego GT-S5830i za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: witam dziś trasa Sławno-Poznań 4,20 :kwasny: ruch jak w ulu

Rodzice jechali w przeciwnym kierunku i mówili że to co dzieje się w kierunku Poznania to katastrofa ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja 3 tyg temu wracałem z kempingiem z Międzyzdrojów i też 4h jechałem :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pykałem 2tyg temu do Chłopów i też idealnie 4h ze Słupcy ~290km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś miałem dzień z przygoda. Wracam do domu ok godz 20, i w suchym lesie przed światłami, ni stąd ni z owąd, puk puk trzask i brak hamulcy. Dobrze, ze ręczny sprawny to zjechałem na bok zatrzymując się z kultura, wysiadam, patrzę,i co? Przedni klocek zewnętrzny od strony kierowcy wyemigrowal po za auto:blink: podnoszę go i fakt faktem nie jest nowy, okładziny może 1/4 i zastanawiam się jak mogło się to stać.dziwne rzeczy w tej polsce się dzieją... Albo... Niedawno jedna strona, właśnie ta gdzie wypadł klocek miała zmieniane wahacze u mechanika, może on coś źle złożył, lecz nie wiem czy zwrotnice wyciągał do zapieczonych sworzni. Na szczęście prędkości były małe stosunkowo bo jechałem z dwójka dzieci i dwójka dorosłych. Dobrze jest czasem używać rozumu:p

Wysłane z patelni przez Tapatalk. Możliwe buendy z braku teflonu ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pykałem 2tyg temu do Chłopów i też idealnie 4h ze Słupcy ~290km

ooo...

ja mam w Chłopach działkę :kox:

ul. Sztormowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:o ooooo ku........a


ja pykałem 2tyg temu do Chłopów i też idealnie 4h ze Słupcy ~290km

ooo...

ja mam w Chłopach działkę :kox:

ul. Sztormowa

ja mam w chłopach parobków :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madas, był koncert u mnie w Słupcy i taki zbieg okoliczności że chłopaki z Dżemu nocowali w hotelu tam gdzie robiłem akurat wesele :)

No i zeszli do nas na dół :)

Pamiątka konkretna

szacun dla Jerzego że jest normalny zszedł do młodej pary i zagrał, inne gwiazdy mają z takimi rzeczami problem - "jak nie zapłacisz to nie ma mnie nigdzie" ogólnie Slo extra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopacy, potrzebuje pilnej rady.wyżej pisałem jak wypadł mi klocek hamulcowy. Dziś rozebralem zacisk i coś jest nie tak. Raczej tarcza jest za wąska- nie wiem co tu ktoś kombinował... Poniżej dodaje zdjęcia na których widać dlaczego klocek wypadł.jutro pilnie muszę kupić tarcze i klocki ale znalazłem info ze są albo wentylowane albo nie. Mam zaciski Ate 57. Silniczek AFN 96r Avant i wciąż szukam które są do mnie...ech. Średnica obecnych tarcz ok 15 16mm

bupe6u9y.jpg

a7ysejys.jpg

zeruqaru.jpg

7agu8agy.jpg

ujyga9y9.jpg

ugybyder.jpg

etyruhy9.jpg

Wysłane z patelni przez Tapatalk. Możliwe buendy z braku teflonu ;-)

Edytowane przez KALAMAT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro twierdzisz że były 2 rodzaje tarcz to na mój gust ktoś założył Ci niewentylowane tarcze i stąd ta różnica i wypada klocek

Poszukaj informacji o nominalnej grubości jednej i drugiej tarczy i pewnie wyjdzie brakujące kilka milimetrów


Tu masz wiele tarcz i poczytaj .. kliknałem na 3 róże i wszsytkie wentylowane na przód

minimalna grubośc 23mm

http://e-katalog.intercars.com.pl/#/ekatalog/osobowe/towary/5311/701020000/

Edytowane przez Pepin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro twierdzisz że były 2 rodzaje tarcz to na mój gust ktoś założył Ci niewentylowane tarcze i stąd ta różnica i wypada klocek

Poszukaj informacji o nominalnej grubości jednej i drugiej tarczy i pewnie wyjdzie brakujące kilka milimetrów

Tu masz wiele tarcz i poczytaj .. kliknałem na 3 róże i wszsytkie wentylowane na przód

minimalna grubośc 23mm

http://e-katalog.intercars.com.pl/#/ekatalog/osobowe/towary/5311/701020000/

Dzięki Pepin. Właśnie też wertuje ich katalog i też widzę same wentylówki. Info o pełnych znalazłem gdzieś na innym forum i to chyba mnie zmyliło. Auto mam pół roku i teraz przeklinam barana co takie wąskie tarcze włożył do tego auta... Zabić się człowiek mógł... Widzę, że dobre 3 stówki uciekną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to że według jarzma powinieneś mieć wentylowane 288x25 i w AFN takie powinny być. Ktoś miał talent i założył inne tarcze chyba :)

Mam w piwnicy jarzma i zaciski ATE 288x25 z B5 - chcesz mogę Ci fotki dokładne porobić jak co powinno wyglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to że według jarzma powinieneś mieć wentylowane 288x25 i w AFN takie powinny być. Ktoś miał talent i założył inne tarcze chyba :)

Mam w piwnicy jarzma i zaciski ATE 288x25 z B5 - chcesz mogę Ci fotki dokładne porobić jak co powinno wyglądać.

Fotki już gdzieś znalazłem w necie, także dzięki za chęci :) Ogólnie wiem, że te tarcze co mam teraz nie są od tych zacisków/jarzm, bo jak pokazałem na foto nie pasują, są za wąskie i gdy klocek jest zjechany tak jak mój, to nie ma prawa się trzymać. Ktoś miał talent...ale tarcze 15, 16mm? nawet nie wiem od czego to może być. Brak słów na poprzedniego właściciela- jak nie rezystor za czujnikiem temperatury, który już ogarnąłem, to teraz to... :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były niewentylowane 288x15 w B5 wg ETKI - w ADR do któregoś tam numeru nadwozia , AFY , ADP , AHL

Sprawa prosta ktoś miał pod ręką takie to założył - u mnie były założone klocki od A6 C6 i tarcz 320mm :decayed: a mam 312mm

Edytowane przez Banan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...