Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

no to po robocie :rolleyes:[br]Dopisany: 25 Listopad 2008, 20:00_________________________________________________

pisalem ze rano motor przez 5-10 sek chodzi jakby nie palil na wszstkie gary... domyslam sie ze swieczki... ale mialem tez taki dziwny przypadek ze zapalila mi sie czerwona kontrolka od temp plynu chlodzacego... i dziwne w tym to ze tez to bylo rano przy ujemnej temp. po zgaszeniu i ponownym odpalenu juz sie nie pojawilo...

a przy okazji - jakie swiece polecacie do 2.5 tdi? beru czy bosh?

kontrolka to zapewne jakis problem albo z plynem, albo z czujnikiem, albo ze zlaczka.

twarda praca to albo swiece, albo albo gowniane paliwo[br]Dopisany: 25 Listopad 2008, 20:03_________________________________________________

nie widzę różnicy :) cieszę się jak dzieciak, że w wreszcie zrobił co trzeba i jest u mnie :dance:

a pośmigać będę mógł bez strachu dopiero w niedzielę bo wtedy lecę po zimówki. BTW zna ktoś firmę AVON (nie producenta kosmetyków ale opon ;) )?

AVON? widzialem prezerwatywy przez nich markowane. niby tez gumy.. :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paliwo raczej nie jest gowniane bo tankuje tylko na shellu... plynu faktycznie mam malo... mniej niz minimum... doleje i zobacze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tam chłopaki widze różne tematy od dziwek po samochody i związane z nimi kłopoty :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paliwo raczej nie jest gowniane bo tankuje tylko na shellu... plynu faktycznie mam malo... mniej niz minimum... doleje i zobacze :)

pewnie swiece. miernik w lapke i do dziela [br]Dopisany: 25 Listopad 2008, 20:17_________________________________________________

jak tam chłopaki widze różne tematy od dziwek po samochody i związane z nimi kłopoty :decayed:

z dziwkami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a i z tym i z tym różnie to w życiu bywa.....no zobacz co ten Ive ogląda :mysli::shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed:[br]Dopisany: 25 Listopad 2008, 20:29_________________________________________________BTW trafiles gdzie trzeba? :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli do mnie pytanie to oczywiście że tak ale po odpaleniu ponownym auta znowu nie czyta :mysli:[br]Dopisany: 25 Listopad 2008, 20:37_________________________________________________aaa ogromne dzięki :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Allo allo, AVON to bardzo dobre opony, często wyczynowe używane do sportu, miałem w Lexusie letnie i były mega wypasione co do parametrów, Pet3r jak dobra cena i może nowe to bierz w ciemno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli do mnie pytanie to oczywiście że tak ale po odpaleniu ponownym auta znowu nie czyta :mysli:[br]Dopisany: 25 Listopad 2008, 20:37_________________________________________________aaa ogromne dzięki :notworthy:

nie czyta? hmm, hmm, wyjecie i zaladowanie ponowne powinno pomoc, zerknij czy paprochow na plycie nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Allo allo, AVON to bardzo dobre opony, często wyczynowe używane do sportu, miałem w Lexusie letnie i były mega wypasione co do parametrów, Pet3r jak dobra cena i może nowe to bierz w ciemno

kurcze niestety poszły mi sprzed nosa ale i tak miały o 10% za mały profil, szukam innych :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do adrenaliny to skakałem na Bungy z 96 m i pogłębił mi się lęk wysokości :( więc spadochron odpada, jak wracałem z Klaisza to zlekka slisko było :evil: - adrenalina to albo za kółkiem albo z kochanką (oczywiście to 2gie odpada ) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...