Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siedzisz na podlodze?>

nie, trzymam się ławy :tongue4::wink4:

:decayed:

BTW, madas wstawaj juz :decayed:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

BTW, madas wstawaj juz :decayed:

Daj się dziecku wyspać :wink4: :gwizdanie:

Opublikowano

BTW, madas wstawaj juz :decayed:

Daj się dziecku wyspać :wink4: :gwizdanie:

no kurcze wczoraj poszedl spac jak wiekszosc zreszta :cool1: po dobranocce przed polnoca. pora wstawac.

Opublikowano

siemka

Poznan zasypany na bialo, ale fajnie... :) szkoda tylko ze sie topi bo sie nie poslizgam po robocie... :kwasny:

a przy okazji mam pytanko... rano po odpaleniu silnik przez 10 sek drzy jakby nie palil na wszystkie gary a potem chodzi rowno... w dodatku raz po odpaleniu zapalila mi sie czerwona kontrolka plynu chlodzacego... :kwasny:

do tej nierownej pracy obstawiam swiece ale co z ta kontrolka?? ma ktos jakis pomysl??

Opublikowano

Witam,

W Poznaniu rano było ślisko jak cholera, teraz dopiero wychodzi moment 375 Nm :( w Kaliszu pada hihi. Co dpo picia to 0,5 ale Gorzkiej z Polmosu Lublin, innej nie piję, Ive jak by co to u mnie wanna też jest Free :) .... a tak po za tematem znacie może przyczynę szybkiej jazdy?? nie wiem co mi się stało ale na autobahnie jadę jak dziki, 160-180 non stoper, wcześniej spokojnie 140, jeszcze traochę i Poznań Kalisz poniżej 60 minut, znacie jakieś lekarstwo??

Pozdro :)

Opublikowano

Lerkarstwo na co? na szybką jazde? - znam... :gwizdanie:

Opublikowano

kup sobie ori 126p i już jeździsz wolno hyhyhy

Opublikowano

Wystarczy że zatańczy w drodze na śliskiej nawierzchni i dalej już nie będzie wwwziuuummmm... tylko pyrr pyrr pyrrr... :polew:[br]Dopisany: 25 Listopad 2008, 14:22_________________________________________________ :wink4:

Opublikowano

Witam pracy!!

Opublikowano

Azunia, teoretycznie masz rację, miałem w życiu z 18 stłuczek i 1 kasację, ale jak widać na starość chyba adrenaliny zaczyna brakować, druga sprawa, że ciągle w biegu :(

Opublikowano

Ja za młodu :polew: miałam narazie 2 stłuczki.... :gwizdanie: piszę jak bym stara była :polew:

jak ci adrenaliny brakuje to skocz sobie ze spadochronu i styka :wink4:

Opublikowano

nie wiem co mi się stało ale na autobahnie jadę jak dziki, 160-180 non stoper, wcześniej spokojnie 140, jeszcze traochę i Poznań Kalisz poniżej 60 minut, znacie jakieś lekarstwo??

Pozdro :)

ja znam 23 pkt karne :polew:

Opublikowano

siedzisz na podlodze?>

nie, trzymam się ławy :tongue4::wink4:

:decayed:

BTW, madas wstawaj juz :decayed:

BTW, madas wstawaj juz :decayed:

Daj się dziecku wyspać :wink4: :gwizdanie:

BTW, madas wstawaj juz :decayed:

Daj się dziecku wyspać :wink4: :gwizdanie:

no kurcze wczoraj poszedl spac jak wiekszosc zreszta :cool1: po dobranocce przed polnoca. pora wstawac.

witam serdecznie wszystkiich!!! :hi:

kochani ja dzisiaj od rana byłem w pracy czyli już od 8.30.....

ja zawsze będę dzieckiem Azunia :tongue4:

ktoś pytał o pogode u nas więc odpowiadam:dzień słoneczny z zachmurzeniem umiarkowanym, bez opadów, temperatura ok 24 stopni cisnienie 1400 hpa ogólnie baja :naughty:

Opublikowano

nie wiem co mi się stało ale na autobahnie jadę jak dziki, 160-180 non stoper, wcześniej spokojnie 140, jeszcze traochę i Poznań Kalisz poniżej 60 minut, znacie jakieś lekarstwo??

Pozdro :)

ja znam 23 pkt karne :polew:

23? to jeszcze jeden Ci został :shocked:

Opublikowano

Musashi dał przykład :gwizdanie:

Opublikowano

Musashi razem z Madasem chyba kolekcjonujecie mandaty?

Opublikowano

Musashi dał sposób na zwolnienie jazdy a w rzeczywistości nie posiada tylu pkt :gwizdanie:

Opublikowano

Aaa.... myślałem że następny kolekcjoner :D

Opublikowano

bynajmniej nie chwalił się że ma :mysli:

Opublikowano

bynajmniej nie chwalił się że ma :mysli:

dziwisz mu się?!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.