Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

narka Michu tul poduche :hi:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dawno nigdzie nie byłem ,plana mają od nas z pracy ,ale z wieśniakami nie piję później bajdy się roznoszą

Opublikowano

e no spiochy, napiszcie cos ciekawszego :cool1:

Opublikowano

dawno nigdzie nie byłem ,plana mają od nas z pracy ,ale z wieśniakami nie piję później bajdy się roznoszą

ja też mam takie zdanie w pracy praca a po pracy nie ma pracy ani pracowników....oż k**** ale namieszało mi się :mysli:

Opublikowano

e no spiochy, napiszcie cos ciekawszego :cool1:

DOBRANOC to było ciekawe co???[br]Dopisany: 24 Listopad 2008, 23:26_________________________________________________

dawno nigdzie nie byłem ,plana mają od nas z pracy ,ale z wieśniakami nie piję później bajdy się roznoszą

ja też mam takie zdanie w pracy praca a po pracy nie ma pracy ani pracowników....oż k**** ale namieszało mi się :mysli:

aha coś pijesz??? polej trochę

Opublikowano

coś się dzieje nie mogę cytować:mysli:

Opublikowano

e no spiochy, napiszcie cos ciekawszego :cool1:

DOBRANOC to było ciekawe co???[br]Dopisany: 24 Listopad 2008, 23:26_________________________________________________

dawno nigdzie nie byłem ,plana mają od nas z pracy ,ale z wieśniakami nie piję później bajdy się roznoszą

ja też mam takie zdanie w pracy praca a po pracy nie ma pracy ani pracowników....oż k**** ale namieszało mi się :mysli:

aha coś pijesz??? polej trochę

przeciez madas nie pije od piatku

Opublikowano

Ive spanie masz juz prawie załatwione więc na co czekać

Opublikowano

e no spiochy, napiszcie cos ciekawszego :cool1:

DOBRANOC to było ciekawe co???[br]Dopisany: 24 Listopad 2008, 23:26_________________________________________________

dawno nigdzie nie byłem ,plana mają od nas z pracy ,ale z wieśniakami nie piję później bajdy się roznoszą

ja też mam takie zdanie w pracy praca a po pracy nie ma pracy ani pracowników....oż k**** ale namieszało mi się :mysli:

aha coś pijesz??? polej trochę

oooo już mogę ...nic nie pije ja robie sobie przerwe zastanawiam się nad wszywką .... :tongue4:

Opublikowano

juz spicie? :mysli:[br]Dopisany: 24 Listopad 2008, 23:36_________________________________________________

Ive spanie masz juz prawie załatwione więc na co czekać

no wlasnie poszedl juz spac :cool1:

Opublikowano

narazie panowie

Opublikowano

też spadam bo oczy mi się kleją ..... do jutra zatem panowie :cool1::hi:

Opublikowano

hmm, sam zostalem na posterunku? :mysli:

Opublikowano

pada śnieg, pada śnieg...good morning ekipa :hi:

Opublikowano

:siema: ludki :hi:

Ale żeście wczoraj naskrobali, jak teraz jeszcze raz to całe przeczytałam, to prawie z kanapy bym spadła ze śmiechu :polew: :gwizdanie:

Opublikowano

Kalisz znowu zasypany śniegiem :confused4: a jak pogoda u Was?

Opublikowano

:siema: ludki :hi:

Ale żeście wczoraj naskrobali, jak teraz jeszcze raz to całe przeczytałam, to prawie z kanapy bym spadła ze śmiechu :polew: :gwizdanie:

na wszelki wypadek, zanim w przyszlosci zaczniesz nadrabiac ewentualne zaleglosci, zapnij pasy - bedziesz bezpieczna - nie spdniesz :decayed:[br]Dopisany: 25 Listopad 2008, 10:35_________________________________________________a no i dzien dobry, spoznione. ale bezpieczenstwo najwazniejsze :cool1:

Opublikowano

Musashi spokojnie, nie martw sie, krzywdy sobie nie zrobię :cool1::wink4:[br]Dopisany: 25 Listopad 2008, 10:40_________________________________________________Jaką macie w Poznaniu pogodę?

Opublikowano

Musashi spokojnie, nie martw sie, krzywdy sobie nie zrobię :cool1::wink4:[br]Dopisany: 25 Listopad 2008, 10:40_________________________________________________Jaką macie w Poznaniu pogodę?

siedzisz na podlodze?>

jeb... sniegu wokol nasypalo :disgust:

Opublikowano

siedzisz na podlodze?>

nie, trzymam się ławy :tongue4::wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.