Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

joł, dobrze ,że przynajmniej nie ma zimno :decayed:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

noo :) widac za oknem ze wiosna idzie :polew:

Opublikowano

A co, ty w domku Musashi?

gdy pisalem, bylem w domu. ale juz jestem w robocie. [br]Dopisany: 24 Listopad 2008, 13:01_________________________________________________

pewnie znalazlbym jeszcze kilku chetnych kumpli ale to juz z poza klubu...[br]Dopisany: 24 Listopad 2008, 10:44_________________________________________________a moze nawet jakas kolezanke :)

chyba zebys zaprosil same kolezanki :decayed: :gwizdanie:

Opublikowano

witanko wiara :hi:

Opublikowano

witam wszystkich!![br]Dopisany: 24 Listopad 2008, 14:28_________________________________________________ale tutaj się spokój zrobił :blink:

Opublikowano

noooo :shocked:

Opublikowano

Yelo a jak to było na pierwszym gokartowym spocie? ilu nas jechało?

Jechało nas trochę, ale to było ponad rok temu, regulamin mógł się zmienić. Poza tym, jak jest 8 kartów to już jest ścisk jak diabli.

dziendoberek :hi:

no to w koncu te gokarty beda 30 czy tylko zobaczymy co i jak i na nastepnym spocie pojezdzimy??

jak dla mnie to bez roznicy ale fajne by bylo zarezerwowac caly tor i zrobic konkurencje tylko w Naszym gronie... :gwizdanie:

Ja rozumiem, że jedziemy zobaczyć co i jak, czyli mała runda za 37zł w godz. szczytu + ewentualne koszty dla nowych członków. Jeżeli zabawa się nam spodoba, to pomyślimy o większej imprezie, rozgrzewka, wyścigi w stawce, finał itp.
Opublikowano

wszystkich chyba zasypalo sniegiem :polew:

Opublikowano

ponowię pytanie - kiedy te gokarty? i ile osób pisze się na spota 30.11?

Opublikowano

ja sie pisze na spot i na gokarty... tylko konkretnie jeszcze musimy wybrac miejsce... :cool1:

Opublikowano

ja na spota też sie pisze,a na gokartach też z chęcią pośmigam :)

Opublikowano

Peter a coś Ty taki wymagający :gwizdanie: , kto będzie, kto jedzie jak baba :tongue4:

Opublikowano

Ive, zamiast marudzić, to powiedz, czy masz zamiar się ścigać?...

Opublikowano

co tu się do cholery dzieje :mysli:

Opublikowano

Iverson - bo wypadałoby coś zorganizować, żeby nie było jak z ostatnią próbą ścigania - tor zarezerwowany a chętnych brak...

Opublikowano

Wynotowałem osoby, które się zadeklarowały, jak ktoś nawali to będą :bicz3:

Opublikowano

hmmm na dzień dzisiejszy będę na spocie , ale to moze ulec zmianie dlatego na listę gokartów się nie piszę , nie chcę zawieść czyjegoś zaufania :rolleyes:

Opublikowano

brakuje 8go do brydża :tongue4:[br]Dopisany: 24 Listopad 2008, 18:48_________________________________________________BTW, na którą godzinę zarezerwować tor, 16:30?

Opublikowano

proponuje 17... zanim sie wszyscy zjada to bedzie conajmniej 16.30, do tego karty czlonkowskie, itd i moze na 17 sie uda zdazyc... ;)

Opublikowano

Ok, 17. Zarezerwuję tyle miejsc ile się uda, jak w piątek podam, że będzie 7 chętnych zamiast 8 czy 10, to się chyba na nas nie pogniewają...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.