Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nieźle nieźle :naughty:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

http://pl.youtube.com/watch?v=LWjHqJC0StI&feature=related

Palenie gumy[br]Dopisany: 23 Listopad 2008, 22:04_________________________________________________który tak zrobi????? :gwizdanie:

Opublikowano

człowieku ja wózkiem mojej córki takie jaranie gumy robie :naughty:

Opublikowano

tez widzialem :decayed: nice![br]Dopisany: 23 Listopad 2008, 22:07_________________________________________________ja tak smigalem smykiem jak mialem 6 lat :gwizdanie:

Opublikowano

więc 30 palenie gumy rowerami

Opublikowano

taaaaa weź się :evil:

Opublikowano

ale malo dymu idzie :cool1:

Opublikowano

Duluki to co z tym grilem 30 bo apetyt mi się wzmaga :naughty:[br]Dopisany: 23 Listopad 2008, 22:09_________________________________________________

ale malo dymu idzie :cool1:

a temu tylko zadymy w głowie nic dziwnego że taki nick :decayed:

Opublikowano

Duluki to co z tym grilem 30 bo apetyt mi się wzmaga :naughty:[br]Dopisany: 23 Listopad 2008, 22:09_________________________________________________

ale malo dymu idzie :cool1:

a temu tylko zadymy w głowie nic dziwnego że taki nick :decayed:

:decayed::cool1:

Opublikowano

rowerzysta jest dobry :good::polew:[br]Dopisany: 23 Listopad 2008, 22:11_________________________________________________http://pl.youtube.com/watch?v=4pCfmqO197A

Opublikowano

rower ma pewnie marki BMW :decayed:

Opublikowano

Owszem, 30 palenie gumy, na gokartach :kox:[br]Dopisany: 23 Listopad 2008, 23:34_________________________________________________Przejrzałem ostatnie 30 stron i zrobiłem listę, kto pisał się na małe gokarty na 30.

1.Yelo

2.Azunia

3.nike21

4.Musashi

5.madas26

6.pet3r

7.84mlody

Nie wiem, czy na tor wpuszczą na raz więcej niż 8 kierowników, więc ktoś nie będzie jechał sam pewnie, ale to nie problem, chcemy w końcu zobaczyć jak się można bawić i zadecydować, czy wchodzimy w coś więcej.

Opublikowano

Yelo a jak to było na pierwszym gokartowym spocie? ilu nas jechało?

Opublikowano

Witam rankiem.

wszyscy pewnie w pracy, albo w drodze do pracy.

Miłego dnia, ludki :decayed:

Opublikowano

Witam rankiem.

wszyscy pewnie w pracy, albo w drodze do pracy.

Miłego dnia, ludki :decayed:

ahoy. nie wszyscy :decayed:

Opublikowano

A co, ty w domku Musashi?

Opublikowano

dziendoberek :hi:

no to w koncu te gokarty beda 30 czy tylko zobaczymy co i jak i na nastepnym spocie pojezdzimy??

jak dla mnie to bez roznicy ale fajne by bylo zarezerwowac caly tor i zrobic konkurencje tylko w Naszym gronie... :gwizdanie:

Opublikowano

nike21 to jeszcze potrzeba minimum 5 osób. inaczej można zarezerwować po prostu tor cały na jedną rundę, jeśli jedzie nas tak mało i następnym razem zorganizować wszystko już wcześniej. Pytanie, czy jeszcze ktoś sie zadeklaruje że pojedzie na gokarty...

Opublikowano

pewnie znalazlbym jeszcze kilku chetnych kumpli ale to juz z poza klubu...[br]Dopisany: 24 Listopad 2008, 10:44_________________________________________________a moze nawet jakas kolezanke :)

Opublikowano

co prawda miało być klubowo, ale nie mi to oceniać... :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.