Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:mysli: :mysli: :mysli: :mysli:[br]Dopisany: 15 Styczeń 2009, 23:23_________________________________________________ :disgust:
  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

w sumie to nasza ekipa to 13/68 zlotu więc zabawa będzie już w drodze :naughty::kox:[br]Dopisany: 15 Styczeń 2009, 23:25_________________________________________________sorry 13/75

Opublikowano

Ale fajnie ośnieżony parking był :kox:

jeszcze :mysli: :gwizdanie:

W Kaliszu jeszcze sypie :)
Opublikowano

Haj Panowie, u mnie padł przedni czujnik poziomowania Xenonów i będzie w sobotę na gwarancji :) jutro jadę do Piły po 270 konnego MB CLS :) :) :) na A2 niezła sieczka była jak wracałem z Kalisza :)

Pozdro 4@LL

Opublikowano

w sumie to nasza ekipa to 13/68 zlotu więc zabawa będzie już w drodze :naughty::kox:[br]Dopisany: 15 Styczeń 2009, 23:25_________________________________________________sorry 13/75

Lepiej się w CB zaopatrz :tongue4:
Opublikowano

w sumie to nasza ekipa to 13/68 zlotu więc zabawa będzie już w drodze :naughty::kox:[br]Dopisany: 15 Styczeń 2009, 23:25_________________________________________________sorry 13/75

Lepiej się w CB zaopatrz :tongue4:

mam taki plan :naughty:

Opublikowano

TVN oglądacie .....ale nogi :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Haj Panowie, u mnie padł przedni czujnik poziomowania Xenonów i będzie w sobotę na gwarancji :) jutro jadę do Piły po 270 konnego MB CLS :) :) :) na A2 niezła sieczka była jak wracałem z Kalisza :)

Pozdro 4@LL

to jeszcze sa roboty polowe zima? :mysli:

Opublikowano

żeby tylko :polew: :polew:[br]Dopisany: 15 Styczeń 2009, 23:32_________________________________________________

TVN oglądacie .....ale nogi :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

TVN oglądacie .....ale nogi :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:rolleyes:

Opublikowano

Haj Panowie, u mnie padł przedni czujnik poziomowania Xenonów i będzie w sobotę na gwarancji :) jutro jadę do Piły po 270 konnego MB CLS :) :) :) na A2 niezła sieczka była jak wracałem z Kalisza :)

Pozdro 4@LL

to jeszcze sa roboty polowe zima? :mysli:

próbują dojść do ładu :naughty:[br]Dopisany: 15 Styczeń 2009, 23:33_________________________________________________ho ho ho madas chyba się zapatrzył :polew: :polew: :polew::kox:
Opublikowano

TVN oglądacie .....ale nogi :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

oczywiście że oglądacie :gwizdanie: :evil:

Opublikowano

TVN oglądacie .....ale nogi :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

oczywiście że oglądacie :gwizdanie: :evil:

a wolno? :cool1::decayed:

Opublikowano

nie wolno tylko trzeba :polew: :polew:

Opublikowano

musashi sieczka pogodowa, przy 170 stwierdziłem, że po lodzie jadę :) i zwolniłem do 120, nie mówię, że nic nie było widać bo śnieg napierdalał i TIRy czadziły z pod kół błockiem pośniegowym :) swoją drogą dzisiaj zmieliłem 2 x A4 3.0 TDIQ w Avantach bo pipy a nie kierowcy :) chyba się bali dawać po garach :)

Opublikowano

a wolno? :cool1::decayed:

wolno a co Tobie nie wolno ?? :mysli:[br]Dopisany: 15 Styczeń 2009, 23:40_________________________________________________nieźle śmigasz Vario na tej drodze :naughty::kox:

Opublikowano

czemu grzecznie pytam :mysli:

żeby nic Was nie ominęło :P

Opublikowano

musashi sieczka pogodowa, przy 170 stwierdziłem, że po lodzie jadę :) i zwolniłem do 120, nie mówię, że nic nie było widać bo śnieg nawalał i TIRy czadziły z pod kół błockiem pośniegowym :) swoją drogą dzisiaj zmieliłem 2 x A4 3.0 TDIQ w Avantach bo pipy a nie kierowcy :) chyba się bali dawać po garach :)

Bajeczka na dobranoc była, teraz spać :gwizdanie:
Opublikowano

czemu grzecznie pytam :mysli:

żeby nic Was nie ominęło :P

to oni powinni wszyscy z nami jechać z poznania żeby ich nie ominęła najlepsza zabawa :naughty::kox:

Opublikowano

a wolno? :cool1::decayed:

wolno a co Tobie nie wolno ?? :mysli:[br]Dopisany: 15 Styczeń 2009, 23:40_________________________________________________nieźle śmigasz Vario na tej drodze :naughty::kox:

nie pytam :decayed:

vario, to juz uzaleznienie od predkosci. :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.