Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

O moich nie wypalonych interesach nie mówię bo byście mi dali bana na spoty chyba :(

ja część zawaliłem z powodu że byłem młody i tak nie bardzo sie tym zajmowałem(za duże zaufanie do pracowników) ja wciąż gdzieś na wakacjach o oni mnie tak skubali i skubali a jak sie ocknąłem to było za późno...[br]Dopisany: 03 Luty 2009, 21:29_________________________________________________

madas, jestem mocno zapracowany i nie wiem czy dam radę, jutro mam trip do Wawy. O moich nie wypalonych interesach nie mówię bo byście mi dali bana na spoty chyba :(

każdy czegoś w życiu próbował ...to nic złego że coś się nie udaje ...ważne że masz power żeby coś robić :good:

Adamie zgadzam sie :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

tak wtrącając .... właśnie przed chwilą wracałam z pracy i to co mnie obkręciło na skrzyżowaniu :shocked: jak wryta czekałam aż się zatrzymam!!!!!!!

Jest masakrycznie ślisko,pada marznący deszcz i na drodze totalna szklanka.Jak komuś dziś się zachce nocnej jazdy to niech sobie ją z głowy wybije

dzięki za info koleżanko :cool1: nie mam jeszcze towaru :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wtrącając .... właśnie przed chwilą wracałam z pracy i to co mnie obkręciło na skrzyżowaniu :shocked: jak wryta czekałam aż się zatrzymam!!!!!!!

Jest masakrycznie ślisko,pada marznący deszcz i na drodze totalna szklanka.Jak komuś dziś się zachce nocnej jazdy to niech sobie ją z głowy wybije

no ja już dziś troche sobie pojeździłem ale na szczęście bez większych wrażeń ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy czegoś w życiu próbował ...to nic złego że coś się nie udaje ...ważne że masz power żeby coś robić :good:

Adamie zgadzam sie :notworthy: :notworthy: :notworthy:

mów mi mistrzu :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty znowu sobie słodzimy jak pedałki aż wszyscy zwiali :mysli: może bardziej wulgarnie bo na spoty nie przyjadą ...k**** :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy czegoś w życiu próbował ...to nic złego że coś się nie udaje ...ważne że masz power żeby coś robić :good:

Adamie zgadzam sie :notworthy: :notworthy: :notworthy:

mów mi mistrzu :kox:

ja to chyba powinnam się do Ciebie na lekcje genialnego interesu umówić :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak mam pisać? Ty ku*** , Chu**, Du***??? :kox: :kox: :kox:

lepiej nie bo na spocie mi zęby wybijesz :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 03 Luty 2009, 21:37_________________________________________________

każdy czegoś w życiu próbował ...to nic złego że coś się nie udaje ...ważne że masz power żeby coś robić :good:

Adamie zgadzam sie :notworthy: :notworthy: :notworthy:

mów mi mistrzu :kox:

ja to chyba powinnam się do Ciebie na lekcje genialnego interesu umówić :naughty:

do mnie czy do Adama?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak mam pisać? Ty ku*** , Chu**, Du***??? :kox: :kox: :kox:

lepiej nie bo na spocie mi zęby wybijesz :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 03 Luty 2009, 21:37_________________________________________________

każdy czegoś w życiu próbował ...to nic złego że coś się nie udaje ...ważne że masz power żeby coś robić :good:

Adamie zgadzam sie :notworthy: :notworthy: :notworthy:

mów mi mistrzu :kox:

ja to chyba powinnam się do Ciebie na lekcje genialnego interesu umówić :naughty:

do mnie czy do Adama?

do ciebie bo adasia interes jest kiepski hyhyhy :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 03 Luty 2009, 21:46_________________________________________________dzindobry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój kiepski?? :shocked: ...praca z samymi kobitkami i to ładnymi :gwizdanie: nie Tetis ?? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba bez większego znaczenia... :kox: z tego co widzę to jednemu i drugiemu jakoś się śmiga :wink4:

a ja jak na razie to totalny nowicjusz w interesach jestem :gwizdanie:

taka kobieta jak Ty niech lepiej na nas uważa bo kto wie do czego my jesteśmy zdolni :banan2: :banan2: :banan2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba bez większego znaczenia... :kox: z tego co widzę to jednemu i drugiemu jakoś się śmiga :wink4:

a ja jak na razie to totalny nowicjusz w interesach jestem :gwizdanie:

taka kobieta jak Ty niech lepiej na nas uważa bo kto wie do czego my jesteśmy zdolni :banan2: :banan2: :banan2:

Ty mi nie strasz koleżanki a przy okazji kontrahentki :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój kiepski?? :shocked: ...praca z samymi kobitkami i to ładnymi :gwizdanie: nie Tetis ?? :gwizdanie:

czy Ty z Tetsi pracujesz?? :mysli: :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka kobieta jak Ty niech lepiej na nas uważa bo kto wie do czego my jesteśmy zdolni :banan2

spokojna moja głowa...juz ja z wami sobie poradzę :naughty::kox: nie z takimi juz sobie radziłam :wink4:

my jesieśmy inni niż wszyscy :afro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak Mlodzik współpracujemy od kilku lat :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...