Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mlody masz komis czy sprzedajesz fury znajomym??

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

mój były wspólnik ma komis w luboniu

Opublikowano

aaa, kapuję :) też kiedyś handlowałem hihi, prowadziłem dział samochodów używanych w Auto Premium :)

Opublikowano

mój były wspólnik ma komis w luboniu

znaczy u mnie na rewirze zapomniałeś dodać :naughty::kox:

Opublikowano

Znaczy się pracowałem, prowadziłem to chyba za dużo powiedziane :)

Opublikowano

ja przez 3.5 roku tylko auto handlem sie zajmowałem i miałem kiedyś komis w witaszyczkach ale przestało sie opłacać i otworzyłem transport aut z EU

Opublikowano

madas mam już materiał na żółte halogeny przeciwmgielne :)

Opublikowano

ja przez 3.5 roku tylko auto handlem sie zajmowałem i miałem kiedyś komis w witaszyczkach ale przestało sie opłacać i otworzyłem transport aut z EU

Ty to mnie zaskoczyłeś :mysli:[br]Dopisany: 03 Luty 2009, 21:14_________________________________________________

madas mam już materiał na żółte halogeny przeciwmgielne :)

założ to ocenimy na spocie w niedziele bo mam nadzieję że będziesz :naughty:

Opublikowano

ja przez 3.5 roku tylko auto handlem sie zajmowałem i miałem kiedyś komis w witaszyczkach ale przestało sie opłacać i otworzyłem transport aut z EU

Ty to mnie zaskoczyłeś :mysli:

czym znowu :gwizdanie:

Opublikowano

no tym że takie biznesy prowadziłeś ...a taki niepozorny chłopiec :evil:

Opublikowano

a wiesz o tym że miałem 2 kawiarenki internetowe ?? :kox: :kox:

Opublikowano

a wiesz o tym że miałem 2 kawiarenki internetowe ?? :kox: :kox:

no żartujesz chłopie :shocked:

Opublikowano

Dobry.... wszystkim :hi: :>

Opublikowano

a wiesz o tym że miałem 2 kawiarenki internetowe ?? :kox: :kox:

a mógłbyś przygotować jakieś CV na spot :gwizdanie:[br]Dopisany: 03 Luty 2009, 21:21_________________________________________________

Dobry.... wszystkim :hi: :>

dobry dobry Tetis :hi:

Opublikowano

a wiesz o tym że miałem 2 kawiarenki internetowe ?? :kox: :kox:

no żartujesz chłopie :shocked:

NIE!

miałem 2 kawiarenki internetowe, sklepy z tuszami i tonerami + serwis komputerowy (który prowadze do dnia dzisiejszego tylko teraz to już bardziej okrojony on jest) :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 03 Luty 2009, 21:22_________________________________________________no i nasza druga dama się pojawiła :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

kurde jestem w szoku :mysli:

Opublikowano

kurde jestem w szoku :mysli:

swoją pierwszą działalność gospodarczą otworzyłem odrazu jak skończyłem liceum no i tak do dnia dzisiejszego, tylko branże sie zmieniają :decayed:[br]Dopisany: 03 Luty 2009, 21:25_________________________________________________Tetsi zaległości nadrabiasz??

Opublikowano

madas, jestem mocno zapracowany i nie wiem czy dam radę, jutro mam trip do Wawy. O moich nie wypalonych interesach nie mówię bo byście mi dali bana na spoty chyba :(

Opublikowano

tak wtrącając .... właśnie przed chwilą wracałam z pracy i to co mnie obkręciło na skrzyżowaniu :shocked: jak wryta czekałam aż się zatrzymam!!!!!!!

Jest masakrycznie ślisko,pada marznący deszcz i na drodze totalna szklanka.Jak komuś dziś się zachce nocnej jazdy to niech sobie ją z głowy wybije

Opublikowano

madas, jestem mocno zapracowany i nie wiem czy dam radę, jutro mam trip do Wawy. O moich nie wypalonych interesach nie mówię bo byście mi dali bana na spoty chyba :(

każdy czegoś w życiu próbował ...to nic złego że coś się nie udaje ...ważne że masz power żeby coś robić :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.