Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No pięknie..ładnie to tak za moimi plecami .... :disgust: wcześniej poszłam spać i tyle mnie omineło :kox::wink4: muszę się zacząć bronić-sama nie znaczy samotna Panowie!!!!! :>

no widzisz dać tu butelkę wina to od razu bajają :cool1::decayed:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no mam nadzieje że poznam koleżanke nową na spocie teraz

Mam nadzieje,że dotrę,prosto z nart będę śmigać -nie wiadomo jak na trasie będzie,ale przynajmniej nie przyjadę z gołymi rękami,jakąś ciupaszkę zabiorę ze sobą :kox: :kox: [br]Dopisany: 03 Luty 2009, 09:17_________________________________________________

no widzisz dać tu butelkę wina to od razu bajają :cool1: :decayed

to jak oni tak po butelce to aż strach pomyśleć co będą robić na zlocie ... :wink4:

Opublikowano

Siemka :hi:[br]Dopisany: 03 Luty 2009, 09:23_________________________________________________Jak Tetis może się czuć samotna jak ma tylu kolegów :przebiegly::wink4:[br]Dopisany: 03 Luty 2009, 09:25_________________________________________________m5zlt.jpg

cyt."Na początek macie Tomka, który to nie może się nadziwić :shocked: co, ze a4 ma silnik z przodu :kox: :nabijasie:"

- i weź tu podjedź na spota to cię wyzieją jeszcze :decayed:

Opublikowano

cześć wsim :hi:

Co ty Tomek znowu audi pomyliłeś z prosiakiem :polew:

Opublikowano

cześć wsim :hi:

Co ty Tomek znowu audi pomyliłeś z prosiakiem :polew:

:embarrassed: mogło mi się tak zdarzyć :shocked:

Opublikowano

widziałem Twoją propozycję felunku ... no no no ..skolko ?? :naughty:

Opublikowano

skolko h*j wi!! , najpierw muszę się do źródła dostać :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

skolko h*j wi!! , najpierw muszę się do źródła dostać :gwizdanie: :cool1:

do źródła znaczy do mega hurtowni czy do fabryki ?? :mysli::naughty:

Opublikowano

Fabryki :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano

wiem już czytałem :tongue4:

Opublikowano

wiem już czytałem :tongue4:

a ile chcesz przeznaczyć na te fele ??

Opublikowano

3k max komplet z oponami :wink4:

Opublikowano

3k max komplet z oponami :wink4:

ok nadam temat koledze ...może akurat coś będzie miał :)

a Nikus wciąż podgląda i nie pisze :evil: zapomniał jakie jest tu motto :gwizdanie:

Opublikowano

ok nadam temat koledze ...może akurat coś będzie miał :)

zapomniałem ,że masz dojście :doh1: ale ze mnie gamoń :kox:

Opublikowano

:siema:

juz pisze... :)

jak tam dzionek mija? mi okrutnie zle... pospalbym jeszcze :confused4:

Opublikowano

ja pije sobie herbatkę z cytrynką-pyszka :kox::naughty::tongue4:

Opublikowano

mi dobrze właśnie jadę do pracy na 2 godz bo posucha lutowa u mnie jak co rok :evil:

Opublikowano

ja tez spadam do miasta wiec do pozniej :hi:

Opublikowano
:siema::hi: no to poczytałam już parę stronek :decayed: przy śniadanku :kawa:[br]Dopisany: 03 Luty 2009, 11:11_________________________________________________co tak wszysty zwiali :blink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.