Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich tu Weronika

Co zrobiliście z moim mężem...budzi się w nocy i krzyczy "forum audi"

Jak się wkurze to kupię sobie RS4 :evil:

kupuj sobie od razu bez wkurzania. dasz sie drajwnąć :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ale napierdalacie tych postów... otworzyłem sobie temat parę minut temu i chciałem się odezwać i zacytować pościk madasa ale pewnie nawet on sam nie pamiętałby, że coś takiego pisał to zrezygnowałem :P

Opublikowano

ale napierdalacie tych postów... otworzyłem sobie temat parę minut temu i chciałem się odezwać i zacytować pościk madasa ale pewnie nawet on sam nie pamiętałby, że coś takiego pisał to zrezygnowałem :P

jaki pościk madasa???[br]Dopisany: 02 Luty 2009, 23:44_________________________________________________Adaś się pyta czy wpadniesz 8 na spot?

Opublikowano

Witam wszystkich tu Weronika

Co zrobiliście z moim mężem...budzi się w nocy i krzyczy "forum audi"

Jak się wkurze to kupię sobie RS4 :evil:

:polew::cool1::good:

Opublikowano

co jest :shocked: żona napisała dwa posty i wszyscy uciekli .... :naughty: dobrze bo jeszcze cos by się wydało i dupka :evil::decayed:[br]Dopisany: 03 Luty 2009, 00:01_________________________________________________no to dobranoc :hi:

Opublikowano

ja też soe umywam - branoc

Opublikowano

następny się urywa :kwasny:

Opublikowano

ale napierdalacie tych postów... otworzyłem sobie temat parę minut temu i chciałem się odezwać i zacytować pościk madasa ale pewnie nawet on sam nie pamiętałby, że coś takiego pisał to zrezygnowałem :P

jaki pościk madasa???[br]Dopisany: 02 Luty 2009, 23:44_________________________________________________Adaś się pyta czy wpadniesz 8 na spot?

k**** ale my gadamy ...jak dwa pedałki .." dziekuje, prosze, pieknie, cudownie " :kox::tongue4:

:polew: :polew: :polew:

na spota nie zawitam niestety, następny, na który będę mógł zawitać to pewnie jesień lub jakaś specjalna okazja :/

Opublikowano

jesień :shocked: no co Ty zrób wypad z dziewczyną na zakupy :gwizdanie:

Opublikowano

następny się urywa :kwasny:

wciaz jestem, ogladam "krolow przekletych" na tvp1 :cool1:

Opublikowano

jesień :shocked: no co Ty zrób wypad z dziewczyną na zakupy :gwizdanie:

jak kupi mi ładne 19" do auta to ją zabiorę :naughty:

Opublikowano

witam panowie poruszyłem w lubuskiem temat felg może wy doradzicie które http://www.allegro.pl/item535789445_nowe_alufelgi_ats_i_rh_19_porsche_merc_audi_vw.html

tak jak pisałem u Was bardzo ładne ale 19" sam bym nie brał ...ale w takim rozmiarze to będzie :kox:[br]Dopisany: 03 Luty 2009, 00:15_________________________________________________

jesień :shocked: no co Ty zrób wypad z dziewczyną na zakupy :gwizdanie:

jak kupi mi ładne 19" do auta to ją zabiorę :naughty:

może się domyślić że nie będzie jej się kalkulowało :mysli::evil:

Opublikowano

może się domyślić że nie będzie jej się kalkulowało :mysli::evil:

no to zabiorę ją 2 razy i niech nie marudzi bo człowiek musi na czymś jeździć :P

Opublikowano

może się domyślić że nie będzie jej się kalkulowało :mysli::evil:

no to zabiorę ją 2 razy i niech nie marudzi bo człowiek musi na czymś jeździć :P

nie głupi pomysł i powiedz jej że dostanie faworka :naughty::evil:

Opublikowano

nie głupi pomysł i powiedz jej że dostanie faworka :naughty::evil:

powiem jej, że dostanie lizaka :naughty:

Opublikowano

nie głupi pomysł i powiedz jej że dostanie faworka :naughty::evil:

powiem jej, że dostanie lizaka :naughty:

:mysli::cool1:

Opublikowano

:mysli::cool1:

nie dawałeś nigdy lizaka dziewczynie czy jak?? :decayed:

Opublikowano

:mysli::cool1:

nie dawałeś nigdy lizaka dziewczynie czy jak?? :decayed:

:cool1: lody lepsze :gwizdanie:[br]Dopisany: 03 Luty 2009, 01:57_________________________________________________dzień dobry :mysli: jestem pierwszy ??? :cool1:

Opublikowano

ten co ma tetis tez pewnie nie narzeka :gwizdanie:

jak byś czytał uważnie to byś wiedział że Tetis jest samotna :naughty:

:kox: :kox: :kox: :kox:

:banan2: :banan2: :banan2: :banan2: :banan2: :banan2:

No pięknie..ładnie to tak za moimi plecami .... :disgust: wcześniej poszłam spać i tyle mnie omineło :kox::wink4: muszę się zacząć bronić-sama nie znaczy samotna Panowie!!!!! :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.