Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kurcze wywaliło mnie,mój net ma wiele do życzenia... :ranting1: a widzę,że dużo mnie ominęło :naughty:

tylko pare stron :decayed:

nie ma tego złego..winko w tym czasie otworzyłam :naughty:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kurcze wywaliło mnie,mój net ma wiele do życzenia... :ranting1: a widzę,że dużo mnie ominęło :naughty:

tylko pare stron :decayed:

jaką pare ..gdzie para :shocked::naughty:

Opublikowano

w gps-ie jest jedna dobra rzecz, zawsze po pijaku trafisz do domu :D

Opublikowano

Yelo z chęcią by też na kurs poszedł tylko żona mu GPSa zamontowała i teraz wie wszystko :cool1:

no widzisz co cię czeka :tongue4: i po co Ci ta żona :kox: :kox: :kox:

No właśnie... chyba jeszcze poczekam kilka latek :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Yelo z chęcią by też na kurs poszedł tylko żona mu GPSa zamontowała i teraz wie wszystko :cool1:

no widzisz co cię czeka :tongue4: i po co Ci ta żona :kox: :kox: :kox:

do szczęścia :evil:

Opublikowano

winko!!! lubie czerwone wytrawne.

Opublikowano

w gps-ie jest jedna dobra rzecz, zawsze po pijaku trafisz do domu :D

tylko wtedy możesz nie zostać do niego wpuszczony :polew:

Opublikowano

w gps-ie jest jedna dobra rzecz, zawsze po pijaku trafisz do domu :D

potwierdzam :drunk:

Opublikowano

kurcze wywaliło mnie,mój net ma wiele do życzenia... :ranting1: a widzę,że dużo mnie ominęło :naughty:

to fakt, bardzo dużo :evil2:

Azunno proszę puścić Przemka na szoklenie jakże ważne dla jego przyszłości :baseball:

Opublikowano

Aaaa.... WINKO!! Azunia teraz mnie na spocie nie będzie ale przypomnij sie na następnym to przywiozę te obiecane

Opublikowano

ooo deniś się pojawił ...tłumacz się chopie czemu nas opuściłeś bez słowa :baseball:

Opublikowano

Aaaa.... WINKO!! Azunia teraz mnie na spocie nie będzie ale przypomnij sie na następnym to przywiozę te obiecane

spoko :good:

Opublikowano
:hi: :hi: :hi: A co to za szkolenie ?? :gwizdanie:
Opublikowano

ooo deniś się pojawił ...tłumacz się chopie czemu nas opuściłeś bez słowa :baseball:

denis zapisz sie na szkolenie puki miejsca jeszcze są wolne!!

Opublikowano

ooo deniś się pojawił ...tłumacz się chopie czemu nas opuściłeś bez słowa :baseball:

denis zapisz sie na szkolenie puki miejsca jeszcze są wolne!!

dokładnie dobrze mówi .... :good:

Deniś wpisać Cię ?

Opublikowano

:hi: :hi: :hi: A co to za szkolenie ?? :gwizdanie:

nie pytaj sie głupio tylko sie zapisz a ja na PW podam Ci numer konta na który pezlejesz mi 1000zł wpisowego :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: :hi: :hi: A co to za szkolenie ?? :gwizdanie:

nie pytaj sie głupio tylko sie zapisz a ja na PW podam Ci numer konta na który pezlejesz mi 1000zł wpisowego :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: przecież nie znasz mojego nr konta :gwizdanie: :polew:

Opublikowano

:hi: :hi: :hi: A co to za szkolenie ?? :gwizdanie:

nie pytaj sie głupio tylko sie zapisz a ja na PW podam Ci numer konta na który pezlejesz mi 1000zł wpisowego :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

50% do mnie za licencje :polew:

Opublikowano

ooo deniś się pojawił ...tłumacz się chopie czemu nas opuściłeś bez słowa :baseball:

Mialem mala partyjke w C-S :P:D:naughty: bylo trzeb troszke chlopakow :baseball:

Opublikowano

:hi: :hi: :hi: A co to za szkolenie ?? :gwizdanie:

nie pytaj sie głupio tylko sie zapisz a ja na PW podam Ci numer konta na który pezlejesz mi 1000zł wpisowego :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: przecież nie znasz mojego nr konta :gwizdanie: :polew:

...a ja na PW podam Ci numer konta na który pezlejesz mi 1000zł wpisowego...

czytaj Adam dokładnie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.