Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: :hi: :hi: A co to za szkolenie ?? :gwizdanie:

bier chłopie :wink4: jak Adaś organizuje to musi być ok :tongue4:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ok ok Maciek

to jak Deniś ?? pisać :gwizdanie:

Opublikowano

ooo deniś się pojawił ...tłumacz się chopie czemu nas opuściłeś bez słowa :baseball:

Mialem mala partyjke w C-S :P:D:naughty: bylo trzeb troszke chlopakow :baseball:

nie gadaj że w C-Sa grasz?

w jakiego?

masz serwer założony czy gracie przez Lana?

Opublikowano

:hi: :hi: :hi: A co to za szkolenie ?? :gwizdanie:

nie pytaj sie głupio tylko sie zapisz a ja na PW podam Ci numer konta na który pezlejesz mi 1000zł wpisowego :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

50% do mnie za licencje :polew:

kurde widzę dużo chętnych do podziału :mysli: chyba skocze z pomysłem do Rzeszowa :mysli:

Opublikowano

denis zapisz sie na szkolenie puki miejsca jeszcze są wolne!!

Deniś wpisać Cię ?

A co to za szklenie :P:D:sexinbed::drinks:

Opublikowano

:hi: :hi: :hi: A co to za szkolenie ?? :gwizdanie:

nie pytaj sie głupio tylko sie zapisz a ja na PW podam Ci numer konta na który pezlejesz mi 1000zł wpisowego :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

50% do mnie za licencje :polew:

kurde widzę dużo chętnych do podziału :mysli: chyba skocze z pomysłem do Rzeszowa :mysli:

Azunia sie nie liczy bo nie chce przemka puścić :tongue4:

Opublikowano

Nie gram na necie rozne servy jak narazie swojego jeszcze nie mam a w c-s-s i 1,6 :P

Opublikowano

Panowie na spocie powinna się pojawić "nowa" B7 2.0 TDIQ 170 w S-line starałem się namówić sąsiada i wstępnie zapowiedział swoją obecność, jak mu pokazałem moje mody to ( :rolleyes:) no i powinien się do klubu zapisać.

Opublikowano

Panowie na spocie powinna się pojawić "nowa" B7 2.0 TDIQ 170 w S-line starałem się namówić sąsiada i wstępnie zapowiedział swoją obecność, jak mu pokazałem moje mody to ( :rolleyes:) no i powinien się do klubu zapisać.

:good:

Opublikowano

Panowie na spocie powinna się pojawić "nowa" B7 2.0 TDIQ 170 w S-line starałem się namówić sąsiada i wstępnie zapowiedział swoją obecność, jak mu pokazałem moje mody to ( :rolleyes:) no i powinien się do klubu zapisać.

a ten Twój kolego co był wpadnie też ??

Vario za taką postawę :notworthy:

Opublikowano

witam

wlasnie sie zarejstrowalem jak wyglada taki spot co ma bym teraz w niedziel,mozna tak sobie przyjechac czy jak to wyglada,bo nie doczytalem jeszcze wszystkiego

Opublikowano

Vario za taką postawę darmowy kurs u madasa :naughty:

Opublikowano

witam

wlasnie sie zarejstrowalem jak wyglada taki spot co ma bym teraz w niedziel,mozna tak sobie przyjechac czy jak to wyglada,bo nie doczytalem jeszcze wszystkiego

kurde, składka spotowa 3stówki do mnie

żart, wpadasz na spocik i jesteś z nami :decayed:

Opublikowano

witam

wlasnie sie zarejstrowalem jak wyglada taki spot co ma bym teraz w niedziel,mozna tak sobie przyjechac czy jak to wyglada,bo nie doczytalem jeszcze wszystkiego

przyjedź w wyznaczone miejsce a reszty sie dowiesz na miejscu :good: :good: :good:

ZAPRASZAMY

Opublikowano

witam

wlasnie sie zarejstrowalem jak wyglada taki spot co ma bym teraz w niedziel,mozna tak sobie przyjechac czy jak to wyglada,bo nie doczytalem jeszcze wszystkiego

SPOT wygląda bardzo atrakcyjnie ...bywają na nim wspaniali ludzie ....

gramy w karty .... podrywamy dziewczyny... pijemy kawkę.... przezywamy się .... w berka czasem się bawimy....w chowanego.... ogólnie jest superowo :good:

wpadaj Hubert :good:

Opublikowano

kurde znowu tylu nowych będzie a mnie znów nie będzie :shocked::disgust::angry::slina:

Opublikowano

Hihi chyba madas u mnie kurs driftu ale musi zapłacić :) co do Bartka z Konina to nie wiem, muszę się z nim zdzwonić, czasami wpada do Poznania jak ma studia. Przy okazji postaram się jedną lub 2 B6ki zwerbować :)

Opublikowano

Hihi chyba madas u mnie kurs driftu ale musi zapłacić :) co do Bartka z Konina to nie wiem, muszę się z nim zdzwonić, czasami wpada do Poznania jak ma studia. Przy okazji postaram się jedną lub 2 B6ki zwerbować :)

nie no nie wiem co powiedzieć superowso Vario :notworthy:

a czemu nie chcesz mnie za darmoszke pouczyć driftu :mysli:

Opublikowano

witam

wlasnie sie zarejstrowalem jak wyglada taki spot co ma bym teraz w niedziel,mozna tak sobie przyjechac czy jak to wyglada,bo nie doczytalem jeszcze wszystkiego

SPOT wygląda bardzo atrakcyjnie ...bywają na nim wspaniali ludzie ....

gramy w karty .... podrywamy dziewczyny... pijemy kawkę.... przezywamy się .... w berka czasem się bawimy....w chowanego.... ogólnie jest superowo :good:

wpadaj Hubert :good:

i tym razem Azunia - mega szyderowicz będzie i Iverson super szydera też się zjawi :kox: :kox: :evil:

Opublikowano

Hihi chyba madas u mnie kurs driftu ale musi zapłacić :) co do Bartka z Konina to nie wiem, muszę się z nim zdzwonić, czasami wpada do Poznania jak ma studia. Przy okazji postaram się jedną lub 2 B6ki zwerbować :)

VARIO sorry ale nie obrażaj naszego klubowego KRÓLA driftów :baseball:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.