Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sory ale dotarłem dość późno do domu i juz mi sie nie chciało :frown: , za tydzień będe w którym miejscu na Bułgarskiej? :a4fan:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tak jak zaproponował Imatys za tydzień spotykamy się na Bługarskiej pod stadionem Lecha. A co z godziną? Zostaje 18?

P.S. michua4, gratuluję córeczki :biggrin:

Opublikowano

fierywolf, to bardzo sympatycznie :smile: Mam nadzieję, że z każdym spotem będzie nas coraz więcej :a4fan:

Opublikowano
Tak jak zaproponował Imatys za tydzień spotykamy się na Bługarskiej pod stadionem Lecha. A co z godziną? Zostaje 18?

P.S. michua4, gratuluję córeczki :biggrin:

Witam, ja proponuje godzine 17:00, jak pogoda dopisze to bedzie cieplutko i widno...Jak dacie rade to nawet 16 moze byc...mozna grilla wziac i kiełbachy posmazyc;-))).

Co sadzicie?

Opublikowano

lmatys, my z Basenem na 16 nie damy rady dojechać, bo mamy trochę zajęć. Myślę, że 17 była by ok, ale niech się wypowie reszta zainteresowanych. :smile: A za pogodę zaczynam od dziś trzymać kciuki, bo wczoraj nie była zbyt przyjemna :confused:

Opublikowano

No widzę że dobrze kombinujecie.

Ja też moge byc na 17tą przynajmniej widno bedzie i też jestem jak najberdziej za grillem.

I moze wkońcu jakis sprincik zrobimy

Opublikowano

no to 17:00 bułgarska, pod M1 wczoraj strasznie było,

a z tym grillem to bardzo dobra inicjatywa,

kto organizuje grila, a kto kiełbaski i całą resztę

pozdro

papryk

:quattro:

Opublikowano

ja tam mam wolny dzały dzień :a4fan:

a co do pogody mogło by si ejuz słoneczko pojawić :bicz:

[ Dodano: 19-03-2007, 15:02 ]

ale byka szczeliłem wolny cały dzień miało być

Opublikowano

tak naprawdę wyścigi są u mnie na drugim planie, na pierwszym te kiełbaski na grillu...... :quattro:

:audi:

Opublikowano

hehe jeszcze moze goloneczki miały by być szaszłyki i te sprawy :D:a4fan:

Opublikowano

Jak mały zlocik to musi być wypas...

musimy być lepsi do innych,

notabene spotykamy się pod banerem "Chcemy być lepsi" Lech Poznań

Opublikowano
tak naprawdę wyścigi są u mnie na drugim planie, na pierwszym te kiełbaski na grillu...... :quattro:

:audi:

hehe...jak na razie nie masz z kim sie scigac;-)

[ Dodano: 19-03-2007, 15:33 ]

hehe jeszcze moze goloneczki miały by być szaszłyki i te sprawy :D:a4fan:

pewnie....piwo z kija+golonki+kielbasy i namioty na nocleg..hehehe;-)

Opublikowano

a jak,

szeroko, jak pługo-piaskarka,

po całym tygodniu pracy chyba się należy.........

:quattro:

:a4fan:

Opublikowano
Jak mały zlocik to musi być wypas...

musimy być lepsi do innych,

notabene spotykamy się pod banerem "Chcemy być lepsi" Lech Poznań

ja mysle calkiem powaznie o kielbaskach;-) (oczywiscie jak sloneczko dopisze), juz slinka cieknie...;-).

Trzeba sie dogadac co i jak robimy, kto skombinuje grilla, inna ekipa wegiel, a inni kielbasy...potem podzielimy sie kosztami ;-).

Opublikowano
:rotfl: nieźle pociągneliście temat :rotfl:
Opublikowano
:rotfl: nieźle pociągneliście temat :rotfl:

ja juz glodny jezdem;-)

[ Dodano: 19-03-2007, 15:47 ]

co sądzicie o zalozeniu wlasnej domenki, powieszeniu stronki z klubowiczami i ich autami...?

Np domena: a4-poznan.pl kosztuje 29zł/rok ;-).

Oczywiscie dogadalibysmy sie z adminami tego forum, i podpieli nasze wózki i ich fotki pod glowna strone;-).

Co sadzi zarząd?;-)

Opublikowano

ja bym był za :D

a niewie ktoś czy Fort VII jest czynny przy Stadionie tam by było mozńa zerknać fajan knajpka była z tego co pamiętam :D:cool:

Opublikowano
ja bym był za :D

a niewie ktoś czy Fort VII jest czynny przy Stadionie tam by było mozńa zerknać fajan knajpka była z tego co pamiętam :D:cool:

kiedys bawilem sie tam na połowinkach;-))))))))) to byly czasy...a teraz...trudno powiedziec;-).

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.