Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

byłem tam kiedyś za czasów szkoły było fajnie i jestem ciekaw czy to jeszcze istnieje :D

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak na Lechu bedzie więcej ludzi niekoniecznie z naszego klubu to papryk na pewno bedziesz miał sie z kim ścigać.

Ja tam juz jestem po inauguracji sezonu grilowego, tydzień temu w poniedziałek i jeśli tylko bedzie odpowiednia pogoda to koniecznie palimy grilla.

A z ta stronką to niezła myśl tylko zeby nas więcej było a nie tyle co na spotach ostatnio

Opublikowano

jeżeli ma być grill :biggrin: to :quattro: moze lepiej byloby sie spotkac gdzies za miastem

Opublikowano
jeżeli ma być grill :biggrin: to :quattro: moze lepiej byloby sie spotkac gdzies za miastem

uwazam ze potrzeby głodomorów, jak i ścigaczy muszą byc zaspokojone...wiec sugeruje tym razem na spróbe Bułgarską;-).

Opublikowano

ciepło sie robi to niektórzy powychodzą z jam :D:a4fan:

Opublikowano

za miastem jeszcze zdarzymy sie spotkać i nietylko na grilla

póki co niedziela spot 17 bułgarska Lech

Obecność obowiązkowa :a4fan::a4fan::a4fan: w jak największym składzie, bo skoro inne kluby tez się tam spotykaja to nie możemy być gorsi. :quattro::quattro:

a niech ktos się nie pojawi to :bicz::bicz::bicz: wybatorzymy

Opublikowano

witam

po pierwsze dzieki za zyczonka po drugie jestem heppi na ten zlocik mam nadzieje ze dojade i bedzie sie dzialo grilek i kielbaski mnie pasuje 17-sta bugarska jak by co dam wam znac :a4fan:

Opublikowano

Nooo...zapowiada się faaajny spocik. Nareszcie zaczyna się dziać :biggrin: :a4fan:

Opublikowano

Chyba w tym deszczu was nieźle oświeciło,jazda na maxa dzisiaj na forum, ale jestem za - może wreszcie bedzie o nas glośniej :a4fan::a4fan::a4fan::audi: , postaram sie byc na 17, dorzucam sie do kielbasek, i jak juz jest taki klimat, to jeszcze beczka piwa, jakas dobra kapela i ................... :lol: :twisted: :lol::a4fan:

a wszystko na potege AudiA4PoznanFans :a4fan:

Opublikowano

hehehe...kucharzem nie jestem, ale smake umiem zrobic :cool:

Kto sie pisze na organizowanie grila? Ja moge takze wziac w tym udzial...szukam chetnych;-).

Opublikowano

Moze lepiej bedzie jak w Wiśle bo sie grubo zapowiada

bierzemy aparaty, kamery i pokarzemy warszawiakom i reszcie jak sie WLKP sie bawi

Dośc milczelismy, teraz wyjdziemy z podziemia i pokarzemy nasze prawdziwe oblicze :twisted: :lol: :twisted: :twisted:

A JAK!!!!

:audi::a4fan: rulez :cool:

Opublikowano

No towarzystwo sie rozkreca, jak ostatecznie potwierdze że bede na czas to sie dopisuje do organizacji :a4fan:

Opublikowano
No towarzystwo sie rozkreca, jak ostatecznie potwierdze że bede na czas to sie dopisuje do organizacji :a4fan:

Kolego ale to troszke wczesniej trzebaby zorganizowac, zeby miec wszystko na sobote gotowe;-).

(w sensie zeby w sobote bylo gotowe na niedziele).

Opublikowano
No towarzystwo sie rozkreca, jak ostatecznie potwierdze że bede na czas to sie dopisuje do organizacji :a4fan:

Kolego ale to troszke wczesniej trzebaby zorganizowac, zeby miec wszystko na sobote gotowe;-).

(w sensie zeby w sobote bylo gotowe na niedziele).

Kolego kto powiedział że nie zorganizuje sie jutro :a4fan: to jeszcze troche czasu do soboty tzn. niedzieli jest :wink:

Opublikowano

Hehe...najpierw Koledzy :P zorganizujcie pogodę, bo w deszczu, to chyba nie będzie smakowało :wink:

Opublikowano

trzeba by sie u ksiedza rydzyka pokazać z walizą kasy to nam załatwi :D:rotfl::bicz:

Opublikowano

z ta walizką to ja bym nie rydzykował :lol: bo jak nas oszuka i nie bedzie pogody

Opublikowano
Hehe...najpierw Koledzy :P zorganizujcie pogodę, bo w deszczu, to chyba nie będzie smakowało :wink:

jak na razie Onet mowi ze ma byc 10C i brak opadow...mogloby byc troszke cieplej;-).

Opublikowano

No to zapowiada się szeroko,

z Bułgarskiej do Piotr i Pawła jest niedaleko po składniki, tylko kto przywiezie grilla ???

pozdro i do zobaczyska niedziela 17:00

:quattro:

:audi:

:a4fan::a4fan::a4fan::a4fan::a4fan::a4fan::a4fan::a4fan::a4fan:

Opublikowano

można kupić w Piotrze i pawle z 2 jednorazowe :D :twisted:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.