Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Jak na Lechu bedzie więcej ludzi niekoniecznie z naszego klubu to papryk na pewno bedziesz miał sie z kim ścigać.

Ja tam juz jestem po inauguracji sezonu grilowego, tydzień temu w poniedziałek i jeśli tylko bedzie odpowiednia pogoda to koniecznie palimy grilla.

A z ta stronką to niezła myśl tylko zeby nas więcej było a nie tyle co na spotach ostatnio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli ma być grill :biggrin: to :quattro: moze lepiej byloby sie spotkac gdzies za miastem

uwazam ze potrzeby głodomorów, jak i ścigaczy muszą byc zaspokojone...wiec sugeruje tym razem na spróbe Bułgarską;-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za miastem jeszcze zdarzymy sie spotkać i nietylko na grilla

póki co niedziela spot 17 bułgarska Lech

Obecność obowiązkowa :a4fan::a4fan::a4fan: w jak największym składzie, bo skoro inne kluby tez się tam spotykaja to nie możemy być gorsi. :quattro::quattro:

a niech ktos się nie pojawi to :bicz::bicz::bicz: wybatorzymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba w tym deszczu was nieźle oświeciło,jazda na maxa dzisiaj na forum, ale jestem za - może wreszcie bedzie o nas glośniej :a4fan::a4fan::a4fan::audi: , postaram sie byc na 17, dorzucam sie do kielbasek, i jak juz jest taki klimat, to jeszcze beczka piwa, jakas dobra kapela i ................... :lol: :twisted: :lol::a4fan:

a wszystko na potege AudiA4PoznanFans :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe...kucharzem nie jestem, ale smake umiem zrobic :cool:

Kto sie pisze na organizowanie grila? Ja moge takze wziac w tym udzial...szukam chetnych;-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze lepiej bedzie jak w Wiśle bo sie grubo zapowiada

bierzemy aparaty, kamery i pokarzemy warszawiakom i reszcie jak sie WLKP sie bawi

Dośc milczelismy, teraz wyjdziemy z podziemia i pokarzemy nasze prawdziwe oblicze :twisted: :lol: :twisted: :twisted:

A JAK!!!!

:audi::a4fan: rulez :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No towarzystwo sie rozkreca, jak ostatecznie potwierdze że bede na czas to sie dopisuje do organizacji :a4fan:

Kolego ale to troszke wczesniej trzebaby zorganizowac, zeby miec wszystko na sobote gotowe;-).

(w sensie zeby w sobote bylo gotowe na niedziele).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No towarzystwo sie rozkreca, jak ostatecznie potwierdze że bede na czas to sie dopisuje do organizacji :a4fan:

Kolego ale to troszke wczesniej trzebaby zorganizowac, zeby miec wszystko na sobote gotowe;-).

(w sensie zeby w sobote bylo gotowe na niedziele).

Kolego kto powiedział że nie zorganizuje sie jutro :a4fan: to jeszcze troche czasu do soboty tzn. niedzieli jest :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z ta walizką to ja bym nie rydzykował :lol: bo jak nas oszuka i nie bedzie pogody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe...najpierw Koledzy :P zorganizujcie pogodę, bo w deszczu, to chyba nie będzie smakowało :wink:

jak na razie Onet mowi ze ma byc 10C i brak opadow...mogloby byc troszke cieplej;-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...