Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobry pomysł fierywolf :a4fan:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

poco wozić jak można kupić :D tym bardziej że ja mam kawałek :a4fan:

Opublikowano

Ja moge grila zorganizowac niunia ma duzy bagarznik po kielbaski i buleczki skoczy sie do marketu tylko ta pogoda :cool:

p.s czy tam mozna palic grila zieloni sie nie dopierdola bo bedzie gicha :exclaim:

Opublikowano

Zeby było nas wiecej zabiore ze sobą brachola wlasnie sie dowiedzialem ze w czwartek z zielonej wyspy leci, :biggrin: nie widzieliśmy sie dobre pól roku :cry: takze musze znim tez duza wódke wypic po spocie to bedzie dobra okazja jakjuz podklad z grila bedzie :a4fan::a4fan::a4fan:

Opublikowano
Ja moge grila zorganizowac niunia ma duzy bagarznik po kielbaski i buleczki skoczy sie do marketu tylko ta pogoda :cool:

p.s czy tam mozna palic grila zieloni sie nie dopierdola bo bedzie gicha :exclaim:

zieloni jak chca to moga sie doczepic do kształtu bieżnika w oponie...;-)

nie sadze aby byly jakies problemy...przeciez to nie Św. Marcin;-)

Opublikowano

dobra kielbaske bym wciagnal.... szkoda ze bez pivka :/

Opublikowano

niestety :cry: z piwem bedzie krucho :frown:

Opublikowano
dobra kielbaske bym wciagnal.... szkoda ze bez pivka :/

przeciez jak dobrze pojdzie, to w "majówke" bedzie cos z noclegiem i piwko bedzie sie lało...mysle ze w niedziele trzeba powaznie o tym pogadac...:]

Opublikowano
dobra kielbaske bym wciagnal.... szkoda ze bez pivka :/

przeciez jak dobrze pojdzie, to w "majówke" bedzie cos z noclegiem i piwko bedzie sie lało...mysle ze w niedziele trzeba powaznie o tym pogadac...:]

jestem za piwkiem tą naszą majówką

Opublikowano

a ktoś juz myślał gdzie tą majówke by wyprawić :D:a4fan:

Opublikowano

Narazie była mowa o Łężeczkach. Tak jak napisał lmatys, trzeba plan obgadać na spocie :a4fan:

Opublikowano

no to blisko mnie i fajan okolica :D mamy tu troszke jeziorek :D i lasu :a4fan:

Opublikowano

no pewnie a ja mam trzy kilometry do domciu

p.s pogadamy na zlociku mam wstepna oferte z posnani pozdrawiam

:lol:

Opublikowano

dobrze ze od soboty bedzie cieplej wiec bedzie konkretnie w niedziele

Opublikowano

tak jak mówisz Keyzer, w niedziele bedzie trzeba pogadać :cool::a4fan:

Opublikowano

hmm...z tego co widzę za oknem, to w niedzielę mozemy sobie kulig zamiast grila zrobić :confused:

Opublikowano

od soboty ma być ocieplenie Age więc mże będzie oki troszke szczeliłem karpika bo zmieniłem akurat wczoraj opony a tu pod wieczór śnieg :evil:

Dziś w pracy jestem bialo na drogach Służby drogowe znowu zaskoczone jaja sa narmalnie :D:bicz:

Opublikowano

:quattro::quattro::quattro::quattro::quattro::quattro:

:a4fan::a4fan::a4fan::a4fan::a4fan::a4fan::a4fan:

[ Komentarz dodany przez: piotr1602: 22-03-2007, 13:18 ]

kolega dostaje ostrzezenie za brak regulaminu i spam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.