Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

ide po kawcie ,zaraz bede :good:[br]Dopisany: 11 Sierpień 2010, 07:43_________________________________________________jestem[br]Dopisany: 11 Sierpień 2010, 07:55_________________________________________________spadam do prracy :disgust:[br]Dopisany: 11 Sierpień 2010, 08:11_________________________________________________milego dnia zycze[br]Dopisany: 11 Sierpień 2010, 08:12_________________________________________________narson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Dobry :decayed:

Zastałem Jolkę ? :polew:[br]Dopisany: 11 Sierpień 2010, 08:25_________________________________________________Widzę wszystkie Jolki uciekły :disgust::polew:

to pomyłka

Jolka już dawno tutaj nie mieszka :decayed::polew:

a może to byłą agnieszka :mysli: .....

e tam nie ważne

wszyscy wakacje mają czy jak ? :mysli::cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć,

czy ktoś wie gdzie w Poznaniu mogę założyć relingi na swojego avanta? Relingi kupiłem i potrzebny jest profesjonalny montaż.

proszę o podpowiedzi.

zagadaj do Bart_S on zmieniał u siebie ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobly :hi:[br]Dopisany: 12 Sierpień 2010, 07:33_________________________________________________wczoraj wieczorem mialem tutaj oberwanie chmury, masakra. nawet sygnal w tv mi zaniknol na jakas chwile :shocked:[br]Dopisany: 12 Sierpień 2010, 07:39_________________________________________________wstawac spiochy :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

:hi: Dobry :decayed:

Zastałem Jolkę ? :polew:[br]Dopisany: 11 Sierpień 2010, 08:25_________________________________________________Widzę wszystkie Jolki uciekły :disgust::polew:

to pomyłka

Jolka już dawno tutaj nie mieszka :decayed::polew:

a może to byłą agnieszka :mysli: .....

e tam nie ważne

wszyscy wakacje mają czy jak ? :mysli::cool1:

O Jole pytał Cezary Pazura :tongue4:]

A Agnieszka faktycznie tutaj nie mieszka :decayed:

A tak to co tam wyspani ? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz bede musial spidalac do pracy :disgust:[br]Dopisany: 12 Sierpień 2010, 08:48_________________________________________________z tym wysypianiem to ostatnio srednio bywa :kwasny:[br]Dopisany: 12 Sierpień 2010, 08:49_________________________________________________uciekam, milego dzionka zycze[br]Dopisany: 12 Sierpień 2010, 09:08_________________________________________________narson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc Łukasz, co tam?[br]Dopisany: 13 Sierpień 2010, 08:18_________________________________________________musze spidalac do pracy i pewnie nie predko z niej przyjade do domu :disgust:[br]Dopisany: 13 Sierpień 2010, 08:27_________________________________________________milego dzionka zycze wszystkim[br]Dopisany: 13 Sierpień 2010, 08:28_________________________________________________narson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...