Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

ktoś jutro stawia flaszkę :polew:

:mysli: :mysli:[br]Dopisany: 21 Luty 2011, 15:31_________________________________________________ :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

i bardzo dobrze skoro nie czuje się potrzeby to kij z różem ... ważne że Nikuś i tak jest cały czas z nami i to jest gites :good: :good:

no pewnie, na spocik czasem wlecę, prywatnie też się na pewno spotkamy wiec looz. nie będę płacił za nic bo właśnie tyle daje bycie klubowiczem w tym klubie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i bardzo dobrze skoro nie czuje się potrzeby to kij z różem ... ważne że Nikuś i tak jest cały czas z nami i to jest gites :good: :good:

no pewnie, na spocik czasem wlecę, prywatnie też się na pewno spotkamy wiec looz. nie będę płacił za nic bo właśnie tyle daje bycie klubowiczem w tym klubie...

a wspieranie klubu finansowo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi:[br]Dopisany: 22 Luty 2011, 08:51_________________________________________________

a wspieranie klubu finansowo ?

nie każdy ma takie możliwości ...czasem są ważniejsze wydatki w budżecie domowym :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi:[br]Dopisany: 22 Luty 2011, 08:51_________________________________________________

a wspieranie klubu finansowo ?

nie każdy ma takie możliwości ...czasem są ważniejsze wydatki w budżecie domowym :)

ale 4,17 zł miesięcznie :cool1: to są 2 piwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wspieranie klubu finansowo ?

jak chcesz to wspieraj :) ja za róż 50zł płacił nie będę... a swoją drogą jak takiś szlachetny to możesz mi tez 50zł co roku przelewać ;) jeszcze Ci w zamian kawę w KC postawię :decayed:[br]Dopisany: 22 Luty 2011, 09:11_________________________________________________

nie każdy ma takie możliwości ...czasem są ważniejsze wydatki w budżecie domowym :)

chyba żartujesz? :cool1: 50 zł rocznie nie uszczupla mojego budżetu ale to nie znaczy że mam wyrzucać pieniądze do śmieci... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wspieranie klubu finansowo ?

jak chcesz to wspieraj :) ja za róż 50zł płacił nie będę... a swoją drogą jak takiś szlachetny to możesz mi tez 50zł co roku przelewać ;) jeszcze Ci w zamian kawę w KC postawię :decayed:

uważaj bo może zacznę jeździć na spoty co 2 tygodnie :decayed: i pamiętaj o kawie na każdym :decayed:[br]Dopisany: 22 Luty 2011, 09:13_________________________________________________oczywiście to każdego wybór :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wspieranie klubu finansowo ?

jak chcesz to wspieraj :) ja za róż 50zł płacił nie będę... a swoją drogą jak takiś szlachetny to możesz mi tez 50zł co roku przelewać ;) jeszcze Ci w zamian kawę w KC postawię :decayed:

uważaj bo może zacznę jeździć na spoty co 2 tygodnie :decayed: i pamiętaj o kawie na każdym :decayed:

kawa też będzie raz w roku bo moja aktywność ostatnio mniej więcej też się kształtuje na takim poziomie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doberek wszystkim :hi:

nawiązując do waszej rozmowy to ja nie zapłaciłem jeszcze :gwizdanie:[br]Dopisany: 22 Luty 2011, 11:25_________________________________________________wszystkiego dobrego madas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doberek wszystkim :hi:

nawiązując do waszej rozmowy to ja nie zapłaciłem jeszcze :gwizdanie:[br]Dopisany: 22 Luty 2011, 11:25_________________________________________________wszystkiego dobrego madas

dzieki dzieki :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszego Adaś - stary rowerze :decayed:

:naughty: :naughty: dzięki :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:dziura:

hej Malutka :gwizdanie: przeprowadziłaś się do Wielkopolski ? :mysli::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: drosdek jutro powinienem dać Ci namiary na budowlańca, gadałem dzisiaj z nim, powiedział, że jutro się do mnie odezwie w temacie

Bartek i coś wiadomo w temacie?

Jeszcze raz zapytuje w razie czego, szybki solidny i w miarę tani :) majter lub brygada remontowa...

gipsowanie mieszkania, plytk na podlodze w kuchni i korytarzu, przesunięcie drzwi i postawienie ściany oraz łazienka od a do z (płytki, montaż wod-kan oraz elektryki)

jakby co proszę o namiary

BTW Madas najlepszego :)[br]Dopisany: 22 Luty 2011, 21:43_________________________________________________aaaaa zapomniałem dodać, że prawdopodobnie wsio się zacznie po 15 kwietnia (wówczas podpisuję) ostateczna umowę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...