Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Bart-S rezamy coś w weekend ? :naughty:

Jeszcze nie wiem - 2.7TDI jest na tapecie.

---------- Post dopisany at 20:05 ---------- Poprzedni post napisany at 20:03 ----------

czarne już nie modne .. wsiadasz do auta jak do grobu .... ale to jest kwestia gustu ...

ja zdecydowanie polecam jasne wnętrze ...

Karol nie wiem czy to akurat było żartem ale totalnie się z Tobą nie zgadzam... Czarne wnętrze nie modne? Co do jasnego środka - spróbuj to utrzymać (w użytkowym aucie). Właśnie dlatego Passat dostanie więcej czerni (nie mam czasu aby codziennie latać ze szmatą).

wszędzie dookoła jest tyle ciemnego/czarnego więc ja zdecydowanie wolę jasne .... mam jasne, użytkowe z przebiegiem chyba sporo większym niż Passat ;)

ale definicja użytkowego też jest różna ... np. jak ktoś jeździ po budowach to co innego, niż jak ktoś jeździ od biura do biura i też robi 30kkm rocznie

lub np można mieć psa ... i jak wsiadam do mojej bliźniaczej B7 ze szwarc pakietem to jest masakra ... wszędzie sierść i wszędzie mocno widoczna na czarnej skórze, bagażniku, dywanikach ... już nie wspomnę o zapachu ;)

Więc statystycznie rzecz biorąc zawsze będzie na dwoje babka wróżyła ... :) i można zrobić listę modów i niech ktoś wybierze to co chce,

to tak samo jak ciągłe dyskusje czy lepiej mieszkać w domku czy w bloku ;) ... czy okleić czy może plastidipować auto ..

Zatem jakbym ja pytał, to fajnie dostać odpowiedź z różnymi punktami widzenia ... np ja wolałbym rolety w tylnych szybach,

a nie przyciemnione szyby, bo kiedyś dzieci wiozłem pożyczoną B7 i powiedziały, że im ciemno i nie mogą czytać książki czy jakoś tak to skomentowały

a tak roletę zawsze mogę podnieść lub opuścić ...

:)

---------- Post dopisany at 20:26 ---------- Poprzedni post napisany at 20:21 ----------

kolega ma na sprzedaż 18 łopaty od "6" to jest "lans" z oponami za 1550 i sie zastanawiam ...

Masz na myśli takie :eusathink:zajefajne :naughty:

http://s7.postimage.org/t8mqyvjxn/dsc0435y.jpg

Czy ktoś wie czy te felgi występowały z różnym ET, jeśli tak to Quba ... możesz sprawdzić ?

---------- Post dopisany at 20:29 ---------- Poprzedni post napisany at 20:26 ----------

Dzięki za pamięć :) a tak przy okazji, sądzicie że jest sens chipować 352 000 km przejechane w silniku :banan: ?

Chce się zmienić auto (B-8 ;) ) ale szkoda sprawdzonego, starego i jarego.

Chce trochę "modków i rezów" wrzucić, coś polecacie?

Ja robiłem przy przebiegu 205kkm .. było ciut ponad katolog przed chipem, sprawdzasz turbo, wtryski, pompkę paliwa i pewnie można chipować

jak nie ruszałeś nigdy sprzęgła .. to pewnie je szybko zmęczysz ciesząc sie z nowego momentu obrotowego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jestem ze swarzędza ktoś może ogarnia z was założenie wyświetlacza w liczniku? nie jestem elektrykiem i nawet nie próbuje tego tykać sam :grin:

Wyświetlacza czy komputera pokładowego? :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loco coś kombinuje z passatem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jestem ze swarzędza ktoś może ogarnia z was założenie wyświetlacza w liczniku? nie jestem elektrykiem i nawet nie próbuje tego tykać sam :grin:

Wyświetlacza czy komputera pokładowego? :eusathink:

sory nie dopisałem chodzi mi o wyświetlacz temperatury w liczniku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja akurat zgadzam się z Karolem jasne wnętrze i szary plasti dip na zewnątrz Vario już wie o czym mówie :) chłopaki zaczniemy od zewnątrz: a więc szukamy dla mnie s-line zderzaki i boczne listwy kto ma?

---------- Post dopisany at 20:56 ---------- Poprzedni post napisany at 20:54 ----------

Vario a to nie łopaty?

---------- Post dopisany at 20:57 ---------- Poprzedni post napisany at 20:56 ----------

o to mi loto

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/b5-afn-czarny-avant-18-gwint-xenon-2din-bose-kubly-nowe-foty-232036/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja akurat zgadzam się z Karolem jasne wnętrze i szary plasti dip na zewnątrz Vario już wie o czym mówie :) chłopaki zaczniemy od zewnątrz: a więc szukamy dla mnie s-line zderzaki i boczne listwy kto ma?

Każdy poleca to co lubi - mnie tylko Karol zraził tym, że napisał "nie modne" (z tym się nie zgadzam). Sam lubię jasne wnętrza ale wiem ile wysiłku kosztuje ich utrzymanie przy codziennym użytkowaniu i dlatego wybieram czerń.

O elementy body S line pytaj w dywizjonie B6. Z listwami nie powinno być problemu - jakieś 500/600zł. Zderzak tył już gorzej - można trafić i za 300zł ale zwykle cena to 700/800zł. Przód... tutaj na cały zderzak z osprzętem potrzeba 1500zł.

Nie licz na to, że dostaniesz coś w kolorze - S line B6 to deficytowy towar (bierze się to co jest :wink:).

Jeszcze odnośnie osprzetu - zderzak przedni masz także w wersjach ze spryskami i PDC (trzeba to dobrać do auta). Podobnie zderzak tył - jeśli planujesz dołożyć podwójny wydech - to potrzebny spojler na dwa dyfuzory (jeśli nie, szukasz pełnego spojlera bez profilu na końcówki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adaśko dzwoniłem do Cie :) daj jutro syg oddzwonie :) jest zamowienie

---------- Post dopisany at 21:07 ---------- Poprzedni post napisany at 21:03 ----------

Bartek z 1000 razy przeglądałem Twój "modi profi" także wiem ile to wysiłku i motywacji, ja niestety nie mam na to czasu Wy młodzi :banan: jeszcze go macie nam go co raz mniej, pomału ale do celu, 1. Vario :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne wnętrze +1 :decayed: i do tego czarne dekory :kox:

---------- Post dopisany at 21:15 ---------- Poprzedni post napisany at 21:07 ----------

Szukam takich BBSów :jerk:

images.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quba, te fele są gicior, Pepin ma i ładnie wygląda w 18''

ja do swojego kiedyś przymierzałem

http://s7.postimage.org/a50ts22lj/IMG_1935.jpg

to chyab moje wtedy u oponiarza były ;)

ja bym chętnie wymienił na jakieś z innym ET ... żeby trochę "wylazły" spod auta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol i przyjdzie czas ...

---------- Post dopisany at 21:28 ---------- Poprzedni post napisany at 21:26 ----------

Vario brać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Pany nie potrzebuje ktoś krzesełka do karmienia dziecka lub rowerków na pedały , grających z możliwością kierowania dla rodzica który pcha rowerek?

...moje juz wyrosły i zalega mi to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez szukam felg na lato 18stek i opony do tego;) Pojda w grafit albo czarny mat, rs6 jakos mi sie nie widza, zastanawiam sie nad bbs podobnych do tych z poprzedniej strony, ale takze wchodza w gre jakies bardziej odkryte zeby fajnie bylo widac hamulce s4 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...