Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktoś może koło 16" zbedne jakieś?? :decayed: bo założyłem wieksze hamulce na przód i zapas musze wymienic. opona może byc obojetnie jakiego rozmiaru:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Dobry wieczorek:hi:

Mam pytanie, czy znacie restauracje ELITE w Poznaniu, na strzeleckiej , jedliście tam może, jakie opinie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczorek:hi:

Mam pytanie, czy znacie restauracje ELITE w Poznaniu, na strzeleckiej , jedliście tam może, jakie opinie ?

Coś konkretnego szukasz? Robię w maszynach gastro i serwisie, także znam większość restauracji w Poznaniu dosłownie "od kuchni". :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No konkretnie to szukam opinii na temat tej restauracji, jak jedzenie, jak obsluga, jaki ruch itp, itd;) Tomek stronkę widziałem dzięki;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojthass z 10 lat temu było ok to Elite ale teraz to have no idea

Vario Customs - zmiana koloru auta powłokami Plastidip - dystrybutor felg ROTIFORM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Chatce akurat nie byłem, ciekawie wygląda i samo menu wydaje się być nieprzebarwione. Bo jak widzę opisy typu "...pod pierzynką", "...mix szefa kuchni" itp. to uciekam na drzewo. Stary i okolice, tam mogę coś podpowiedzieć. Osobiście zjadłbym w 1 miejscu na Starym. 90% knajp robi klienta w chu..., człowiek wychodzi z uczuciem, że właśnie został wydymany na jakości, ilości i kasie. Był ktoś w Mexican`ie przy Starym? NIE POLECAM, zainteresowanym udostępnię foto niektórych smaczków z w/w kuchni. Jest tego sporo, w zasadzie to już moje hobby, pstrykanie fot rzeczy paranormalnych w gastronomii, dla potomnych i tych którzy upierają się, że któraś z restauracji jest na poziomie :grin:

---------- Post dopisany at 00:16 ---------- Poprzedni post napisany at 00:15 ----------

W 99% kuchni spotkacie produkty ARO, resztę można sobie samemu dopowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: dziś ponoć VAG na Antoninku, w końcu słońce dopisało!

---------- Post dopisany at 10:36 ---------- Poprzedni post napisany at 10:29 ----------

http://imageshack.us/a/img4/433/20878642452117097193120.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam takie pytanie koledzy, co ile km robić wymianę oleju specific 505.01 5W40 ? Słyszałem o 10 tyś i 15 tyś. Jak jest w waszym przypadku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teoretycznie long life czyli 15 tys.

ale jak wymienisz co 10 to wyjdzie tylko na dobre silnikowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vario z tego co wspominał wybiera się na Antoninek :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podjade do Antoninka, ale pewnie bede mial problem z rozpoznaniem Was, jakby ktos zauwazyl eSe srebrna z czarna felga to ja :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Też wymieniałem co 10 tyś, ale tak się zastanawiam i może teraz wymienię po 12.500 :decayed: Tak pośrodku , między 10 tyś, a 15 tyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam takie pytanie koledzy, co ile km robić wymianę oleju specific 505.01 5W40 ? Słyszałem o 10 tyś i 15 tyś. Jak jest w waszym przypadku?

Po niedzieli kupuję MOTULa od Dzika .. jeśli chcesz to paczka wyjdzie nas na pół, chyba ze inny olej chcesz.

Wczoraj na torze były CatrolCup w wykonaniu GOlfów i wyścig Porsche

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam takie pytanie koledzy, co ile km robić wymianę oleju specific 505.01 5W40 ? Słyszałem o 10 tyś i 15 tyś. Jak jest w waszym przypadku?

Po niedzieli kupuję MOTULa od Dzika .. jeśli chcesz to paczka wyjdzie nas na pół, chyba ze inny olej chcesz.

Wczoraj na torze były CatrolCup w wykonaniu GOlfów i wyścig Porsche

Dzięki kolego :hi:, ale ja już zamówiłem dwa oleje i filtry bo ojciec też chciał do swojego Audi, paczka przyszła w poniedziałek. :wink: Tak się po prostu zastanawiam, żeby pojeździć na tym oleju trochę dłużej, zawsze coś się zaoszczędzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...