Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

arek nie zauważyłeś, że jak lejesz w słupcy na orlenie to jest mniejszy zasięg na gazie ? Normalnie robiłem za 40L ok 320 - 350km do max 370 na eco drivingu na gazie z shella w Poznaniu.

Po ostatnim tankowaniu w Słupcy, nie dałem rady przejechać nawet 300km za te 40L, a jazda normalna...

Ja miałem takie same wyniki na Bliskiej w Kleczewie - potwierdzone szczegółowo nie tylko prze ze mnie. Nie dość że tam zawsze według dystrybutora wchodziło mi około 2l więcej niż na innych stacjach (więcej niż wynosi pojemność mojego zbiornika) to w dodatku robiłem około 40 km mniej. Fakt potwierdzony. Pod tym względem najlepiej wypada stacja w Kazimierzu. Tam zawsze robiłem najwięcej na tym gazie - a teoretycznie to ten sama gaz co w Kleczewie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie takie male pytanie.. gdzie znajduje sie czujnik temperatury w siedzeniu w przypadku gdy mam podgrzewane ??

Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jestem tutaj nowy :) ale mam pytanie - Planujecie jakiś spocik w PO? zawsze przydałaby się raz na jakiś czas wymiana doświadczeń itp :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jestem tutaj nowy :) ale mam pytanie - Planujecie jakiś spocik w PO? zawsze przydałaby się raz na jakiś czas wymiana doświadczeń itp :D

Witamy :)

Wysyłane z mojego GT-S5830i za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jestem tutaj nowy :) ale mam pytanie - Planujecie jakiś spocik w PO? zawsze przydałaby się raz na jakiś czas wymiana doświadczeń itp :D

No czesc ze spotami roznie bywa, zalezy jak z czasem. Czasami haslo rzucone i sie robi. Sledz watek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka :)

mam pytanie - dzisiaj spadł deszcz i okazuje się że przednie wycieraczki są dość mocno zjechane - słychać je bardzo jak "szorują"czyli czas na wymianę :)

jaki model wycieraczek polecacie? coś na necie czy w sklepie w Poznaniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś markowego kup np BOSCH, Dobre mają w serwisie, kiedyś kupowałem do B5. Teraz w B8 mam dobre idealnie wycierają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś markowego kup np BOSCH, Dobre mają w serwisie, kiedyś kupowałem do B5. Teraz w B8 mam dobre idealnie wycierają.

obczaję zaraz ;) może w tesco bo serwisy już mają sklepy zamknięte :) tylko nie wiem czy dam BOSCHa mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema panowie, na szybko potrzeba ramię wycieraczki lewe kierowcy a4 B6 Europa ma ktoś może z Poznania lub okolic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio kupiłem u siebie w pobliskim sklepie, te "lepsze" bez ramienia, ale przy większej prędkości nie zbiera z całej powierzchni jak grubiej wody było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te bez przegubowe śmiesznie wyglądają. Wolę klasyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te w serwisie to kierowcy z spojlerkiem, a prawa wygięta, nie wiem jak w B6 jest. Te Boscha w serwisie idealne, ale 120 zł komplet chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...