Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Piotrek a Ty co porabiasz
A no pracuje, ktoś musi :wink:

---------- Post dopisany at 13:19 ---------- Poprzedni post napisany at 13:06 ----------

a co u ciebie Adamie.

---------- Post dopisany at 13:29 ---------- Poprzedni post napisany at 13:19 ----------

Mam ładne felusie do sprzedania. Sorry ze tak na forum ale nie ma opcji wysyłki wiec dotyczy to tylko kogoś z wlkp kto może sobie po nie podjechać. Są to bbs 17 dedykowane do b8 czarne. W zestawie mam pierścienie centrujace jak by ktoś chciał je wcisnąć do b5

---------- Post dopisany at 13:33 ---------- Poprzedni post napisany at 13:29 ----------

Vario jest w temacie tych feluni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo i w adamowie widziałem a4 avant z klubowymi ramkami ;)

---------- Post dopisany at 15:21 ---------- Poprzedni post napisany at 14:49 ----------

Na PWR ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

---------- Post dopisany at 15:56 ---------- Poprzedni post napisany at 15:47 ----------

2013_05_15_033.jpg to są te felgi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://i.imgur.com/oxVNebM.jpg

---------- Post dopisany at 16:37 ---------- Poprzedni post napisany at 16:20 --------

---------- Post dopisany at 16:46 ---------- Poprzedni post napisany at 16:37 ----------

Proszę :wink:

---------- Post dopisany at 16:46 ---------- Poprzedni post napisany at 16:46 ----------

Proszę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slicznie :wink:

ale:

gdy wstawiasz na forum skopiuj link w ramce : BBCode (message boards & forums)

wtedy widac fotki od razu na forum :wink:

tak jak tutaj:

DnKDFLh.jpg

---------- Post dopisany at 16:48 ---------- Poprzedni post napisany at 16:46 ----------

ja to jestem upierdliwy :)

ile wolasz za te felgi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję ze zrobiłeś to za mnie na przyszłość będę pamiętał :decayed:. za felusie chce 1200

---------- Post dopisany at 17:10 ---------- Poprzedni post napisany at 17:05 ----------

Niestety oponki do wymiany, znaczy na tor do palenia gum się nadają :grin:

---------- Post dopisany at 17:19 ---------- Poprzedni post napisany at 17:10 ----------

Kupione były ww Niemczech z salonowym autem, ja odkupilem je i używałem dwa sezony. Sprzedaje a6 wiec i letnie koła chce sprzedac

---------- Post dopisany at 17:19 ---------- Poprzedni post napisany at 17:19 ----------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli zorganizowalibyśmy spota w Adamowie to byłaby większa frekwencja niż w Poz :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję ze zrobiłeś to za mnie na przyszłość będę pamiętał :decayed:. za felusie chce 1200

---------- Post dopisany at 17:10 ---------- Poprzedni post napisany at 17:05 ----------

Niestety oponki do wymiany, znaczy na tor do palenia gum się nadają :grin:

---------- Post dopisany at 17:19 ---------- Poprzedni post napisany at 17:10 ----------

Kupione były ww Niemczech z salonowym autem, ja odkupilem je i używałem dwa sezony. Sprzedaje a6 wiec i letnie koła chce sprzedac

---------- Post dopisany at 17:19 ---------- Poprzedni post napisany at 17:19 ----------

nie bierz tego do siebie, moze po prostu nie wiedziales :wink: a ja lubie porządek :decayed:

a z tymi felgami... troche sie ostatnio splukalem ale moze bym wrzucil 345 na przod :eusathink:tylko na zime trzeba by 17 wrzucic....

ogolnie polecam moda zmiany hamulcy na 320/288 bo torpedy nieziemskie ....

ja ze spota odpadam... ale wierzcie mi ze z mila checia bym zawital...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję ze zrobiłeś to za mnie na przyszłość będę pamiętał :decayed:. za felusie chce 1200

---------- Post dopisany at 17:10 ---------- Poprzedni post napisany at 17:05 ----------

Niestety oponki do wymiany, znaczy na tor do palenia gum się nadają :grin:

---------- Post dopisany at 17:19 ---------- Poprzedni post napisany at 17:10 ----------

Kupione były ww Niemczech z salonowym autem, ja odkupilem je i używałem dwa sezony. Sprzedaje a6 wiec i letnie koła chce sprzedac

---------- Post dopisany at 17:19 ---------- Poprzedni post napisany at 17:19 ----------

nie bierz tego do siebie, moze po prostu nie wiedziales :wink: a ja lubie porządek :decayed:

a z tymi felgami... troche sie ostatnio splukalem ale moze bym wrzucil 345 na przod :eusathink:tylko na zime trzeba by 17 wrzucic....

ogolnie polecam moda zmiany hamulcy na 320/288 bo torpedy nieziemskie ....

ja ze spota odpadam... ale wierzcie mi ze z mila checia bym zawital...

Marcin w pracy jestes?

Wysyłane z mojego GT-S5830i za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie :decayed:

---------- Post dopisany at 23:09 ---------- Poprzedni post napisany at 23:06 ----------

a ty rano lecisz na wrzesnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...