Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

czesc wentylek :)

jestes jutro na spociku?

oczywiście ,chyba bvym se nia darował jutro tego dnia :good: :good: :kox:[br]Dopisany: 14 Marzec 2009, 16:46_________________________________________________dobra spadam bo goście są miłego popołudnia wszystkim,a teraz na jednego :kox: :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

dobra spadam bo goście są miłego popołudnia wszystkim,a teraz na jednego :kox: :kox:

milej imprezki :)

:hi:

siema Kuredu :) wytrzezwiales? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dzisiaj na pilota siem uczem .. odebrałem śmigłowiec z BP i trenuję :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaka pogoda w Poznaniu? bo u mnie dzisiaj było słońce i nie wytrzymałem i mam już letnie laczki :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaka pogoda w Poznaniu? bo u mnie dzisiaj było słońce i nie wytrzymałem i mam już letnie laczki :evil:

u nas tez dzisiaj slonecznie... a wczoraj zima :confused4: ciekawe co bedzie jutro :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas tez dzisiaj slonecznie... a wczoraj zima :confused4: ciekawe co bedzie jutro :mysli:

no właśnie wczoraj rano wyjeżdżałem to miałem z 10cm śniegu na aucie :disgust: jutro ma być niby ponad 5 stopni więc spoko, najwyżej może trochę popadać :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaka pogoda w Poznaniu? bo u mnie dzisiaj było słońce i nie wytrzymałem i mam już letnie laczki :evil:

u nas tez dzisiaj slonecznie... a wczoraj zima :confused4: ciekawe co bedzie jutro :mysli:

podobno juz ma byc coraz cieplej :JC_fan:

oby bo juz mam dosyc tej zimy... :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oby bo juz mam dosyc tej zimy... :confused4:

to może nie jedź lepiej do Bukowiny... :tongue4:

http://www.zakopaneonline.pl/webcam4/[br]Dopisany: 14 Marzec 2009, 18:31_________________________________________________ale zima w gorach to cos innego jeszcze wielka integracja klubowiczow bedzie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oby bo juz mam dosyc tej zimy... :confused4:

to może nie jedź lepiej do Bukowiny... :tongue4:

http://www.zakopaneonline.pl/webcam4/[br]Dopisany: 14 Marzec 2009, 18:31_________________________________________________ale zima w gorach to cos innego jeszcze wielka integracja klubowiczow bedzie :gwizdanie:

no wlasnie... najgorsze jest to ze jednego dnia jest u nas wiosna a drugiego zima :confused4:

zreszta na zlocie bede tylko przy stole, w wyrze i przy barze :decayed: a tam sniegu nie ma :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja teraz lecę, bo niedługo kolacja i trinken :naughty: jak dam radę to tu jeszcze dobije, pozdro :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wycinalem dzisiaj swoja naklejke na autko... i tak sobie pomyslalem ze wykozystam ten napis z dolu ktory poszedl by do smieci :)

rotationofdsc00159.th.jpg[br]Dopisany: 14 Marzec 2009, 18:44_________________________________________________jak wam sie podoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wycinalem dzisiaj swoja naklejke na autko... i tak sobie pomyslalem ze wykozystam ten napis z dolu ktory poszedl by do smieci :)

rotationofdsc00159.th.jpg[br]Dopisany: 14 Marzec 2009, 18:44_________________________________________________jak wam sie podoba :)

pokaz na aucie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...