Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

Azunia ja i moja żona jesteśmy po twojej stronie może dlatego, że doczytaliśmy to co miałaś na myśli uważamy, że płacz dziecka (dłuższy) niż powinien jest bezradnością rodziców lub coś dolega dziecku - pytanie dlaczego krytyka była głównie przez facetów i to tych bezdzietnych między innymi + Tetis. Uważam, że krytyka poszła za szybko i co niektórzy nie przeanalizowali wypowiedzi Azuni.

My też nie lubimy jak dziecko płacze np. bez powodu a i tak bywa ... sztuką jest ten płacz zniwelować.

Pozdrawiamy

Widzę że Vario dobrze mnie zrozumiał.

To ja tez coś powiem w takim razie: nie chodzi o to co kto lubi a co nie, tylko o to co się powoduje wypowiadając dane słowa.

Miło by Wam było jakby ktoś powiedział że nie chce obok Was mieszkać??? Ciekawa jak Azunia by się poczuła, gdyby jechała z dzieckiem a ja bym powiedział że nie chce mieć pokoju obok niej bo jej dziecko może płakać. jedziemy tam razem nie na wakacje a po to żeby się dobrze bawić i komfort mieszkania jest drugorzędną sprawą. Uważam że pijani ludzie na wyższych pietrach mogą robić większy hałas niż te wszystkie PŁACZĄCE dzieci. Jak ktoś chce mieć cisze i spokój to mogł sobie wynająć pokój w hotelu 4*. Idąc dalej tym tropem, ja bym mógł napisać że nie chce pokoju obok Madasa bo go nie lubie itd itd.

I nikt tu nie ma do nikogo pretensji o to jakim jest rodzicem itp tylko o to że traktuje tych z dziećmi jak kogoś gorszego, a nie każdy ma rodziców blisko z którymi może swoją pociechę zostawić.

Na koniec - nie chciałem nikogo urazić tym co napisałem, ale akurat mam taki charakter, że mówię to co myślę, także jeśli ktoś się poczuł urażony to nie to było miom celem.

Ja nic takiego nie napisałam i nie pomyślałam. :no: Nie traktuję osób jadących z dziećmi, jako gorszych od innych. Po prostu dla mnie płacz dziecka ma dwa znaczenia, jedno, gdy dziecko chce nim coś osiągnąć, a drugie gdy dziecku jest źle. Dlatego nie chciałam tam pokoju, by się nie zastanawiać dlaczego dziecko w pokoju obok płacze, czy jest mu źle, itd. Nie uważam że te osoby z dziećmi są gorsze, :no: doskonale rozumiem ich, wiem że nie każdy ma komu zostawić dziecko. Po prostu od płaczu wydaje mi się że dzieje się dziecku krzywda. ;(

Bartek zgadzam się z tym co napisałeś ..... nie chodziło o krytyke jak kto wychowuje dzieci ...tylko o dyskryminację jadących z dziećmi .....mi zrobiło się dziwnie i przykro .....

Nie chciałam żebyście to tak odebrali, ponieważ nie o to mi chodziło. :(

Nie chciałam również żebyście odebrali to za dyskryminację, ponieważ nie uważam was (jadących z dziećmi ) za gorszych od reszty. :no:

Jeśli ktoś mnie źle zrozumiał i poczuł się urażony, a z tego co widzę, to nie jedna osoba, to bardzo przepraszam. :smutas:[br]Dopisany: 18 Marzec 2009, 09:58_________________________________________________czy możemy zakończyć już ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

dzięn dobry

jak tam na dworze?

Nikus zimno????? Bo Ty jestes najbliżej mojej strefy klimatycznej

Bo u mnie tu na poddaszu nic się nie da zdiagnozowaź poza tym, że słońce świeci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięn dobry

jak tam na dworze?

Nikus zimno????? Bo Ty jestes najbliżej mojej strefy klimatycznej

Bo u mnie tu na poddaszu nic się nie da zdiagnozowaź poza tym, że słońce świeci.

siemka :) 4st mialem na zegarze... ale w odczuciu jest zimniej bo wieje :kwasny:[br]Dopisany: 18 Marzec 2009, 10:14_________________________________________________

widzialem w innym watku :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gyd myrning :naughty:[br]Dopisany: 18 Marzec 2009, 10:20_________________________________________________

:wallbash: widzialem juz kilka fotostory tego typu.... :kwasny: :kwasny: :kwasny:[br]Dopisany: 18 Marzec 2009, 10:21_________________________________________________

zakochałem się po raz enty... :decayed:

08_jarah-mariano_17.jpg

08_jarah-mariano_16.jpg

08_jarah-mariano_23.jpg

:slina::blink::slina::blink::slina::blink::shocked::slina::blink::shocked:

na ciebie Tomus zawsze mozna z rana liczyc :naughty: od razu spac mi sie odechcialo :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gyd myrning :naughty:[br]Dopisany: 18 Marzec 2009, 10:20_________________________________________________

:wallbash: widzialem juz kilka fotostory tego typu.... :kwasny: :kwasny: :kwasny:[br]Dopisany: 18 Marzec 2009, 10:21_________________________________________________

zakochałem się po raz enty... :decayed:

08_jarah-mariano_17.jpg

08_jarah-mariano_16.jpg

08_jarah-mariano_23.jpg

:slina::blink::slina::blink::slina::blink::shocked::slina::blink::shocked:

na ciebie Tomus zawsze mozna z rana liczyc :naughty: od razu spac mi sie odechcialo :rolleyes:

Marcin miałeś ją??? bo ja tak :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na ciebie Tomus zawsze mozna z rana liczyc :naughty: od razu spac mi sie odechcialo :rolleyes:

na fourtitude jest wszystko jak Boga kocham , ostatnio nawet przepis na lazanię gdzieś znalazłem buahahahah

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ive :good: az mi slinka cieknie :naughty:

a mi co innego się dzieję :naughty::kox: :kox: :kox:

posikałeś się...? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ive :good: az mi slinka cieknie :naughty:

a mi co innego się dzieję :naughty::kox: :kox: :kox:

posikałeś się...? :cool1:

tak do Julkowego nocnika :polew: a na to Julka - " co Ty tatuś " a ja jej na to - nic dziecko to przez wujka Iverka :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivek ucałuj mocno ode mnie Izunię :naughty: :gwizdanie:

oczywiastka , dzięki

ode mnie nie musisz. jutro po drodze sam ja ucaluje :gwizdanie: :kox::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha historia na okładkę bravo girl normalnie hahaha

jaka ? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivek ucałuj mocno ode mnie Izunię :naughty: :gwizdanie:

oczywiastka , dzięki

ode mnie nie musisz. jutro po drodze sam ja ucaluje :gwizdanie: :kox::decayed:

toż Ty masz wszystko poukładane od A do Z widze :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...