Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a ciekawe kto mnie wczoraj wyciągnął :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

moja żona :tongue4:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no to ładne rzeczy mlodzik :gwizdanie:

Opublikowano

powitać :hi:

i co tu robić z tak pięknie rozpoczętym dniem :mysli:

mozna polezec na lace :cool1:

Opublikowano

powitać :hi:

i co tu robić z tak pięknie rozpoczętym dniem :mysli:

mozna polezec na lace :cool1:

jak zaraz spadnie deszcz :gwizdanie:

Opublikowano

powitać :hi:

i co tu robić z tak pięknie rozpoczętym dniem :mysli:

mozna polezec na lace :cool1:

jak zaraz spadnie deszcz :gwizdanie:

można się schować pod krzakiem

Opublikowano

u Ciebie tak ale u mnie żadnego nie ma :kwasny:

Opublikowano

heja. kurfa droga do Tbg to massakra w piotrkowie 2 tiry się dupnęly na czołówkę i 1,5h stania w korku , jestem wypompowany

Opublikowano

Chłopaki wysyłaliście pw z przypomnieniem o wpłacie zaliczki do osób , które jeszcze tego nie zrobiły ?? Jak nie to dajcie znać to wyślę :good:

Opublikowano

Chłopaki wysyłaliście pw z przypomnieniem o wpłacie zaliczki do osób , które jeszcze tego nie zrobiły ?? Jak nie to dajcie znać to wyślę :good:

cześć Prezes .... pewnie że wysłaliśmy ...pewnie jutro będzie duży spływ na konto .... aaaa do Ciebie nie wysyłałem :gwizdanie: :evil:[br]Dopisany: 21 Maj 2009, 20:47_________________________________________________Tomek ważne że cały dotarłeś :cool1:

Opublikowano

dobelek koledzy :hi:

Opublikowano

cześć Piotras :cool1:

Opublikowano

widze ze przygotowania do spota w pile ida pelna para b :good:

Opublikowano

widze ze przygotowania do spota w pile ida pelna para b :good:

trzeba zrobić to tak żeby każdy wyjechał ze zlotu z łezką w oku :naughty:

Opublikowano

cześć Piotras :cool1:

cholera pad mi laptop :thumbdown: jestem w gosciach wiec nie omieszkalem uzyc cudzego kompa by wpasc na forum :kox:

Opublikowano

no masakra jak pada laptop :kwasny: zobaczcie do czego to doszło ...kiedyś nie było i się żylło :naughty:

Opublikowano

widze ze przygotowania do spota w pile ida pelna para b :good:

trzeba zrobić to tak żeby każdy wyjechał ze zlotu z łezką w oku :naughty:

pewnie ze kazdy doceni profesjonalna robote.sam jestem ciekaw wiec wpadne was odwiedzic .szkoda ze tak wyszlo ale musicie zrozumiec obiecalem rodzince bo troszke mnie w domu nie bylo ale na jeden dzionek wpadne na bank

Opublikowano

ale my to rozumiemy Piotrek ...rodzina jest najważniejsza ..... :good:

Opublikowano

ile jest kilometrow z mielna do pily?

Opublikowano

ok 160 km ....

Opublikowano

chcial bym na jeden caly dzionek do was wpasc,z rana bym do was dojechal a wieczorkiem do mielna popedze[br]Dopisany: 21 Maj 2009, 21:04_________________________________________________na luziku z dwie godzinki i jestem[br]Dopisany: 21 Maj 2009, 21:05_________________________________________________powiedz mi Adam czy jakies sianko musze wam wplacic?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.