Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

kurcze szkoda że nikt nie zmienił podwieszenia .... żeby Ci którzy wchodzą tu na moment nie przyjechali na Jerzego lub King Kross ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry.

slyszalem o pomysle spota pod M1, nie wiem czy zdajecie sobie sprawe, ale spod M1 ochrona goni, poniewaz taki maja prikaz, od szefostwa kompleksu M1....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pogoda nas widze zaskoczyla, proponuje albo KC tyle ze sektor niebieski poziom parteru chyba - 1, przy oknach, albo jerzego,i pojechac na kawe gdzies. na spocie pomyslilmy o nowym miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak jest znowu spot w KC to ja nigdzie nie jade

mam dosyć kiszenia się w KC

a co do M1 i ochrony to nie wiem kto i kiedy Was wyganiał bo ja co chwilę widze tam jakieś spoty różnych aut

a poza tym to teraz nic nie wiadomo bo wczoraj już było ustalone że pod M1 - teraz znowu mamy zmieniać i w końcu nikt nie przyjedzie - jak tak chcecie to proszę bardzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak jest znowu spot w KC to ja nigdzie nie jade

mam dosyć kiszenia się w KC

a co do M1 i ochrony to nie wiem kto i kiedy Was wyganiał bo ja co chwilę widze tam jakieś spoty różnych aut

a poza tym to teraz nic nie wiadomo bo wczoraj już było ustalone że pod M1 - teraz znowu mamy zmieniać i w końcu nikt nie przyjedzie - jak tak chcecie to proszę bardzo

:oklaski: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co ze spotem :naughty:

każdy chyba pojedzie gdzie indziej bo niektórzy już mogą nie wejść dziś na wątek i zobaczyć że znowu ktoś chce coś zmieniać. ludzie nie można na 5h przed spotem mieszać - nawet jeśli przyjdzie ochrona to żaden problem się gdzieś przemieścić a jak nie przyjdą to będzie dobra miejscówka na kolejne spoty.[br]Dopisany: 24 Maj 2009, 10:57_________________________________________________poza tym jaka ochrona - dziadek 70 letni kulawy

przecież innych nie ma w galeriach[br]Dopisany: 24 Maj 2009, 11:00_________________________________________________nie wiem jak Wy ale ja jade pod M1 - a jak nie bedzie nikogo to pójde na hot-doga do Ikea za 1pln :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja jadę na stary ...jest dobry klimat .... :naughty::evil:[br]Dopisany: 24 Maj 2009, 11:05_________________________________________________Słuchajcie to może przełożymy tego spota na za tydzień bo zrobił się straszny bigos :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie to może przełożymy tego spota na za tydzień bo zrobił się straszny bigos :mysli:[/color]

jestem za :good:

namieszane od rana i nie wiadomo o co chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha, tylko czy wszyscy odbiora info :decayed:[br]Dopisany: 24 Maj 2009, 11:17_________________________________________________

poza tym jaka ochrona - dziadek 70 letni kulawy

a jednak :cool1: przeciez ja nie pisalem zeby sie tam nie spotykac, podsumowalem tylko ze to nietrafiony pomysl :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha, tylko czy wszyscy odbiora info :decayed:[br]Dopisany: 24 Maj 2009, 11:17_________________________________________________

poza tym jaka ochrona - dziadek 70 letni kulawy

a jednak :cool1: przeciez ja nie pisalem zeby sie tam nie spotykac, podsumowalem tylko ze to nietrafiony pomysl :decayed:

za to na parkingu na Jerzego gdzie nic się nie dzieję to super pomysł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...