Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kurde szkoda że mnie jutro nie będzie :kwasny:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siemasz Fila :evil:

jak tam Ilonka :naughty:

donosi mi drinki :naughty: to sie nazywa wychowanie :gwizdanie:

Facet !!! Wiesz co mówisz :polew: ?????? Nie znam Ilony ale jak widze to Ona wychowuje Ciebie :polew: :polew: :polew:

jak na moje to oni sie wzajemnie tresują i sprawdzają kto pierwszy pęknie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

jak narazie Ilona ma juz dosyc mojego siedzenia na forum... ale udaje ze jeszcze nie :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

kurde szkoda że mnie jutro nie będzie :kwasny:

a co jest jutro bo nie czytam wstecz?? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

siemasz Fila :evil:

jak tam Ilonka :naughty:

donosi mi drinki :naughty: to sie nazywa wychowanie :gwizdanie:

Facet !!! Wiesz co mówisz :polew: ?????? Nie znam Ilony ale jak widze to Ona wychowuje Ciebie :polew: :polew: :polew:

jak na moje to oni sie wzajemnie tresują i sprawdzają kto pierwszy pęknie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

jak narazie Ilona ma juz dosyc mojego siedzenia na forum... ale udaje ze jeszcze nie :polew: :polew: :polew:

coś bym Ci na ten temat powiedziała.... :mysli:
Opublikowano
2150.jpg:zyzol:
Opublikowano

no to daj jej 2 dychy i św spokój :gwizdanie:

Opublikowano

siemasz Fila :evil:

jak tam Ilonka :naughty:

donosi mi drinki :naughty: to sie nazywa wychowanie :gwizdanie:

Facet !!! Wiesz co mówisz :polew: ?????? Nie znam Ilony ale jak widze to Ona wychowuje Ciebie :polew: :polew: :polew:

jak na moje to oni sie wzajemnie tresują i sprawdzają kto pierwszy pęknie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

jak narazie Ilona ma juz dosyc mojego siedzenia na forum... ale udaje ze jeszcze nie :polew: :polew: :polew:

coś bym Ci na ten temat powiedziała.... :mysli:

mow :wink4:

Opublikowano

siemasz Fila :evil:

jak tam Ilonka :naughty:

donosi mi drinki :naughty: to sie nazywa wychowanie :gwizdanie:

Facet !!! Wiesz co mówisz :polew: ?????? Nie znam Ilony ale jak widze to Ona wychowuje Ciebie :polew: :polew: :polew:

jak na moje to oni sie wzajemnie tresują i sprawdzają kto pierwszy pęknie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

jak narazie Ilona ma juz dosyc mojego siedzenia na forum... ale udaje ze jeszcze nie :polew: :polew: :polew:

coś bym Ci na ten temat powiedziała.... :mysli:

nie krępuj sie

Opublikowano

Piechol to z nia na zlocie będziesz :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Piechol to z nia na zlocie będziesz :polew: :polew: :polew:

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:
Opublikowano

2150.jpg:zyzol:

Czy to Twój ideał????? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Jeszcze raz informuje gra może odbyc sie tylko jak będzie ładna pogoda, bo bedziemy grać na dworze, na trawie. Jest to nasz teren, na naszej działce w Czapurach 5,5 km od ul. Hetmańskiej w stronę Starołęki. Mój telefon 784399925

za osiedlem dzikim sa fajne tereny na grilla :naughty:

Dziś jeździliśmy właśnie za dzikim Jepem ze znajomym , same błoto ale była jazda ,a potem mycie auta na 2 węże

Opublikowano

Piechol to z nia na zlocie będziesz :polew: :polew: :polew:

z Adasiem Ci sie nie pomylilo? :cool1::polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Piechol to z nia na zlocie będziesz :polew: :polew: :polew:

z Adasiem Ci sie nie pomylilo? :cool1::polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Piechol to z nia na zlocie będziesz :polew: :polew: :polew:

nie, ale może Adaś skorzysta... :mysli::naughty:[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2009, 00:04_________________________________________________

Piechol to z nia na zlocie będziesz :polew: :polew: :polew:

z Adasiem Ci sie nie pomylilo? :cool1::polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Jeszcze raz informuje gra może odbyc sie tylko jak będzie ładna pogoda, bo bedziemy grać na dworze, na trawie. Jest to nasz teren, na naszej działce w Czapurach 5,5 km od ul. Hetmańskiej w stronę Starołęki. Mój telefon 784399925

za osiedlem dzikim sa fajne tereny na grilla :naughty:

Dziś jeździliśmy właśnie za dzikim Jepem ze znajomym , same błoto ale była jazda ,a potem mycie auta na 2 węże

przy okazji Ci pokaze gdzie kumpel patrolem podjechal to nie uwierzysz :gwizdanie:

Opublikowano

Piechol to z nia na zlocie będziesz :polew: :polew: :polew:

nie, ale może Adaś skorzysta... :mysli::naughty:

ja nie .. ten drugi bankowo tak :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

napiszcie do Adasa ze mamy laske dla niego :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

BUM

POZNAŃSKIE JEBACZE :decayed:

Opublikowano

napiszcie do Adasa ze mamy laske dla niego :polew: :polew: :polew:

za jakieś dwie godziny będzie miał niespodziankę jak tu zajrzy :decayed::kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.